Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

tekrar geri döndüm bu diyete:) egeada saolasın iyiki paylaştın bizlerle:) buarada dün tavuk salata yapmadım ama cok az yedimdi 200gr artık kabzlk... tavuk salata calıstırıyor. bugun sabah erkenden tavuklarımı hasladım:) simdide yiciiim:)

2,400 verdim canım.
Yalnız spor yapamadım ben onu da yapsaydım
daha iyi olacaktı bana göre.

çok güzel, hatta süper bende başlamayı düşünüyorum ama çalışıtıgım için diyeti yarıda bırakmadn devam ettirebilirmiyim bilmiyorum, bir de işyerinde öğle yemeğinde ne çıkarsa onu yiyoruz, ama başka türlü de hızlı kilo vermek zor gibi görünüyor. sadece sabah ve akşam tavuk salata yesem öğlen de ne çıkarsa az bişi yesem faydası olur mu acaba?

Ben sabah öğle akşam yedim.
İş yerine saklama kabında tavuklu salata ve
su şişesi ile ayran getirdim.Sadece bir kere
öğlen yemekte tavuk pilav ve yoğurt vardı.
Ben pilav almadım tavuk ve yoğurt yedim.
Yine iş yerine salatalık domates getirdim aralarda yedim.
Sallama bitki çaylarımı da çayocağından sıcak su alıp içtim.

İşyeri beni engelleyemez.Üstelik haftasonu benim için daha zor
oldu.Eşim ve oğluma mükemmel bir kahvaltı hazırladım,ben yemedim.
Hele pazar günü temizlik günümdü.İçim geçti,elim ayağım iyice tutmaz oldu,
biraz kaçamak yapmış olabilirim o gün.Yoksa dayanamayacaktım.
İş yerinde hiç değilse buzdolabı ve yiyecek alternatifi yok.Bu yüzden
daha iyi oluyor bence.

vay be twisterı sandalyeye koyma fikri çok iyiymiş:))

arkadaşlar yazmayı unuttum eşim pazar gününden beri yapıyo 97 ile başladı şu anda şuanda 93.2 öyle gaza geldiki sabah kahvaltı yapmadan çıkıyor öglen aynen tavuk ve salata bir günde yanına sadece tavuğun suyuyla haşlanmış makarna yaptım ama ekmek hiç tüketmedi akşamda çok az yiyor hatta bazen yemiyor

Ara günlerde ne yedin canım.
Kilonda bir artış oldu mu tartıldın mı bu 5 güne başlarken?

bu aramda tam da yatılı misafirlerim vardı 3 günlüğüne tam denk geldiler diyetim bozulmamış oldu..
misafirler annemler olunca haliyle çok dikkat edemedim ama aşırıya kaçmadım, 200 gr almış oldum
o da annemin ye ısrarıyla oldu, yoksa dikkatli az az yemiştim canım..

bakalım bugün başladım, 5 günüm daha var inş gideer kilolarrr

ya kızlar bu gün diyette ikinci günümdü.ilk gün sonunda 1.100 verdim .ikinci gün sadece 100gr .sizdede böyle fark oluyormu.(((((((((((

canım benim 2 günde 1kilo gitti 3. gün hiç oynama olmadı bende merak ediyorum pat diye 5. gün falan inermiyim diye amabu gün 4. günüm bakalım

selam arkadaşlar bugün 3. günüm.gayet güzel gidiyor.tek kaçamağım yemeklerden sonra tatlı ihtiyacını bastırmak için 2 gün kurusu yemem.bakalım ne olacak.henüz tartılmadım 65 ile başlamıştım

canım benim kilo verme serüvenimde bunu çok yaşadım ben.bozdun mu hiç canını sıkma yine başla.yine mi bozdun yine başla.bir süre sonra sürekli devam etmen gerektiğini beynin algılıyor ve otomatikmen bozmamaya başlıyorsun.sakın bir gün bozdum diye diğer günlerini heba etme.pes etmek yokkkkk

kızlar bu gıdık olayına çooook taktım ya gıdık çok çıkmış bu diyeti uygulucam kilo verince bu gıdıkta gider mi acaba ???

yağ yaktığımızı vücudumuzda anlamanın en kolay yolu göbeğin ve gıdının incelmesidir canım.bunu bana spor hocam söylemişti.bende önceden öyle bir gıdı vardı ki kat üstüne kat çıkmıştım :=)))) gıdım da gitti göbeğimde süper inceldi.az sabret gıdının gittiğini göreceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…