Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kızlar herkese tekrar selamlar... Bugün İstanbuldan arkadaşım geldi kendisi liseden arkadaşım ve yurt dışındaydı 3 aydır mesleği gereği ve kendisi doktor... bana zayıflamışsın falan deyince diyetimizden bahsettim ve ayrıntısıyla anlattım... ki ben bu diyette kısa sürede en çok kilo veren biri olarak bu diyeti çok seviyorum.... ama arkadaşım dedi ki tamamen protein yüklemesine bağlı diyetler yapılınca vücut yapısını mutlaka bozar dedi. bugün olmazsa aylar sonra ortaya çıkabilir ve saç dökülmesinden başla adet dlüzensizliğine kadar hatta çok daha ileri safhada yan etkileri var dedi gözüm korktu... mutlaka en azından sabah kahvaltısında ekmek ye ama çavdar yada tam buğday ekmeği olsun dedi ve mutlaka gün içinde iki ayrı meyve ye dedi..... sizinle de paylaşmak istedim başta kendimin olmak üzere kimsenin sağlığında sorun olsun istemediğim için bunu sizle paylaşıyorum...

yanı ben sım dı yasak olan erık ve kırazı asırıya kaçmadan yemem faydalı oyle mı:))
100 gram az vereyım saglıklı vereyım..aslında arkadasınız doğru söylemıs ama proteın rejımı de kasları erıtmıyor yagları yakıyor tabıkı de.

Benide alın listeye kırlangıç şimdiden eline sağlık canım
Dün başladım Başlangıç 70.6kg 1.gün 69 kg hedef 60 kg

tabiki sağlığımız herşeyden önemli..neyse doğru olan onu uygulayalım. konu sahibi arkadaşımızın belki bikaç ay önceden yapmışsa bu diyeti onda etkileri nasıl oldu bi öğrenmek lazım.
okuyunca bu yazdıklarını bize fikir verecektir..

selamlar.
kirlangic liste yapacakti herhalde
reyhan=90,4
ne zaman tartilsak hergünmü 7 günün sonundami bence en iyisi haftaya pazartesi indigimiz kiloyu yazariz
ama dün sabah yani diyetin ilk günü 90,4 idim

haklısın daha 2. günden ama dayanamdım
neyse spor iş yerimden eve kadar yürüyorum yaklaşık 20 dk falan sürüyor bugün yolumu biraz daha uzatarak tempolu yürüiycem o zaman

ben bu diyeti 2010 kasımda uyguladım,bir zararını görmedim..tabi işin uzmanı böyle tavsiyede bulunmuşsa bilemem..ben doktor değilim,uzman görüşü önemlidir ama bazen bilim de yanılabiliyor..yumurta kolestrole zararlıdır diyen doktorlar şimdi zararlı demiyor.ben kenar mahallede bir okulda çalışıyorum çocukların çoğunun beslenmesi çok kötü ama birçok bakımlı çocuktan daha sağlıklı,ömür boyu maddi sıkıntılarından dolayı dört dörtlük beslenemeyenler var..onların hasarı daha büyük olurdu sanırım..benim kilo verme yolunda tek çözümüm bu..ben başka türlü veremedim..sevgiler..

Canım ben de bu diyetle zayıfladım. ama üstünden zaman geçtikten sonra bile aniden saç dökülmesi vs yaşanmışsa ben herkesle paylaşmak istedim ki bu diyeti bende çok seviyorum... ve en çok ben paylaştım 10 gündür yaşadıklarımı ve bunu da paylaşmazsam içim rahat etmez... yine herkes kendi bilir ben sadece paylaştım

ben de bugün başladım dünkü başlangıcımda çok kaçamaklarım oldu saymıyorum onu beni de yazın 68 kiloyum

Ve benim hala 3 kilo fazlam var ve kendimce şöyle yapacağım sabah çavdar ekmeği bir dilim ek olarak... ve arada meyve... ama yine de diğer öğünler buna devam edeceğim.. amacım diyeti kötülemek değil ki en çok ben savundum sadece her yaşadığımı paylaştım 13 gündür bunu da paylaşmak istedim

seni yanlış anladığımı falan düşünme lütfen..sen olması gerekeni yapıyosun..ben de herhangi bi olumsuzluk duysam yazarım buraya.. ben sadece daha önce denenipte kötü sonuçlar alınmışmı onu öğrenmek istedim.şahsi fikrim 7 günde vücudumuza bi zarar vermeyecğini düşünüyorum. ki yediğimiz şeyler gayet sağlıklı. ama tabi 1-2 ay devam edilse sürekli ara vermeden o zaman sıkıntı işte. aralarda fazla kaçırmadan meyvemizi de ekmeğimizi de yedik mi sorun olacağını sanmıyorum. ama tabi şu da var her bünye farklı reaksiyon gösterir. bunu da unutmamak lazım.

diyette 2.günüm benimde sorum şu ben bebeğimi emziriyorum sütümde azalma olmaz inşallah azalma yaparmı sizce

salataya herşey katıyoruz bol bol salata yiyoruz sadece kötü karbonhidrat almamış oluyoruz ve aylarca uygulanacak bir diyette demiyoruz salatada bir yığın minarel ve iyi karbonhidrat var ayranla kalsiyumda alıyoruz bu bir protein diyeti değil bu sanırım yanlış anlaşılıyor ben sakınca yaratan bişey olduğunu sanmıyorum salata malzeme sininde sınır yok daha ne olsun ki bilmem

11 aylık oldu ama ek gıdada zorlanıyorum

canım bende kızımı 2 sene emzirdim kilom hep vardı ama emzirmeyi bitirene kadar bekledim. He bu diyet çok sağlıksız değil bence ama sen bire bir yapmamalısın bence. Sabahları 2 dilim ekmek ekle, salatana yumurta kat, ara öğünlerde meyve tüket mutlaka ve iki günde bir en azından bakliyat ye. Böyle yaparak bile zayıflayacağına inanıyorum. Mesela fasülye haşlayıp onları kat salatana. Bunun gibi şeyler yaparsan hem belki normalden daha fazla sağlıklı beslnemiş olacaksın. Tabii benim kendi fikrim bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…