Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende de başğrısı yaptı bu 2. günüm senin başından beri oluyormu hep böyle mi gitceekk [/QUOTE]

benim 5. günüm başladığım günden beri ağrıyo ağrıdan birşeyde yiyemedim sabah yediğim yumurtayla duruyorum sanada çok geçmiş olsun umarım geçer

Son düzenleme:
benimde sorum bu sabahda mutlaka tavukmu yiyecez.lutfen cevablayin

valla canım ben de sabah tavuk konusunda sıkıntı yaşadım..tavuk yerine organik ufak bi yumurta haşlayıp tuzsuz domates salatalıkla yedim,artık kalorisi,besin değeri denk mi değil mi bilemiyorum..öbür türlüsünü asla yapamazdım..

firindada ola bilirmi canim:44::44:

Bildiriminiz için çok teşekkürler. Ben kahvaltıda yumurtanın serbest olup olmadığını merak ettim. acaba sabah tavuk yerine yumurta slatalık domates yenilebilir mi?
Ve sanırım listede peynir de yok değil mi?

selam kızlar bugün 2. turuma başladım. sabah 1 dilim ekmek yumurta peynir salatalık domates yedim. öğlen 1 baget ve bolca salata. akşamda bir baget ve bolca salata. arada yeşilçayımı içtim. içine 3 damla biberiye yağı ekledim. sabah akşamda inceltici jelimi sürüyorum. gece ayran içicem. 3-4 tane de çilek yemeyi düşünüyorum biraz sonra. haftasonunu iple çekiyorum tartılıcam çünkü :) bakalım2.ci turda kaç kilo gidicek.

bu arada 45 dk yürüyüş yaptım bugün. liste yapacak arkadaş benide eklerse sevinirim. başlangıç 64 kg şuan 60.5 kg hedef 55 kg.

dün yaptım bu muhteşem ikiliyi:) ancaak ne yazıkki midem bulandı yauw bugun tavukun sadece sehriyeli corbasını icebildim ewlerden ırak olaaaap neyse saka bir yana dün bıktırdım galiba kendimi ama sabah 80.9u gordum bunuda itiraf etmeliyim:))

egeada... burdan sana sesleniyorum!!! nasıl yedin Allahını seversen söyle? yani kendine sevdirmek icin birseyler yaptın mı? yoksa kilo verdikçe gaza geldin ydin mi? ben dün o tavuk kokusunu almamak için salataya aksam tarcın bile doktum ya(

insan mecbur oluyor,açıkcası ilk gün zorlandım ama ertesi gün 1 kg verdiğimi görünce gözüm bir şey görmedi.ben mıgren hastasıyım,bi aktardan karışım alıp aç karna içiyordum faydasını da gördüm başka bi arkadaşa önerdim bi parça yedi,bulantıdan öldü..kısacası insan mecbur olunca...zor!!

Son düzenleme:
dokuz kilo verdiğini yazmışsın bi bekleme oldu mu yoksa her hafta bi miktar gitti mi kilolar cevabın için şimdidedn teşekkürler

kırlangıçlar beni atlama listeye al canım ben grip olmuşum çorba severim gripken ama kaçamak yapmadım hiç şimdi de yeşilçayımı içiyorum uzun zamandan sonra ilk kez motive oldum hep gözümün önünde zayıf halim

Son düzenleme:

Rumuz: burcin79
Başlangıç tarihi:13,05,2012
Başlangıç kg: 83,700
Simdi: 82
Fark:-1,700
Toplam fark: -1,700
Beden:44
Spor: haftanin 5 günü tempolu yürüyüs 7-9 km arasi
Boy:1,65
Hedef: 55

sabah : 1 kase yogurt+az tavuk
öğlen : dışarıdaydım yine sezar salataya talim ettim
akşam : tavuk+ salata

bugün tavugu biraz fazla tuttum + yogurttta ekledim lakin spora başladım
1 saat yürüdüm 30 dk jillian yaptım

ben yarın kesin 1-1.5 kilo fazla çıkarım.spordan dolayı şişerim.heçççç tartılmayı düşünmüyorummmmmmm :))))))

Slm Kizlar bu gün Migdem tavuk almadigi icin alternetif baska bir protein yedim

1.ögün (9:30)
1 yumurta
Roka, feslegen,domates, salatalik, biber ile limonlu salata.
4 adet omega3 takviye kapsül
1 bardak kahve

2.ögün (15:00)
1 porsiyon firinda kuru köfte (ekmeksiz)
1 kase haslanmis kabak yogurtla

Spor: 7,197km / 10238 adim / 599,7 kalori/ 1 saat 18 dakkika tempolu yürüyüs
Sivi: 2,5 litre Su

canım önce büşra yazmıştı ondan söyledim.fakat bebegi oldugu için sürekli olamayabilirim demişti.o yüzden dedim :=) tamam sen yap listeyi bence.büşra ya da zahmet vermemiş oluruz.

güzel fikirlerin için teşekkürler zaten içim eziliyor dediklerini uygulayayım sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…