Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

canım kaç kilosun biz birkaç arkadaş pazartesi başlayacağız

canım kaç kilosun biz birkaç arkadaş pazartesi başlayacağız

selalmaz cok tesekkür ederrim cevabina. ben 90 kiloyum malesef. bende pazartesi baslamak istiyorum..aslinda hemen baslamak istiyordum ama kizim ille birlikte basliyalim anne dedi onu bekliyorum is seyahatinde persembeden beri pazar günü dönecek insallah kismetse

Merhabalar aramıza hoşgeldiniz:)kesin zayıflarsınız hiç merak etmeyin

Bende deneyim bu diyeti aklıma cok yattı zaten salatayı cok severim tavukta severim, bir sabah kahvaltılarında zor olcak ama 1 hafta denemekten bisey kaybetmem Pazar gunu baslarim umarım benim için tek zor yanı meyve yememek olacak

Son düzenleme:
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz:)kesin zayıflarsınız hiç merak etmeyin

tesekkür ederim nur. cok harika kilo verdin cok motive ettin bizi..
valla niyetim agustosa kadar 10 kilo vermek. tabiki ideal degil ama 80 kilo olmak bile cok iyi benim icin. ha bu arada pazartesiden itibaren spor salonunada gidecegim. insallah onunda faydasi olur. ama destege cok ihtiyacim var.

tekrar merhaba kızlar. regl deyken kilo veriliyor mu diye soran arkadaşlara yardımcı olmak isterim. benim diyette 5. günüm bugün. regliminde 4. günü. toplamda 3 kilo verdim. yani reglkende verebiliyoruz kiloları. ama hala karnım şiş reglden dolayı. sanırım bitince daha rahat olucak.şişkinlik gidicek. bu arada geç kalktığım için öğle yemeği yemedim biraz önce akşam yemeğimi yedim. tavuk ve salata yedim. gece yine ayran içicem. ayranı ve yeşilçay içmeyi unutmayın derim. ayran kurtarıcı gibi öyle güzel tok tutuyor ki tabiki tuzsuz olucak. benim gibi gece geç yatanların kurtarıcısı.

canım hoşgeldin aramıza verirsin canım bende pazartesi 84 le başladım bende senin gibi umutsuzdum dün tartıldığımda 81 500düm.2 gün ara verecem pazartesi birlikte başlıyalım

topiğe yeni uğrayan ve rejime yeni başlayacak olan arkadaşlarıma da şimdiden başarılar diliyorum. bol kilo vermeler :)

canım hoşgeldin aramıza verirsin canım bende pazartesi 84 le başladım bende senin gibi umutsuzdum dün tartıldığımda 81 500düm.2 gün ara verecem pazartesi birlikte başlıyalım

hosbuldum canim cok tesekkür ederim. masallah insallah devami gelir. basliyalim hep birlikte pazartesi. bakalim ne olacak. ama eminim cok iyi olacak. kilo vermeyen yok gibi. allahim kurtarsin bizi hayirlisiyla bu kilolardan saglikla ins

bırsey sorucam ben yedıklerıme dıkkat ederk sporşa vs bıraz kg verdım son kılolarımı bu sekılde vermeye kalksam napmam lazım
canm her ıstedıgınde
tavuksalataı yemelıyım
yanı şöyle
kahvaltıda ara ogunde ana ogunde gece falan cok fazla kalorı almıs olmazmıyım
ben bazen meyve bazen salatayla gecıstırıyorum aralarda

her hangı bır mıktarı varmı tavıgun ve lsalatanın

Son düzenleyen: Moderatör:

bana cvp yokmu kızlar

Ben destek olurum size:) spor salonuna da gidecekseniz süper kilo mu dayanır size?? ama vitamin desteğini unutmayın lütfen çünkü bir hafta sonra ciddi bünye sarsılıyor...... ben dr a danıştım omega 3 ve vitamin şart dedi

sana önerim yeşil çayyy iççç ben bu diyetten önce yeşil çayla 5kilo verdim cnm tavsiye ederim halada devam ediyorum
Canım, kırmızı olan yeri biraz daha açar mısın? Yanında neler yaptın sırf yeşil çayla verilmez sanırım...

selalmaz, yazdıklarını okurken kendimi gördüm. Ben de 28 yaşındayım, 1.53 boy, öğretmenim. Doğum sonrası 54 e kadar indim, dün regl oldum ve çok şişim 2 gündür de diyete hiç uyamadım. Benim hedefim de 48-49. Artık ben de p.tesi yeniden başlarım.

bana cvp yokmu kızlar

Canım, konu sahibi arkadaş 3 öğünde tavuk,salata yememizi önerdi. Bunun yanında tuzsuz ayran ve şekersiz çay içebiliriz. Zaten belli bir saatten sonra miden almıyor tavuğu sadece ayran içersin. Ara öğün yok ama acıkınca ye tabi, ben acıktığımda salatalık yemiştim ya da ayran içmiştim. Meyve yasak. Kahve yasak. Salataya az yağ, tuz, bol limon baharat koyabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…