Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

vallahi ben sabahta tavuk yiyebiliyorum çünkü bu diyetten öncesinde zaten sabah mutlaka haşlanmış yumurta ekmek falan yemden bazen yumurta ve maydonozla salata yaparak tüketiyordum diyet tam olsun diye tavuk yiyorum sabah işin ilginç tarafı benim oğluşum tavuğu çok sever sabah oda başlıyor benimle yemeye benimle sabah sabah tavuklu salatayı yiyor kahvaltısını yapmıyor:) diyorum oğluşum senin kilo alman lazım benim vermem lazım :) daha 2 yaşında her öğün de salatamdan otlanıyor resmen babasıyla ikisinin gözü kalıyor:)

kızlar daha 3 hafta öncesi 58 kiloydum bugün 54 kiloyum nasıl mı zayıfladım anlatayım..sabahları kalktığımda sirkeli ılık su içtim ve bazen gece yatarken içtim bazen hiç içmediğimde oldu midemin rahatsız oldugunu hissedersem içmedim çogunlukla sabahları 2 kase nestle nesfit yedim yada 2 dilim kepek ekmeği domates salatalık yumurta yedim tatlandırıcıyla içtim kahvemi çayımı sabah normal kahvaltı ettiysem nestle nesfiti ögleden sonra yedim ve akşam tabi ki...sabah yediysem nesfiti ögleden sonra normal yemeğimi yedim az ekmekle hep kepek ekmeği tabi ki akşamda nesfit yedim yine doymama göre 2 kase yediğimde oldu...ve hergün yürüyüş ve yarım saatlik göbek eritme bacak hareketleri falan yaptım youtubedan bulduğum videolarla bazen 3 günlük aralar verdim ama yapmaya çalıştım hep yapmadığım günler araba kullanmadım yürüdüm nereye gidiyorsam işte böyle kızlar 3 haftada 5 kilo verdim böylelikle sirke benim iştahımı kapatıyor sabah içtiğimde canım pek bişey istemiyor sonradan tabii arada dondurma falan yedim bisküvide yediğim oldu ama çok hareket etmeye çalıştım..umarım yardımcı olabilmişimdir.

selam kızlar. dün 73 kg ile başlamıştım. sabah tartıldım ve 72,50 kg. :))) harfiyen diyete sadık kaldım ve hiç kaçamağım olmadı. şimdilik hedefim 67.

tebrik ederim harıkasın bende hiç bozmadım ama ben 2 gün sabah haşlanmış yumurta yedim tavuk yemedim bence yumurtada aynı protein sonuçta yenebilir. bu 5. günüm tartılmıyorum ama eşim göbişimin kaybolduğunu söylüyor vermem gereken tam 15 kılo var tek olumsuz yönü sürekli başım ağrıyor umarım geçer hedefim 50

Son düzenleme:
Günaydın kızlar,
Ben artık iyice alıştım tavuk salataya . Hiç acıkmıyorum. hatta ilk başta yediğim kadar salata yiyemiyorum. 2 gündür kalıyor hep tabağımda. Dün gece yarısı biraz kuruyemiş kaçırdım ama olsun aynen devam. Regli olduğum için tartılmıyorum. Bu hafta tam 6 gün yapacağım kızlar, 1 gün ara vereceğim yani pazar günü sonra tekrar 6 gün devam. Yanlız hala bende başlangıç kilomdayım sanrıım regli şişkinliği. +2 kilo yani.

bu arada salatanıza havuç katıyormusunuz diye sormuştum ama görmedi kimse galiba.
ben havuç koymadım salatalara ama zararı olmaz diye düşünüyorum.
[SUB]bende sonunda bugün itibariyle başladım kızlar
sabah yeşil çayımı içtim 1tanede yumurta yedim akşam ve öğlende tavuk ve salata yiycem
benimde 1buçuk yaşında oğlum var onun için yürüyüşe çok çıkamıyorum sporada gidemiyorum
mekik çekmeye başladım bakalım faydası olacakmı

buarada liste yapabilirim ama kızlar geriye dönüp sayfaları tek tek okuyamam
onun yerine herkes bana sölese başlangıç kilosunu verdiği kiloyu ve diette kaçıncı günde olduğunu olurmu acaba
çünkü oğlumdan çok fırsatım olmuyor
[/SUB]

canim kim icin nie sorun olsun anlamadim..büsrami yapiodu cizelgeyi eger öleyse benide eklesin sorun deil :KK66: ben hani kimse üstlenmemis listede yok ortada o yüzden yazdim..
dün ayin 14 dü sanirim dün itibariyle katilmak isteyenler isim ve kilo yazsinlar..ögleden sonra liste yapicam günlük yada haftalik güncellemede yaparim..kitsin kilolar gelsin mutluluk :KK66:
kızlar dün 81 le başladım.

selam kızlar. dün 73 kg ile başlamıştım. sabah tartıldım ve 72,50 kg. :))) harfiyen diyete sadık kaldım ve hiç kaçamağım olmadı. şimdilik hedefim 67.

tebrik ederim harıkasın bende hiç bozmadım ama ben 2 gün sabah haşlanmış yumurta yedim tavuk yemedim bence yumurtada aynı protein sonuçta yenebilir. bu 5. günüm tartılmıyorum ama eşim göbişimin kaybolduğunu söylüyor vermem gereken tam 15 kılo var tek olumsuz yönü sürekli başım ağrıyor umarım geçer hedefim 50

bende de başğrısı yaptı bu 2. günüm senin başından beri oluyormu hep böyle mi gitceekk :KK52:

aynen ya tavuk yerine ton balığı falan olmazmı acaba arada :KK14: dün çok midem bulandı tavuktan severim halbuki bugün karıştırmadım salatayla tavugu :KK36: baş ağrım var siz de de oluyomu ??

bende çok oldu dün resmen yerden kalkamıyordum eşime tel açıp gelince kepek ekmek getir dedim öğlen salatamın yanında yedim ve kendime geldim gözlerim açıldı. bu günde sabah kahvaltısında yedim kepek ekmek bu gün daha iyi geçiyor.bırakıp başka şeylere saldırmaktansa sabahları 2 dilim kepek yemeyi düşündüm.

maşallah bize o zaman :)) kesin vermişsindir sende. 5 gün olmuş kıyafetlerinden anlarsın az çok. baş ağrın içinde yoğurt yiyip ayran falan içsen. bende de oluyo ara sıra ayran içiyorum. sanki hafifliyo gibi o zaman.

bende çok oldu dün resmen yerden kalkamıyordum eşime tel açıp gelince kepek ekmek getir dedim öğlen salatamın yanında yedim ve kendime geldim gözlerim açıldı. bu günde sabah kahvaltısında yedim kepek ekmek bu gün daha iyi geçiyor.bırakıp başka şeylere saldırmaktansa sabahları 2 dilim kepek yemeyi düşündüm.

evet sanırım ekmeği birden kesmekten oluyor :KK6: valla böyle olcaksa zor ders çalışmam gerekiyo kafamı toplayamıyorum

ya ben sabahları tavuk yiyemem diye sadece bir tane haşlanmış yumurta yiyorum öglen ve akşam salata salataya biraz yag ve limon yada sirke koyuyorum
lezzetli bir diyet bence bu
ben başlayalı henüz 1 gün oldu ama diğer arkadaşlarım gibi hızlı veremedim. 400 gr falan gitmiş bende
ama bugun hatta şuan iş yerinde tatlı dagıttılara ve ben yedim
biliyorum çok kötü yaptım ama dayanamadım. akşam yemek yemesem dengelermiyim acaba:KK43:

tavuk+salatayla kılo veren canlarımm bende devam edıyorumda eriği kırazı çok sevıyorumm aralarda erik yıyorum sizce bı sakıncası olur mu:KK43:(

ekmek vs yemıyrum ama meyve de cok sevdıgımden canm çıkolata ısteyecegıne artık meyve ıstıyor:)

ya ben sabahları tavuk yiyemem diye sadece bir tane haşlanmış yumurta yiyorum öglen ve akşam salata salataya biraz yag ve limon yada sirke koyuyorum
ben başlayalı henüz 1 gün oldu ama diğer arkadaşlarım gibi hızlı veremedim. 400 gr falan gitmiş bende
biliyorum çok kötü yaptım ama dayanamadım. akşam yemek yemesem dengelermiyim acaba:KK43:

canımmm ılık su ıc bol bol ve akşam lıflı seyler yemeye calış şekerı emer..
mumkun mertebe ılık tarcın yada lımonlu su ıcebılrsın ıse yarayabılır

ama olmaz ki daha 2.günden :))) akşam salatanı ihmal etme ye mutlaka. ama ceza olarak ta spor yapıyosan bugün biraz daha fazla yap BENCE :))
ayrıca verdiğin 400 gr da çok iyi. keşke hergün bu kadar verebilsek. düşünsene 7 günde 3 kg a yakın olur nerdeyse. iyi bence verdiğin gr.

tavuk+salatayla kılo veren canlarımm bende devam edıyorumda eriği kırazı çok sevıyorumm aralarda erik yıyorum sizce bı sakıncası olur mu:KK43:(

ekmek vs yemıyrum ama meyve de cok sevdıgımden canm çıkolata ısteyecegıne artık meyve ıstıyor:)

okuduğum kadarıyla bu diyette meyve yok malesef :KK43:(

selam kızlar...:KK3::KK3:topiği 1 haftadır okuyorum...uzun zamandır kk nın diyet bölümlerindeyim,daha önce gruplardada çok yarıştım,hep ayn ı şeyler,kiloları veriyorum ama iş korumaya gelince bi türlü başa çıkamıyorum...yapmadığım denemediğim yöntemde kalmadı,nerdeyse diyetisyen kadar bilgili oldum valla

en son dukanla 10 kg verdim,81 den 71 e kadar indim,ama yılbaşından beri ipin ucunu bi kaçırdım bi daha toparlayamadım,verdiğimin fazlasını geri aldım

1 haftadır sizleri okuyorum,ne yalan söyleyim acaip gaza getirdiniz beni,protein diyeti bendede her zaman işe yaramıştır,inş.hepimiz sağlıklı bi şekilde ideal kilolarımıza ulaşırız

dün itibariyle bende başladım,şu ana kadarda çok güzel gidiyor,bol su ve yeşil çaylada destekliyorum,üstelik dün akşamdan itibaren kocişle yürüyüşede başladım

bu arada 20 aylık evliyim ve artık bebiş düşünüyoru,ama bu kg yla hamile kalırsam sonumu düşünemiyorum,o yüzden kesinlikle zayıflamam lazım

dün itibariyle kilom :84 (listeye benide eklerseniz sevinirim)

bugün :81,9 :KK52::KK52::KK52:

yeşil çay ve bol su ödemlerimi almış götürmüş,gidenin çoğunun su olduğunu bilsemde tartıda eksildiğimi görmek tekrar azimlendirdi beni

belki sizede motive olur...haftaya kadar bakalım ne kadar gidecek,ilk hedef 80 lerden kurtulmak...inş.birlikte güzel kg lar veririz kızlar:KK16::KK16:

canım bende 10 aylık evlıyım bende bı 10 köılo vermem gerekıyor cocuk ıstıyorum bu kıloyla hamıle kalacam dıye ınsan korkuyor değil mi:KK43:(

aynı skılde vermeye calışıyorum ınsallah verırız ve inşallah bebişlerımız olur:)

X