Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

siz onu kendinize göre ayarlayın..sorun değil saat

Canım zaten belli bir saatten sonra yenmiyor, çok acıkırsam ayran içerim. 4 kilom var onu da verirsem çok iyi olacak, bu hafta spora da başlıyorum evde twistim de var amaa yaramaz bir de kızım var:) Gelişmeleri yazarım mutlaka...

Anlaşılan o yaramaz her evde var..

Merhabalar topicinize yazan en kilolu kullanıcı benim sanırım

Bütün msjları okudum ve 50 kg olan bayanların bile sadece 1 günde 900gr - 1-1.5 kg vermiş olmasına hayret ettim ve çok sevindim ben bu kiloyla 1 günde 2 kilo bile verebilirim gibi geldi Diyet mantıklı bence karbonhidrat diyeti gibi yeni adıyla dukan yani.
Ben 2 senedir pekte istikrarlı olmasa da rejim yapıyorum son 10-15 gündür günde en az 1 saat yürüyorum. Kolay kolay uygulamam kısa sürede çok kilo verdiren rejimleri ama herkesin bu şekilde kilo vermesine hayran kaldım açıkçası

Yarın ya da salı günü bende yapmayı düşünüyorum zaten rejimde olduğum için vucudumun su kaybetmeyeceği açıkça ortada bakalım 1 günde verdiğim kiloya bağlı olarak devam edicem ya da etmeyeceğim.

Bu arada eğer gerçekten işe yararsa emin olun çok fazla dua alacaksınız +90 kilo üzeri topici olarak duacınız olacağımızı düşünüyorum.

inşallah güzel haberlerinizi alırız,buarada aslında duaya ihtiyacım var 7 yıldır doğudayım,buraları seviyorum ama artık ben de bir yerlere yerleşip evimi yurdumu bilmek istiyorum..sevgiler.

bende deniğcem 65 oldum 5 kilo fazlam var hepsi göbekte birikmiş yağ yakması güzel tiwist var bende spor aletinin yanında hediye gelmişti

bende 2 gündür diyetteyim patates diyeti yapıyorum,bu diyette güzel hoşuma gitti,benim acil zayıflamam lazım 15 haziran kardeşimin düğünü var acaba bu diyetemi geçsem.

bu diyete yarın başlıyorum vermem gereken 5kilom var zaten oh iyiki gördüm bu siteyi inş bende 49-bilemedin 50 olurum 36 bedene girerim:)

canım tam uyumaya gidiyordum dolaptaki tavuk göğüsünü görünce kararımı verdim yarın bu diyete başlıyacam hiç kaçamaksız bakalım ne kadar verecem tek ihtiyacım destek verecek arkadaş yardımını bekliyorum zamanım az kaldı.

bu konuda benim ilgimi cekti simdi dusunuyorumda k-fleks diyetimi uygulasam yoksa bu diyetimi ?
ayrica bende tavuk gogsunu cok severim tabi salataylada cok yapardim onceden.
bu diyeti bizlerle paylasitigin icin cok tesekkur ederim canim sana.

karagözlüm benim fikrim bir hafta bu diyeti yapıp serbest olan 3 gün k fleks diyeti yapmak sonra tekrar 5 gün yine bu diyete dönmek
toplam 15 günde sanırım iyi kilo verdirir

bende çok az yiyip kilo veremeyenlerdenim. yarın bu diyete başlıyorum. ama sanırım kahvaltıda tavuk yiyemem.onun yerine 1 dilim kepek ekmeğiyle domates peynir yemeyi düşünüyorum. öğlen akşam tavuk salata. gelişmeleri yazarım.herkese kolay gelsin.

inşallah güzel haberlerinizi alırız,buarada aslında duaya ihtiyacım var 7 yıldır doğudayım,buraları seviyorum ama artık ben de bir yerlere yerleşip evimi yurdumu bilmek istiyorum..sevgiler.

Doğuda nerdesin canım eşinin işi icabımı doğudasın bende Erzurumdayım 9 senedir bende buralardan kurtulmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…