Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

sabah nesfit ile kahvaltı
öğlen tavuk salata bool su
akşam tavuk salata boool ayran

2.gunum bıtıyor ve hıç acıkmıyorum tekrar tekrar tşk ediyorum konu sahıbı arkadasa :KK3::KK3: öpüorum seniii çook çoook:nazar::nazar:

Sen bence yediklerini gözden geçir ve yediğin tavuk miktarı nedir?

birebir uyuyorum diyete beyaz peynir bile yemiyorum en basiti yanii..bir göğüsü 2 ye bölüyorum birini öğlen yiyorum diğerini akşam yiyorum.bugün hiç salata yemedim sabah öğlen ve akşam üzeri küçük yoğurtlardan yedim eve gelir gelmez tartıldım 95.700 gördümm:)) akşamda yemedim salata yoğurt yedim tekrardan birazdan leslie indircem bendeki videoları virüsden dolayı silinmiş :)))

arkadaşlar kabızlığa şöyle bi yöntem buldum salatanıza bool pul biber dökerseniz işe yarıyo

en azından bende öle oldu

bide kızlar tatlı krizlerini nası çözüyosunuz mesala karnım aç değil ama abur cubur tatlı istediğim var

dünde beni çok zorladı bir avuç çekirdek yedim....

birebir uyuyorum diyete beyaz peynir bile yemiyorum en basiti yanii..bir göğüsü 2 ye bölüyorum birini öğlen yiyorum diğerini akşam yiyorum.bugün hiç salata yemedim sabah öğlen ve akşam üzeri küçük yoğurtlardan yedim eve gelir gelmez tartıldım 95.700 gördümm:)) akşamda yemedim salata yoğurt yedim tekrardan birazdan leslie indircem bendeki videoları virüsden dolayı silinmiş :)))

Sevindim adına güzelim:) bence salata kabızlığı engellemesi ve yağ yakımı açısından gereklidir... yememiz lazım sende ihtimal etme bence..... ve bence hepimiz birbirimize yorumlar yapalım ki destek olalım motive olalım

Bir arkadaş dikkaaaaat yapmayın bunu vs diye bir başlık atmış az önce denk geldim de.. ayıp olmuş bizlere ve konu sahibi arkadaşımıza... kadın zorlamadı ki kimseyi sadece tavsiye etti ve sağolsun sayesinde ben en az 6 kilo verdim:)bence hepimiz neyi yapıp yapmayacağımıza bilecek beyin kapasitesindeyiz ve egeada iyi ki tavuk salatanın tok tutması olayını bize hatırlattı yoksa ben önceki 5 kilomu 1.5 ayda aç yaşayarak zor vermiştim....

sabah nesfit ile kahvaltı
öğlen tavuk salata bool su
akşam tavuk salata boool ayran

2.gunum bıtıyor ve hıç acıkmıyorum tekrar tekrar tşk ediyorum konu sahıbı arkadasa :KK3::KK3: öpüorum seniii çook çoook:nazar::nazar:

bebişim bende senin gibi sabahları nesle nesfit yiyorum sende bi deişiklik varmı konu sahibi 3 ögün yiyin diyo ama benim acıkmayla bi sorunum yok allahtan inş bizim yaptıgımızda olumlu olur

akşam yemeğimi biraz bozdum sanırım abime makarna yapmıştım dayanamadım kendime de yağsız haşlanmış ayırdım biraz yedim köftemin yanında.az da yoğurt yedim. neyse yarın sporla telafi edicem bu kaçamağımı.

İyi geceler kızlar.
Akşam eve geç girmenin cezası bana 1 poğaca olarak geldi.
Eve 9:30 da girince açlıktan kızıma diye aldığım poğaçayı yedim.
Şimdi onun için spor yapma zamanı. inşallah yarın sabaha çok şey fark etmez de hemen yakarım.

İyi geceler kızlar.
Şimdi onun için spor yapma zamanı. inşallah yarın sabaha çok şey fark etmez de hemen yakarım.

48 kilo çok az değil mi?

İyi geceler kızlar.

48 kilo az değil mi?

Kizlar cok mutluyum ya ve cok sasirdim bugun kiloma baktim ve 72.2 gozuktu :KK70: resmen 1 kilo gitmis :KK52:
bugun sabah okulda herzamanki gibi corba ve 1 dilim ekmek yedim acliktan olcektim saat 4e dogru acili kraker felan vardi ondan yedim dayanamadim.
7gibi salatami yaptim ve tavuk gogsunu yagsiz pisirdim tavada. birazda ton baligi vardi ondanda kattim :KK70: super oldu ben cok istiyerek yiyorum tavugu cok sevdigim icin tabi bide yanina 1 buyuk
bardak ayran ictim. 8de spora gittim yine 1 saat spor yaptim yaklasik 350 kalori yaktim bugunluk bukadar :KK52:

nasıl bu kadar kolay kilo verebiliyorsunuz hayret
ben daha önce sorduğum gibi yaşlarınızı merak ediyorum çünkü metabolizmanın hızlı çalışması birazda yaşla alakalı yaş 35 olunca kilo o kadar kolay verilmiyor:

Son düzenleme:
X