Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

İşte ben böyle bir hatayı hiç yapmadım kendi adıma.
Doğru düzgün diyet yapmışlığım bile yoktur.
Birkaç defa arkadaşlarla hadi yapalım diye yaptığımız
diyetlerden başka ki en fazla 10 gün sürmüştür.

Ben kilolarımı bir saat yürüme bandında yürüyerek,günde 3 ana
3 ara öğün beslenerek verdim.Herşeyden yiyordum ama az.
Kahvaltı benim için vazgeçilmezdir.Ekmeği hayatımdan çıkardım
büyük ölçüde yine de tamamen bırakmadım.Çayın yerini bitki çayları ve
yeşil çay aldı.En az 2 litre suyumuda içiyorum hergün.

Verdiğim kiloların hepsini fazlasıyla geri almak gibi bir durumum olmadı çok şükür.
Ama kışın dikkat edemediğimiz oluyor,daha fazla hareketsiz kalıyoruz.
Sağlığına çok dikkat eden,hiç aç kalmadan zayıflayan biri olarak bu diyet
bana çok mantıklı göründü.

Demem o ki en azından kendi adıma bilinçsizce yapmıyorum bu diyeti.
Bu bir diyet bile değil bana göre.Sağlıklı beslenme ama biz öyle alışmışız ki
gözümüz dönene kadar yemeye sağlıklı olan sağlıksız gelmeye başlamış.

kesinlik bendee böyle düşünüyorum sağlıksız olan şeyler sağlıklıymış geliyor az yiyelim hafif yiyelim sağlıksız mış gibi oldu

kızlar bende yapmaya başlıyorum pazartesi bu diyeti fakaat bikaç bişey sorayım size :KK55: şimdi ben bu diyeti 5 gün yapıp 2 gün ara vermek zorundayım çünkü haftsonu dersane var ve tavuk götüremem oraya :KK9: siz 7 gün yapıp 3 gün ara verip tekrar 5 gün yapıp bitiriyomusunuz yani ne kadar devam ediyo bu süreç :KK14: ben sabahları normal kahvaltı yapıp öğlen ve akşam tavuklu salata yesem etkisi olurmu bu şekilde değiştirip fayda gören varmı :nazar:

canim yas, kilo ve boyun kac? eee nede olsa diyetdasiz dimi, bilgim olsun, ve son 4 kilona kadar hangi diyetleri uyguladin ve tam anlamiyla kac kilo verdin??
cok soruu sordum galiba :KK37: :KK37: :26:

canım ben 28 yaşında evliyim öğretmenim şu anki kilom 58 birbucuk sene önceki kilom 74 idi:)benim kilo vermem artık gerçekten işe dönüştü resmen araştırmalar kitap okumalar falan ama insan isteyince veriyor

canım ben 28 yaşında evliyim öğretmenim şu anki kilom 58 birbucuk sene önceki kilom 74 idi:)benim kilo vermem artık gerçekten işe dönüştü resmen araştırmalar kitap okumalar falan ama insan isteyince veriyor

heyyyt be tebrik ederim seni helal olsun sana :KK9:

kızlar bende yapmaya başlıyorum pazartesi bu diyeti fakaat bikaç bişey sorayım size :KK55: şimdi ben bu diyeti 5 gün yapıp 2 gün ara vermek zorundayım çünkü haftsonu dersane var ve tavuk götüremem oraya :KK9: siz 7 gün yapıp 3 gün ara verip tekrar 5 gün yapıp bitiriyomusunuz yani ne kadar devam ediyo bu süreç :KK14: ben sabahları normal kahvaltı yapıp öğlen ve akşam tavuklu salata yesem etkisi olurmu bu şekilde değiştirip fayda gören varmı :nazar:
in içinde

Selam canım ben sana cevap vereyim:) ben 10 gündür bu diyeti yapan biri olarak bana sorabilirsin dilediğini ben 58 kiloya düştüm kısa süre içinde 6 kilo verdim... regl dönemi başındaydım 10 gün önce birkaç kilo oradan gitse en az 4 kilo verdim... 5 gün yap 2 gün ara ver zaten.. konu sahibi de öyle tavsiye ediyor şekerim...

in içinde

Selam canım ben sana cevap vereyim:) ben 10 gündür bu diyeti yapan biri olarak bana sorabilirsin dilediğini ben 58 kiloya düştüm kısa süre içinde 6 kilo verdim... regl dönemi başındaydım 10 gün önce birkaç kilo oradan gitse en az 4 kilo verdim... 5 gün yap 2 gün ara ver zaten.. konu sahibi de öyle tavsiye ediyor şekerim...

süper o zaman ya :21:eylülde düğünüm var temmuzda gelinlik almaya gidecem şu an 58im en az3 kilo vermem lazım :KK14: spor da ypamıyorum temmuza kadar bu şekilde yapsam bi sorun olmaz heralde :KK51:

süper o zaman ya :21:eylülde düğünüm var temmuzda gelinlik almaya gidecem şu an 58im en az3 kilo vermem lazım :KK14: spor da ypamıyorum temmuza kadar bu şekilde yapsam bi sorun olmaz heralde :KK51:

Aynı kilodaymışız:)benim de hedefim 55... boyum 1.70 en ideali 55 olacak galiba... beraberce çok rahat veririz güzelim:) sende de hedef 55 mi?

selam herkese. sabah aç karnına tartıldım vee 61 kiloyum. bugün 5. günüm ve toplamda 3 kilo verdim regl olmama rağmen. demekki benim bünyeme protein diyeti şartmış öteki türlü aç geziyordum ve veremiyordum. bugünde öğlen akşam tavuk salataya devam. bütün arkadaşlarıma kolay gelsin.

selam herkese. sabah aç karnına tartıldım vee 61 kiloyum. bugün 5. günüm ve toplamda 3 kilo verdim regl olmama rağmen. demekki benim bünyeme protein diyeti şartmış öteki türlü aç geziyordum ve veremiyordum. bugünde öğlen akşam tavuk salataya devam. bütün arkadaşlarıma kolay gelsin.

Tebrik ederm cnm sen de iyi kilo vermişsin... kaç kilo daha vermek istiyorsun ki?

Aynı kilodaymışız:)benim de hedefim 55... boyum 1.70 en ideali 55 olacak galiba... beraberce çok rahat veririz güzelim:) sende de hedef 55 mi?

seninki süpermiş canım benim boy 163 :KK30: ne kadar çok verse o kadar iyi ama ilk hedef 55 diorum ben temmuzdan sonra koştumaca olcak o zama naparım bilmiyorum :18: umarım veririz beraberce :nazar:

seninki süpermiş canım benim boy 163 :KK30: ne kadar çok verse o kadar iyi ama ilk hedef 55 diorum ben temmuzdan sonra koştumaca olcak o zama naparım bilmiyorum :18: umarım veririz beraberce :nazar:

Veririz güzelim ben bu olayı çözdüm 6 kilo verdim zaten... sana 52 daha iyi olur şekerim bence:)her gün yediklerimiz yaptıklarımızı buradan yazarak verebiliriz tam da aynı kilodayız:)

slm kızlar bende 2 gündür yapıyorum ama ben sadece tavuk yemiyorum form bisküvi elma haşlanmış patates vs. de yiyorum 2günde1.2kg verdim 62.2düm bu sabah 61.0 çıktı. :KK16::KK16:

canım bende ilk önceleri ekmek yemiyorum haşlanmış patates yiyorum diye seviniyordum ama patateste enaz ekmek kadar karbonhidrat içeriyormuş ben şu son verdiğim 5 kilo süresince hiç patates yemedim

Tebrik ederm cnm sen de iyi kilo vermişsin... kaç kilo daha vermek istiyorsun ki?

saol canım bende senin izinden ilerliyorum. kilo verdim diyerek bizi motive ettin teşekkür ederim :) benim boyum 1.65 canım hedefimde 55 kg. yani 52 falanda olsam çok iyi olur ama 55 razıyım ben hatta 57 ye bile razıyım :) daha 6 kg vermem lazım inşallah vericem.

heyyyt be tebrik ederim seni helal olsun sana :KK9:

hatta 57 kiloyum ama 58 demeyi tercih ediyorum indiğim kiloyu en az farklı günlerde 5 kere görmeyince o kiloyu saymıyorum:)ben yemelerime dikkat ederek ve tabiki sporla verdim boyum kısa olmasına rağmen 155 38 bedeni çok rahat yiyorum hatta 36 bile hedefim 55 idi ama bu dyeti görünce haftaya vereyim şöylede bir 4 kilo tam olsun dedim ben haftaya 5 gün yapacağım inş senin yaş kaç canım

Kesinlikle katılıyorum size.. Mehmet Ali Bulut un son kitabı var biliyorsunuzdur Can Boğazdan Çıkar... o kitap da da okuduğum şekilde 3 günlük açlıklar tavisye edilmiş..ki onlarda hiç yemek yok..işte mesele irade :KK56:

hatta okuduğumuz kitapta kan grubuna göre beslenmekten bahsediyorya ben a kan grubundayım ve tavukve sebze benim en şifalı yiyeceklerim ondan dolayı bu diyetle çook güzel sonuçlar alacağıma eminim:)

Veririz güzelim ben bu olayı çözdüm 6 kilo verdim zaten... sana 52 daha iyi olur şekerim bence:)her gün yediklerimiz yaptıklarımızı buradan yazarak verebiliriz tam da aynı kilodayız:)

ahh ahh nerde giç görmedim be o kiloyu :KK9: olsa çok güze olurdu valla :KK8: buarada bi sorum daha var tavuk miktarını nasıl ayarlıyorsunuz bi paket tavuk gögsünü kaç öğünde yiyelim mesela ?

merhaba kızlar..ben geldiiiiiiiiiim..kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum,burada topikte beni üzen insanlara karşı beni savunan mesajlarıyla yanımda olan arkadaşlara çok teşekkür ederi..sevgiler..

egeada kan grubunu sorabilirmiyim bu günlerde bir kitap okuyorumda beslenmek le ilgili ve sen tavuk ve salata ile süper kilo verince kitabın doğruluklarını kanıtlamak istiyorumda kendime ayrıca topik süper ilerliyor takip etmekte zorlanıyorum :)aslında kilo vermeyi bırakacaktım senin diyetle dedim bir 3-4 kilodaha vereyim :)teşekkürler

hatta 57 kiloyum ama 58 demeyi tercih ediyorum indiğim kiloyu en az farklı günlerde 5 kere görmeyince o kiloyu saymıyorum:)ben yemelerime dikkat ederek ve tabiki sporla verdim boyum kısa olmasına rağmen 155 38 bedeni çok rahat yiyorum hatta 36 bile hedefim 55 idi ama bu dyeti görünce haftaya vereyim şöylede bir 4 kilo tam olsun dedim ben haftaya 5 gün yapacağım inş senin yaş kaç canım

ben 7. ayda 28e gircem, boyum 156 (ayniyiz) :KK34: simdilik hedefim 55 sonra 53, boyuma göre idealim 49, bende nasil durur bilemem :KK37:
yani benim epppeyy uzun yolum var :KK55: senin adina inan cok sevindim :21:

ahh ahh nerde giç görmedim be o kiloyu :KK9: olsa çok güze olurdu valla :KK8: buarada bi sorum daha var tavuk miktarını nasıl ayarlıyorsunuz bi paket tavuk gögsünü kaç öğünde yiyelim mesela ?

Verirsin o kiloları da hiç merak etme:) ben egeada bu topici açtığı günden beri yaptıklarımı yazdım daha önceki sayfalarda pekçok yorumum var hatta:) senin için bir daha yazayım güzelim. Ben sabah öğlen tavuk yemedim akşam altı tam bir göğüsün üçte ikisini salataya ilave edip yanında ayran içtim ve yediden sonra hiçbirşey yemedim sadece yeşi,l çay içtim... zaten benim zorum akşamları çok atıştırma isteğim olmasıydı.. ama tavuk salatayla değil acıkmak aşırı tok oldum:)

Verirsin o kiloları da hiç merak etme:) ben egeada bu topici açtığı günden beri yaptıklarımı yazdım daha önceki sayfalarda pekçok yorumum var hatta:) senin için bir daha yazayım güzelim. Ben sabah öğlen tavuk yemedim akşam altı tam bir göğüsün üçte ikisini salataya ilave edip yanında ayran içtim ve yediden sonra hiçbirşey yemedim sadece yeşi,l çay içtim... zaten benim zorum akşamları çok atıştırma isteğim olmasıydı.. ama tavuk salatayla değil acıkmak aşırı tok oldum:)

herkes kendine göre uyarlamış ve sonuç almış süper :KK9: bende kahvaltımı normal yapıp öğlen ve akşam uygulamayı düşünüyorum haftada 5 gün umarım sonuç alırım göbegimden çok sıkıldım :KK5: ilk defa bi diyet yapca bakalım neler alcak :KK6: :KK55:

X