Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

14.05.2012 Itibariyle,kisslar ben klio taslagimizi olusturdum isteyen üzerinde oynayabilir ekleme cikarma yapabilirsiniz..simden bol kilo vermeler..masallah masallah herkese benden nazar boncugu gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50..............................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57...................................56.50

Büsra44................................64.40.............................

Se_zen.................................53....................................52

Yasminz................................53....................................

Yelizfalan...............................86.....................................85.50

T_N.......................................84................................81.90

Eklim......................................73..................................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81......................................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40................................

Dedniz mil...................................68..................................

Son düzenleme:
slm kızlar ben bu sayfayı okuduktan sonra endokronoji doktoruna sordum böle diyet var zayıflıyıolarmış saqlıklımı sizce yapimi dedim oda dediki saqlıklı deqil bdie sürekli yapılamıo bu diyet bide farkında olmadan karbonhidrat yersin o diyetin anlamı kalmaz dedi önermedi ama ben genede başlıcam :KK70:

14.05.2012 Itibariyle,kisslar ben klio taslagimizi olusturdum isteyen üzerinde oynayabilir ekleme cikarma yapabilirsiniz..simden bol kilo vermeler..masallah masallah herkese benden nazar boncugu gelsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57...................................56.50

Büsra44................................64.40.............................

Se_zen.................................53....................................52

Yasminz................................53....................................

Yelizfalan...............................86.....................................85.50

T_N.......................................84................................81.90

Eklim......................................73..................................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81......................................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40................................

Dedniz mil...................................68..................................

ben yoğummmmmmmm :=) fayntenks başlangıç kilom 61.5 şu an kilo 59.4

slm kızlar ben bu sayfayı okuduktan sonra endokronoji doktoruna sordum böle diyet var zayıflıyıolarmış saqlıklımı sizce yapimi dedim oda dediki saqlıklı deqil bdie sürekli yapılamıo bu diyet bide farkında olmadan karbonhidrat yersin o diyetin anlamı kalmaz dedi önermedi ama ben genede başlıcam :KK70:

benim sevdicegimde endokronoji uzmanı bende ona sordum 5 gün yap salata sebze yemeyi ihmal etme ama mutlaka 5 günden sonra karbonhidrat yükle dedi

canm korkma bu diet diger dietler gibi deil kanimca tehlikesi yok sonucta ömür boyu yapin denmio isteyen 10 gün yapar isteyen 1 ay..klio vermek ne kadar zordur hepimiz biliriz hem ac kalmiyoruz..bugün 2. günüm tartilmadim ama sankim inceldim gibi gelio :))

merhaba arkadaşlar.ara ara sizi okuyorum.denemekten zarar görmeyeceğimi düşündüm.zaten sürekli yapamam herhalde.sadece tartıyı oynatıp bana azim kazandırsın yeter.ara ara yaparım.neyse tavuk göğsünü aldım 6 tane tekli.düdüklüde haşladım.ikiye böldüm.taoplam 12 tane avuç içi kadar tavuk göğsüm var :)) streçle sarıp buzluğa atayım diyorum.bozulmasın diye.her gün ihtiyacım kadar çıkartırım.

tavuk yanına yoğurt ve salata yiyorduk değil mi?ben biraz daha okuyayım önceki sayfaları.bana önereceğiniz şeyler varsa yazın lütfen.herkese kolay gelsin.

başlangıç kilomu yarın yazarım.ama bugün 83 tüm

ben yoğummmmmmmm :=) fayntenks başlangıç kilom 61.5 şu an kilo 59.4[/QUOTE

yoogg yoooog yoooooooooooooooooooooog ilahii komediaaa :)) cnm sen yazmadan farkettim senisz olurmu fikir senden cikti :KK66: hemen dahil ediyorummm

hamletttt :=) zaten bende çağatay koçtuğ'un şişman kedisi ebru'ya benziyorum :KK70::KK70: saol canımcım.eline sağlık liste çok nefis enfes en bi şahane görünüyor :=)

kızlar daha eskı sayfaları okumadım ama sanırım proteın dıyetı yapıyorsunuz.ben coktan yaptım proteın dıyetıyle 28 kılo vermış bırı olarak tecrubelerımı belırtmek ıstedım:KK55:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.ara ara sizi okuyorum.denemekten zarar görmeyeceğimi düşündüm.zaten sürekli yapamam herhalde.sadece tartıyı oynatıp bana azim kazandırsın yeter.ara ara yaparım.neyse tavuk göğsünü aldım 6 tane tekli.düdüklüde haşladım.ikiye böldüm.taoplam 12 tane avuç içi kadar tavuk göğsüm var :)) streçle sarıp buzluğa atayım diyorum.bozulmasın diye.her gün ihtiyacım kadar çıkartırım.

tavuk yanına yoğurt ve salata yiyorduk değil mi?ben biraz daha okuyayım önceki sayfaları.bana önereceğiniz şeyler varsa yazın lütfen.herkese kolay gelsin.

başlangıç kilomu yarın yazarım.ama bugün 83 tüm

evet canım tavuk+salata+yogurt yada ayran.sabah tavuk yiyemem diyorsa bazı arkadaşlar yogurt yada yumurta yiyorlar.nasıl istersen öyle yaparsın :) hoşgeldin :=)

hamletttt :=) zaten bende çağatay koçtuğ'un şişman kedisi ebru'ya benziyorum :KK70::KK70: saol canımcım.eline sağlık liste çok nefis enfes en bi şahane görünüyor :=)

hahahhah cnm ya alemsin...ebruya hayvan deme :))) begenmene sevindim cicim lakin netim yavas olmasaydi dahada bi özencektim excelden cikarmayi düsünüodum aslinda..ama bu da fena sayilmaz en azindan üstünde rahatlikla oynariz kilolar gittikce :))

kızlar daha eskı sayfaları okumadım ama sanırım proteın dıyetı yapıyorsunuz.ben coktan yaptım proteın dıyetıyle 28 kılo vermış bırı olarak tecrubelerımı belırtmek ıstedım:KK55:

sen neler yedin canım.ayrıntılı anlatırsan seviniriz.28 kg nefis bir rakam :=) tebrik ederim

hahahhah cnm ya alemsin...ebruya hayvan deme :))) begenmene sevindim cicim lakin netim yavas olmasaydi dahada bi özencektim excelden cikarmayi düsünüodum aslinda..ama bu da fena sayilmaz en azindan üstünde rahatlikla oynariz kilolar gittikce :))

olsun fıstık bu işimizi görür :=) listesiz listesiz diet yapıyorduk :=) pztesi günü şenlenir listemiz :=)

ben 83 kıloydum
sabah 2 katı yumurta 1 meyva
öğlen avcum kadar kırmısı et yada tavuk yanında koca leğen salata zeytınyagımıda tuzumuda kullandım
aksamda öğlen le aynısını yedım
hergun 3 lt su içtım
ama yeme saattlerı belırledım
sabah 10 geçırmedım
öğlen 1 geçırmedım
aksam 6 yı gecırmedım.ve toplamda 28 kılo verdım suan 58-56 kıloyum

bu konuyu açan kişinin dıyetının adı sanırım proteın dıyetı.
ben 1 haftada 5 kılo verdiğimi bilirım.

ben 83 kıloydum
sabah 2 katı yumurta 1 meyva
öğlen avcum kadar kırmısı et yada tavuk yanında koca leğen salata zeytınyagımıda tuzumuda kullandım
aksamda öğlen le aynısını yedım
hergun 3 lt su içtım
ama yeme saattlerı belırledım
sabah 10 geçırmedım
öğlen 1 geçırmedım
aksam 6 yı gecırmedım.ve toplamda 28 kılo verdım suan 58-56 kıloyum

ay maşallah ne güzel kilo vermişsin :=) ne kadar sürede verdin canım?

X