Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Güzelim sonuçta kendi bedenimizi en iyi bizler tanırız ona göre bir rota çizilmeli... sabah öğlen tavuk yemek istemedim hem özellikle sabah kötü olur içim almaz diye hem de tavukla ilgili olumsuz pekçok haber çıktığı için sadece tavuk yemedim... yumurta ve peynirden gerekli vitamini aldım..... sizlere de fikir verebilir diye yazıyorum tüm yediklerimi..... bu diyetle lkilo vermeyi başardığım için sormak istediğin birşey olursa cvp verebilirim.. kolay gelsin cnm hayırlı olsun diyetin:)

peki o zaman hemen bi soru araöğün yapmıyoruz sanırım diyelim cozuttuk ve bozacaz diyeti ne yiyebiliriz fazla etkilemeyecek abur cuburların hepsini çöpe attımda az önce mesele elma falan yesek çok acıkınca

Canım topic sahibi arkadaşımız ne der bilmiyorum ama ben kendi yaptığımı söyleyebilirim.. işyernde bazen inanılmaz kan şekerim düşüp acıkınca ben iki kuru kayısı iki ceviz yanında şekersiz çay içtim.... cidden iyi geliyor... yada bir bardak içine kuru kayısıları doğrayıp ceviz de kırıp onu yedim hem enerji veriyor hem tok tutuyor:)

teşekkürler canım pazartesi sabah tartılıp bildiriyor ve başlıyorum gazam mübarek olsun

bir soru sormuştum ama sanırım kimse görmedi. tekrar sorayım
Tavuğu çok yediğimizde mi etkisi daha iyi, az yediğimizde mi? Bana sanki tavuk fazla olursa kilolar yavaş gidecekmiş gibi geliyor o yüzden salatamın içine azcık tiftikleyip koyuyorum. İyi mi yapıyorum kötü mü bilemedim.

ben 7. ayda 28e gircem, boyum 156 (ayniyiz) simdilik hedefim 55 sonra 53, boyuma göre idealim 49, bende nasil durur bilemem
yani benim epppeyy uzun yolum var senin adina inan cok sevindim

bende bu sene başında 65 idim ve şu anda 57 yim benim hedefte 55 idi ama bu diyetle daha aşağılara ineceğime eminim

merhaba kızlar sizi devamlı takip ediyorum ve sonuçları görünce sevindim. pazartesi bende başlamak istiyorummm...

sabırsızlaşıyorum bu diyete başlamak için su an diyeteyım karatay yapiyorum 10 kılo verdim cok memnunum ama hızlansın istiyorum kılo vermem pazartesi bende başlıyorum bakalım bir haftada ne kadar gidecek birde kızlar sunu merak ediyorum adet dönemınde kılo verilıyormu ,ne verilir nede alınır diye duymustum acaba bi bilgisi olan varmı...

Kızlar pazartesi tüm diyete girenler olarak liste yapalım bizde..... kim ne kadar vermiş ölçeriz motive oluruz

Bu konuyu acan egeada arkadasimiz bir tavuk gögsünü üce bölüp yiyordu sanirim sende böyle yapabilirsin cünkü o bu sekilde yaparak güzel kg verdi umarim yardimci olabilmisimdir

4. günümdeyim...ve bugün ben kendimi hic iyi hissetmiyorum sürekli midem bulandi sabahtan beri sabah 5-6 parca minik tavuk anca yiyebildim yaninda da domates salatalik birazda yogurt. bu saate kadarda sadece ayran ve su ictim birde yesil cay ictim hala midem bulaniyor belki gecer diye 45 dk yürüdüm du$ aldim kendime geleyim diye yok hala ayniyim acikmadimda bugün böyle bulantili geciyor karnimda da feci bir $i$lik bakalim yarina ne olucak :26::26::26:

canım bende ilk önceleri ekmek yemiyorum haşlanmış patates yiyorum diye seviniyordum ama patateste enaz ekmek kadar karbonhidrat içeriyormuş ben şu son verdiğim 5 kilo süresince hiç patates yemedim

canım zaten gün içersinde hiç ekmek falan yemedim sadece dün akşam annem kendilerine yemek yapmış bende salatanın yanında bir dilim haslanmıs patates yedim yani yarım patates nerdeyse mekiğe de başladım ilk gün 30 ikinci gün 35 yaptım...iki günde 1.2 kg benim için gayet iyi geldi 10 günde 6 kg eder.bu da benim için mucizeeeeeee demek

arkadasalr sabah tartdim 500 gram daha gitmis...bugun ucuncu gunum toplamda 1200 verdim..yarin sabahi sabirsiikla bekliyorum :)))

selamlar..
konunun acildigi ilk günden beri takipteyim. incelme konusunda hicbir umudumun kalmadigi bir zamanda buldum burasini ( demek hala umudum varmiski arastiriyormusum )
eger hala yeriniz varsa bende katilmak istiyorum bu diyet beni cok heyecanlandirdi..bu defa birkac adimda olsa hedef kiloma yaklasabilirim gibi geldi..

ben kendimin yaptığı bir hatayı bilmediğim için tekrarlayıp duruyordum sabah bile diyet menüsü gibi patates haşlayıp yiyordum sonradan karbonhidrat içerdiğini öğrenince bıraktım :)sen zaten çok az yemişsin bilgin olsun istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…