Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Sizi tanımıyorum,herkes fikrini söyleyebilir beni de eleştirebilir sorun değil..ama dikkaaaaaaaaaaat diye başlık atmak topik sahibine saygısızlık olmuyor mu?ben size meyve suyu diyeti yapın bi şey yemeden sadece meyve suyu için..ya da sadece patates yiyin demiyorum ki...kimseye baskı bile yapmıyorum..burada bu diyete birebir uymayanlar,değiştirerek yapanlar var..benim bu duruma müdahalem bile olmuyor..ben ne karışırım ki..ben sadece kilo veremeyenlere yardımcı olmak amacıyla paylaştım..2 yıl oldu eski kilomdan da çoooook uzaklardayım Lütfen üslubunuza dikkat edin..

slm kızlar dünden beri fazla giremedim dün arkadaşta çok kaçamak yaptım ama çok pişman oldum.benimde 3 günlük sonuç 2.500 kg.
84le başlamıştım bu sabah 81.500

diyetim maalesef ilk günden güme gitti
eşim az önce elinde kocaman bir dilim cheesecake ve bak sana ne aldım diyerek eve geldi

neyse moral bozmuyorum, alışverişimi yaptım, tavuk göğsünü porsiyonlara ayırıp dondurucuya koydum. yarın da gümleyecek aslında, arkadaşlarım bana sürpriz doğumgünü yapacaklarmış, öğlen yemeğe çıkıyoruz, ama pasta yoksa bir şekilde tavuklu salata vs daha hafif atlatabilirim sanırım

bugün 4ncü günüm. pazartesiden beri 2.5 kilo verdim. bu sabah tartıldım kilomda eksilme olmamış. ama 4 günde 2.5 kg süper. zaten ben tam anlamıyla uymuyorum. sabah kahvaltımda 2 dilim kepek ekmeği yiyorum. öğlen akşam tavuk salat yada köfte salata. bugün öğle yemeğimde az tavuk çok az. yanınada bolca çoban salatası yedim. akşamda dün aakşamdan kalan 4 köftemi yiyicem salatayla beraber. öyle bir motive olmuşumki canım hiç abur cubur çekmiyor hep motive olmayı beklemiştim. saolsun egeada arkadaşımız iyiki paylaşmış. unutmadan 40 dk da yürüyüş yaptım bugün.

Bende dün uyamadım maalesef sevgilim bana sürpriz yapmış bonnyfooddan keklerle kaplı bir ayıcık göndermiş onlardan yedim 1-2 tane sarma falan yedim ama bugün uyuyorum. Dün sabah 110.6 görmüştüm dünki kaçamaklardan sonra 111.0 gördüm ama bu bile güzel 111.7 den 111e düşmüş oldum bugünde uyuyorum eksiksiz yarına inşallah en az -1 görüürüm

sabah:salatalık-domates-yeşil biber-tere-maaydonoz-şekersiz çay
ara:ayran-yeşil çay-çay-su
öğle:salata -tavuk-ayran
ara:ayran
akşamada tavuk fileto aldım ızgarada yapacağım yanında salata ile
acıkırsam ayran içeceğim

karın kısmımda sanki şişlik indi gibi hissediyorum dün 3,5 litre su içmiştim kabızlık problemim hiç olmadı hatta tam tersi bile diyebilirim...
1 poşete tere-maydonoz yıkayıp kuruttum çantama attım okulda acıktıkça çıkarıp çıkarıp yedim :)

Ayy canım çoban salata çekti şimdik. gideyimde kendime şöyle mis gibi soğanlı falan bir çoban salata yapayım ya. Yanına da tavuk. Gece de ayranımı içerim benimde bugün 4. günüm. Bende 1,9 kilo verdim. ama yürüyüş falan yapamıyorum yapabilsem daha iyi olacak aslında.

oh oh afiyet olsun. limon sık birazda nar ekşisi missss :) bende gece ayran yapıp içiyorum tok tutuyor. senin kilon az canım zaten yine iyi vermişsin bence. senin kilona gelsem daha ne isterim kii.

Uslubunuzu ben de hos karsilamadim... Kimse bu diyeti uygulamasi icin de zorlanmiyor,kisisel bir tercih nihayetinde.

Sahsim adina memnunum diyetimden;konuyu acan ve samimiyetle sorularimiza cevap veren egeada'ya;deneyimlerini ve diyet gunlugunu bizimle paylasan tum arkadaslarima tesekkur ediyorum
Diyetimi hic bozmadim bugun,cok mutluyum.Okuldan gelir-gelmez bu gunlugu okumak muthis feyz veriyor bana.
Hepimize kolay gelsin.

Son düzenleme:
bugün ikinci günüm. kahretsin ki tartım 1. gün bozuldu ve tartılamadım. bu arada tavuğu çok yediğimizde mi etkisi daha iyi, az yediğimizde mi?bana sanki tavuk fazla olursa kilolar yavaş gidecekmiş gibi geliyor o yüzden salatamın içine azcık tiftikleyip koyuyorum.

Kızlar herkese selamlarrrr.... Bir iki tavsiyem olacak sizlere... Galiba kısa sürede en çok kilo veren benim şimdilik bu gruptaki arkadaşlar arasında.. Ancak sizlere bir tavsiyem olacak ben kısa sürede çok sıkı bir diyet yaptım ve on gün süreyle sürdürdüğüm için dudağımda uçuklar oldu bugün ve hemen fabrikanın dr uyla temasa geçtim. anlattım diyeti on gün fazla dedi bu sıkı diyet için dedi ve vitamin desteği şart dedi. en iyisi 5 gün uygulayıp 2 gün ara vermek dedi. Bağışıklık sistemi çökebilirmiş uzun süre devamında ve uçuklar ondan oluşmuş... vitamin desteği alalım ve kendi vücudumuza uygun olarak kademe kademe yapalım bu diyeti diyorum tabi herkes kendisi bilir benimki nacizane tavsiyedir. en iyiye ulaşmak için tüm bilgilerimizi paylaşalım derim:)

ne kadar kilo verdin?

3.günümün son mönüsü de hazı

tavuklu salata, öğlen ayran içmiştim şimdi içesim yok artık yer yemez kapatırım günü,,,

acaba kaç kilo gitti pazartesi tartılıp anlayacağım kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…