Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bana cvp yokmu kızlar

tam bir göğüs ölçü olarak.. bunu bölerek yiyebilirsin ama akşam yediden sonra birşey yeme çünkü kilo vermeyi güçleştirir.... ben öyle de denedim olmuyor. akşamları sadece ayran yada yeşilçay.... ama tavuk çok tok tutuyor zaten ayran da şişiriyor insanı:)) egeada nerelerdesin yoğunsun galiba asıl topic sahibi olarak asıl sana danışmalıyız

uf bır tavuk gogsuyle koca gunmu gecer aman allahım
dayanılırmı cok tesekkuredıyorum karar vermeye calısıorm suan:)

sahimi nur? ne kadar sevindim bilsen. ben hala calisiyorum. bazen sabah vardiyesi bazen öglen cok degisik calisma saatlerim. ama yinede bu iki hafta hergün spor salonuna gidecegim. hergün birbucuk saat aletlerle calisip haftada iki kerede sauna yapacagim. cok hevesliyim cok.. senin bukadar güzel kilo vermenden ben cok etkilendim insallah bende yaz iznine kadar 10 kilodan kurtulurum

Annemi de ikna ettim bu diyeti yapıyor ve 56 yaşında ve on günde 3.5 kilo verdi spor da yok sadece yürüyüşle:)84 kiloydu şimdi 80.5

Annemi de ikna ettim bu diyeti yapıyor ve 56 yaşında ve on günde 3.5 kilo verdi spor da yok sadece yürüyüşle:)84 kiloydu şimdi 80.5

masallah valla ne güzel olmus. ana kiz diyet yapiyorsunuz biz gibi
vitamin tabletlerimide hazirladim canim. bende vitamin takviyesinin gerekliligine inaniyorum

canım ismimizde aynı galiba :)adım yasemin:)

masallah valla ne güzel olmus. ana kiz diyet yapiyorsunuz biz gibi
vitamin tabletlerimide hazirladim canim. bende vitamin takviyesinin gerekliligine inaniyorum

Anneme de diyet yaptırıyorum ama beraber değiliz onlar çeşmede yaşıyor ben karşıyaka da izmir de yanii... ama çevremdeki tüm tombişleri örgütledim herkes diyette:)) nişanlım bile beni kıskandı akşam yemeklerinde salata tavuk yiyerek 2 kilo verdi on günde:)

Kızlar konu sahibi 1 haftada 9 kilo diyor ama deneyenler 10 günde 2 kilo diyor ne iş??? Ben mi yanlış okuyorum.. Hiç başlık sahibi haricinde 1 haftada 9 kilo veren hadi 9'u geçtim 5 kilo veren olmadı mı ??

kızlar benimde bugun 5. gunum 77 ıle basladım 75.5 dustum ama daha veremedım harfıyende uyuyorum ama daha fazla veremedım ama spor yapamıyorum 5 aylık bır kızım var o benı yeterınce yoruyor spora vakıt kalmıyor ondanmı veremedım acaba

Kızlar konu sahibi 1 haftada 9 kilo diyor ama deneyenler 10 günde 2 kilo diyor ne iş??? Ben mi yanlış okuyorum.. Hiç başlık sahibi haricinde 1 haftada 9 kilo veren hadi 9'u geçtim 5 kilo veren olmadı mı ??
10 gün yapan bir arkadaşımız nur35 var oda 5 kilodan fazla verdi.
konu sahibi de 7 gün yapmış ara vermiş 5 gün yapmış 9 kilo vermiş.bir haftada değil.

sonuçta bünye meselesi kimi 3 verir kimi 5 biz aynı fabrikadan seri üretimden çıkmış makinalar değiliz ki..

canım yoğunum hem de nasıl...şöyle söyleyeyim bu diyete harfiyen uymaya çalışın ama gücünüz neye yetiyorsa o sınıra kadar uyun 7 den sonra acıkıyorsanız yiyin..

canım yoğunum hem de nasıl...şöyle söyleyeyim bu diyete harfiyen uymaya çalışın ama gücünüz neye yetiyorsa o sınıra kadar uyun 7 den sonra acıkıyorsanız yiyin..

Merhaba egeada:)mümkün olduğunca cvp vermeye çalıştım sorulara asistanın gibi hissettim bugün:)) ama hep beraber zayıflarsak ne mutlu bizee

ben diyetten taviz verilmemesi taraftarıyım ama sonuçta sağlık devreye girince bi şey diyemem,o an sıkıntı oluyosa size ne iyi geliyorsa onu yapın..aksi halde ben sorumluluk alamam Allah korusun bir bayılır bir şey olur,ben üzülürüm..

sahimi bizde izinlerde cesmede kaliyoruz.ne tesadüf. izmirdede bornovada kaliyorduk. almanyadayim ben 40 yildir

sonuçta bünye meselesi kimi 3 verir kimi 5 biz aynı fabrikadan seri üretimden çıkmış makinalar değiliz ki..

Ben makina olduğumuzu zaten düşünmüyorum. ben mi yanlış anladım okudum diye yeniden onaylama amaçlı soruyorum.

Nur arkadaş zaten çok kiloluymuş onun çok vermesi normal. Zor olan son 5 ve 10 kiloyu vermek.. Onu verebiliyor muyuz 1-2 haftada o önemli :)

az çok farketmez tavuk olmasa yeterli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…