Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

o kayısıları sen yemedin, bizde görmedik :=))))) devam devam :=) hiçbirşey olmamış gibi devam :=)

bende kabızlık başladı kızlar.çok normal fakat benim kesinlikle kabız olmamam lazım.sabah yogurdun içine yulaf kepeği ekledim de yedim inş işe yarar

15-20 kilo fazlam var aslında kendimi 4 ay ile sınırladım şuan, bu diyeti uygulayayım, sonra da dukan diyetine geçmeyi düşünüyorum.
ilgin için çok sağol canım :)

slm kızlar bende bu diyeti bi hafta yaptım ama zayıflayamadım bıraktım tekrara kendi yöntemime döndüm kendim yaparak 2 ayda 5 kilo verdim valla sizi bilmiyom ama ben son 2 günde cokk kötü oldumm sizde bişe oldumu şimdi gine az yiyerek yemeklerin arkasından yeşil çay içerek ve yürüyüş yaparak vermeyi düşünüyorum

selam güzeller neler yapiyorsunuz bakalim?
benim diyetiyi gidiyor. okudugum kadariyla sizdede öyle
helal olsun bize :))

öğlen yemeğimi de yemiş bulunmaktayım ama tavuklu salatama bir parça salam doğardım yanında da ayran

Bayanlar sonunda kilo veriyorum galiba) gecen hafta dalidan bu yana tavuk- salata yiyorum. 3 gun de bozmama ragmen ( cok fazla abartmadan:))) bugun 2 kilo kadar vermisim:))) cok guzel motive oldum) sabahlari 2 haslanmis yumurta 1 salatalik 1 domates cok az beyaz light peynir) herkes zayiflasin insallah))))

selam kızlarrrrrr. sabah tartıldım yarım kilom daha gitmiş oleyy :) şuan tam 60 kiloyum. toplamda 4 kg gitti. dün 4 çilek ve 3 badem yemiştim kaçamak olarak. bu sabahta kabızlıktan dolayı 2 kuru kayısı yedim. kahvaltımı 2 dilim kepek ekmeğiyle yaptım sucuklu yumurta bile yedim :) ama sucuk 2 tanecikti. birazdan tavuk salataya devam. eliptik bisikletimde 200 kalori harcadım. şimdide video açıp göbüşümü eritmek için egzersiz yapıcam. off son 5 kilom kaldı haydi bismillah :)

reyhan abla sen naptın bu gün 3. günün değil mi benim 4. gün sadece 1kilo gitti motivem biraz bozuldu ama yüzdüm yüzdüm kuyryuğuna geldim aslın o kadar çok başım ağrıyor ve o kadar sıkıntılı günler geçiriyorum ama buna rağmen diyete devam

tebriklr canım kaç günde verdim 4 kiloyu

reyhan abla sen naptın bu gün 3. günün değil mi benim 4. gün sadece 1kilo gitti motivem biraz bozuldu ama yüzdüm yüzdüm kuyryuğuna geldim aslın o kadar çok başım ağrıyor ve o kadar sıkıntılı günler geçiriyorum ama buna rağmen diyete devam

tebriklerr kaç günde verdin 4 kiloyu

kendı yontemınle nasıl verdın canım 2 ayda 5 kıloyu paylaşırmısın bızımle?

valla bana da baş ağrısı yapmıştı hiç ekmek falan yemeyince oluyo o artık sabah ve öğlen bi dilim tam bugday ekmeği yiyorum bugün gayet iyiym tam uyamıyorum ben şahsen ama yine de etkisini gördüm daha 2. gün bi de önemli olan geç saatte kaçamak yapmamak illa yapcaksanız gün içinde yapın :))))

iyiyim canim baslangic kilom sizin gibi olmadigi icin ben pek zorlanmiyorum galiba yani depo saglam gibi :))
hayatim kocaman bir kilo gitmis azmi? uzun zamandan beri diyet yapan biri olarak hem arada takilmalar hemde az kilo vermeler falan normaldir ..sakin bozma moralini. bizi hep yikan o bozuk moraller degilmi zaten.. söyle düsün; eger diyette olmasaydin neler yiyecektin kac bin fazladan kalori alacaktin dolayisi ile simdiki kilondan kac fazla kilon olacakti.. anliyacagin her halukarda kardasin. sikilasiyorsun sagligina kavusuyorsun bir kiloda olsa inceliyorsun kas yapiyorsun..
sakin vazgecme cok az kilon kalmis zaten onlarida verde kurtul canim.. istedigin en sik kiyafetleri giyip kirittigin zaman iyiki yarida birakmamisim diyeceksin kendinle gurur duyacak ve kendini cok seveceksin .. kolay gelsin hepimizi

tebriklerr kaç günde verdin 4 kiloyu

canım 6 gün yaptım 2 gün ara verdim. dün 2. turuma başladım. yani tam 9 günde 4 kg vermiş oluyorum. şimdi 5 gün daha yapıcam 1 günm gitti 4 gün kaldı. sonra tekrar 2 gün ara vericem. hedefime ulaşıncaya kadar tam gaz devam. ben zorlanmıyorum çünkü sabah ekmekte yiyorum o yüzden hiç bi sağlık sıkıntım yok başağrısı falan çekmiyorum hiç. bence 1 dilimde olsa ekmek yenilmeli sabah kahvaltıda. o zaman daha sağlıklı oluyor kendi adıma böyle. bir de ayranı es geçmeyin çok yararı var hem yağ yakıyor hem tok tutuyor. aralarda yeşilçayınızı için. kabızlık sorunum olmasa herşey daha da güzel olucak. 3 gündür çıkamıyorum tuvalete illa ki ilaç içtirecek bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…