Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kizlar selam.butun bunlar dogrumu yaaaaaaaaaaaa.eger oyleyse kesinlikle basliyorum.5 kilo vermem lazim.heyecandan hepsini takib edemedim.asiyaramaz kac kilo oldun acaba..............

Valla umarız öyledir. Daha doğrus yanlış anlaşılmasın topiği açan arkadaşta işe yaramış inşallah biz de de yarar. eğer yararsa bütün zayıflama topiklerine yazacağım ve dünyada kilolu insan kalmayacak .

bende denemeyi düşünüyorum benimde vermem gereken bi 10 kilo var..yapılamayacak bir diyet değil,açda kalınmaz...bence acıktığınızda da yağsız lıgt yoğurt yiyebilirsiniz die düşünüyorm.ben yarın başlıcam bu diyete.gelişmeleride yazacağım buraya..inşallah faydası olur..7 gün yapıyoruz sonra 3 gün ara sonra tekrar 5 gün daha yapıyoruz..ben zaten çok yemiyorum umarım kilo verebilirim..

bugün bende başladım ...sabah bağırsaklarım için hurma yedim 3 tane ama( birazdan tavuk salata ve ayranımı içicem akşamda cacık yerim ..bu arada bende 82 kiloyum genelde 80 iz sanırım :)) herkese başarılar dileriiiiiiiiiimmmmmm

bu gün kaç kişi başladık bu diyete.

Şöyle bir liste yapalım da başlayanlar alıntı ile kendilerini eklesin toparlayalım. ne dersiniz.

07.05.2012 başlayanlar

..................Başlangıç..........1.hafta..........2.hafta..........3.hafta..........
se_zen.........53................

bende yarin basliyiorum insallah
56.800 le basliyorum

Son düzenleme:
bende geldiim bendee:))) sabah sütlü kahve içmiştim kahvaltı niyetine:) şimdi bu topiği okurken kocaman bi tabak salata yapmıştım onu yiyodum heyecanlandım:)bi tavuğum eksik onuda akşama yaparım artık:):) inş bende veririm yaa 1 hafta tatile gittim vize sonrası 2 kilo aldım döndüm şimdi 1.200 kilosunu verdim ama daha çok vermem lazım:))))

biz buradayız,topiğimi yalnız bırakmayı düşünmüyorum,her zaman her sorunda yanınızdayım..

biz buradayız,topiğimi yalnız bırakmayı düşünmüyorum,her zaman her sorunda yanınızdayım..

heyrocan başlangıç 84

...........................Başlangıç..........1.hafta..........2.hafta..........3.hafta..........
se_zen....................53...............
beyza0006................
elizabeth_bath...........94...............
nazlma......................56,8.............
cakmakesra...............71

Var mı ilave. alıntı yaparak kendi kilonuzu en alta ekleyebilirsiniz arkadaşlar.

egeada, bu listeyi en baştaki enin mesajın altına eklesen. eklenebiliyor mu bilmiyorum ama topiği okumaya başlayanlar ilk sayfada bunu görürlerse daha güzel olur. bu arada ben de başlayacağım ama hafta sonu 2 hafta üst üste misafirim var. 7 günü kurtarmıyor. onları halledip katılcam aranıza. şimdi de okuyarak katılıyorum :)

ya ben şu alıntı nasıl yapılıyor onu bile cözemedim nasıl cizelge yapıcam bilmem:S

canım tek kişiye cevap vermek istiyorsan alttaki alıntıyla cevaplamaya bas,çoklu yapmak istersen yanındaki artıya bas.
Sabit Kilo Çizelgesi Nasıl Yapılır?
Konu sahibi Püsküüt, 27-04-2007 11:35
123...100
çizelgenide burdan yardım alarak yapabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…