Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

vallahi ben sabahta tavuk yiyebiliyorum çünkü bu diyetten öncesinde zaten sabah mutlaka haşlanmış yumurta ekmek falan yemden bazen yumurta ve maydonozla salata yaparak tüketiyordum diyet tam olsun diye tavuk yiyorum sabah işin ilginç tarafı benim oğluşum tavuğu çok sever sabah oda başlıyor benimle yemeye benimle sabah sabah tavuklu salatayı yiyor kahvaltısını yapmıyor:) diyorum oğluşum senin kilo alman lazım benim vermem lazım :) daha 2 yaşında her öğün de salatamdan otlanıyor resmen babasıyla ikisinin gözü kalıyor:)

kızlar daha 3 hafta öncesi 58 kiloydum bugün 54 kiloyum nasıl mı zayıfladım anlatayım..sabahları kalktığımda sirkeli ılık su içtim ve bazen gece yatarken içtim bazen hiç içmediğimde oldu midemin rahatsız oldugunu hissedersem içmedim çogunlukla sabahları 2 kase nestle nesfit yedim yada 2 dilim kepek ekmeği domates salatalık yumurta yedim tatlandırıcıyla içtim kahvemi çayımı sabah normal kahvaltı ettiysem nestle nesfiti ögleden sonra yedim ve akşam tabi ki...sabah yediysem nesfiti ögleden sonra normal yemeğimi yedim az ekmekle hep kepek ekmeği tabi ki akşamda nesfit yedim yine doymama göre 2 kase yediğimde oldu...ve hergün yürüyüş ve yarım saatlik göbek eritme bacak hareketleri falan yaptım youtubedan bulduğum videolarla bazen 3 günlük aralar verdim ama yapmaya çalıştım hep yapmadığım günler araba kullanmadım yürüdüm nereye gidiyorsam işte böyle kızlar 3 haftada 5 kilo verdim böylelikle sirke benim iştahımı kapatıyor sabah içtiğimde canım pek bişey istemiyor sonradan tabii arada dondurma falan yedim bisküvide yediğim oldu ama çok hareket etmeye çalıştım..umarım yardımcı olabilmişimdir.

Son düzenleme:
ben havuç koymadım salatalara ama zararı olmaz diye düşünüyorum.

kızlar dün 81 le başladım.

aynen ya tavuk yerine ton balığı falan olmazmı acaba arada dün çok midem bulandı tavuktan severim halbuki bugün karıştırmadım salatayla tavugu baş ağrım var siz de de oluyomu ??

bende çok oldu dün resmen yerden kalkamıyordum eşime tel açıp gelince kepek ekmek getir dedim öğlen salatamın yanında yedim ve kendime geldim gözlerim açıldı. bu günde sabah kahvaltısında yedim kepek ekmek bu gün daha iyi geçiyor.bırakıp başka şeylere saldırmaktansa sabahları 2 dilim kepek yemeyi düşündüm.

evet sanırım ekmeği birden kesmekten oluyor valla böyle olcaksa zor ders çalışmam gerekiyo kafamı toplayamıyorum

ya ben sabahları tavuk yiyemem diye sadece bir tane haşlanmış yumurta yiyorum öglen ve akşam salata salataya biraz yag ve limon yada sirke koyuyorum
lezzetli bir diyet bence bu
ben başlayalı henüz 1 gün oldu ama diğer arkadaşlarım gibi hızlı veremedim. 400 gr falan gitmiş bende
ama bugun hatta şuan iş yerinde tatlı dagıttılara ve ben yedim
biliyorum çok kötü yaptım ama dayanamadım. akşam yemek yemesem dengelermiyim acaba

tavuk+salatayla kılo veren canlarımm bende devam edıyorumda eriği kırazı çok sevıyorumm aralarda erik yıyorum sizce bı sakıncası olur mu(

ekmek vs yemıyrum ama meyve de cok sevdıgımden canm çıkolata ısteyecegıne artık meyve ıstıyor:)

bir sorum daha var.tavugu sadece haslamami yiyecez.......

bir sorum daha var.tavugu sadece haslamami yiyecez.......

canımmm ılık su ıc bol bol ve akşam lıflı seyler yemeye calış şekerı emer..
mumkun mertebe ılık tarcın yada lımonlu su ıcebılrsın ıse yarayabılır

ama olmaz ki daha 2.günden :))) akşam salatanı ihmal etme ye mutlaka. ama ceza olarak ta spor yapıyosan bugün biraz daha fazla yap BENCE :))
ayrıca verdiğin 400 gr da çok iyi. keşke hergün bu kadar verebilsek. düşünsene 7 günde 3 kg a yakın olur nerdeyse. iyi bence verdiğin gr.

okuduğum kadarıyla bu diyette meyve yok malesef (

canım bende 10 aylık evlıyım bende bı 10 köılo vermem gerekıyor cocuk ıstıyorum bu kıloyla hamıle kalacam dıye ınsan korkuyor değil mi(

aynı skılde vermeye calışıyorum ınsallah verırız ve inşallah bebişlerımız olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…