Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Arkadaşlar dün bu sayfayı okuduktan sonra ben de bu diyeti yapmaya karar verdim.Sabah işe gelmeden önce tavuğumu haşladım,öğlen yemeye başlayacağım.Sabah 1 yumurta ve 2 yaprak marul yedim.Tavuk hazır değildi.Henüz tartılmadım.Yarın yazarım kilomu artık.Herkese kolay gelsin.

Kızlar günaydın.Dün birebir uydum diyete.
Öğlen ve akşam da tavuklu salatamı yedim.
Aralarda bitki çayı ve salatalık yedim.
Tabii bir bardak ayranla birlikte.Birde yatarken 3 kaşık yoğurt yedim.

Ben dün spor yapamadım.Eliptik bisikletimle yarım saat
çalışırım diye düşünmüştüm.Elimi kolumu kaldıracak halim yoktu.
Başım da çok ağrıyordu.ilk gün diye böyle oldu heralde.
Bir de dün o kadar su içtim ki 3 litreyi geçmiştir muhtemelen.
Ağzım kupkuruydu,su içiyordum ama bir türlü geçmiyordu.

Bugün daha iyi olur inşaallah.Sabah salata yapmadım.
İki marul bir domates ve bir salatalıkla birlikte yedim tavuğumu.
Üzerine pul biber döktüm.İki saat sonra bitki çayımı içtim.
Şimdi de domates yemeyi düşünüyorum.

GÜNAYDIIIN hanıııııımlaar nasıl kılolar benım gıbı dayanamayıp günde 2kere tartılan varmı -600gr daha

Aslında tartılmayayım diyordum cumartesiye kadar ama merak iste dayanamadım.
Benim ki de -600 gösterdi.Bir de sporumu yapabilseydim daha etkili olurdu ya neyse artık.

günaydın arkadaşım bende elma diyeti ile baya kilo verdim şimdi durdu yeni bir diyet arayışındayım ..sanırım pazartesi bende başlarım bu diyetinize...sağolun bilgileriniz için

günaydın kızlar, dün bütün günümü bu konudaki mesajları okuyarak geçirdim. 10 gün sonra tatile gidiyorum ve 3 kilo fazlam var. sabah kahvaltıda 1 yumurta, az yağlı peynir ve salatalık yedim. birazdan da tavuk göğsü ve salata malzemesi almaya çıkıyorum. sabah tartıldım 55.5tim. 3 değil de 1-2 bile gitse yeter bana. herkese kolay gelsin

bu gun benimde 2 gunum sabah tartildim 500 gram vermisim benim icin mucize cunku metabolizmam cok yavas

bende sizlere katılmak istiyorum...Bu kesin sonuç gibi görünüyor deneyip başaran çok fazla kişi gibi görünüyor.İnşaallah bende istediğim sonuca çabucak ulaşırım..
bugun benim için başlangıç olsun.Hayatımın geri kalanını kendimden memnun mutlu bir şekilde geçirmek istiyorum ..Hayatı kendime kilolarımdan dolayı zehir ederek değil...
Başlangıç kilom : 10.05.2012 : 99.7kg

benimde boyum 1.65 kilom 69((
1 yıl önce evlendım 62 kıloydummm biran önce vermek ıstıyorum yhaaa yardı edinn kızlarr

kızlar dün öğlen başladım sabah kahvaltısını normal yaptım.dün sabah 80dim bu sabah 78.200 yaniii bir günde 1.800 gitmiş :)giden sudur diyecem ama 2 lt ayran içtim neredeyse.ve sanki karın bölgemde fark var en azından şişlik yok.sanırım işe yarayacak bu diyet ben 72 ye bile razıyım valla.

Süper miş tebrikk ederimm

Teşekkürler cnm:)darısı başınıza hepinizin..... son 3 kilom kaldı kısmetse 55 olunca bitecek inşallahh... bu arada ben günde iki yada üç kez bol limonlu yeşil çay içiyorum ve çok iyi geliyor tavsiye ederim herkese.... hem ben sabahları tavuk yemedim peynir rendeleyerek salata ve haşlanmış yumurta yedim... ekmek şeker hiç yok öğlen ve akşam bir tam göğüsü ikiye bölüp bol maydanozlu limonlıu salatayla yedim ve ayranla...

ben rejim yapmıyorumm şu anda ama yapıcağım dönemde bunu kesinlikle yapıcamm

bende reflü war midem de limon cok yiyemiyorum tavsiye edilmiyo asit yapıyo cünküü ama öğle yemeklerinden sonra yarım limon sıkıp adacayı ile içiyrorumm yediklerimi bastırıyoo

kilo verdiriyo mu bilmiyorum ama kilo almaya inanılmaz yatkın olmama rağmen o kadar yememe rağmenn kilomu koruyorum şu andaa

2 gün sonra düğünüm war belki onların koşturmacasından da olabilir

diyet güsel görünüyor ama hiç başka meyve vs yemedınız mı acaba

Hayır canım diyette mevye yok.Ben de çok yerim meyveyi,özellikle ara öğünlerde kurtarıcım oluyor.
Bugün ikinci günüm dün çok hissettim eksikliğini ama bugün iyiyim çok şükür.

aralarda meyve falan yedinız mı acaba:) işimden dolayı eve gıdıp yemek yemem 9 u buluyor o saatlerde yedınız mi bende deneyeceğim:)

Öğlen yemeğimi yedim.Dün listeye bakmıştım,tavuk sote,yoğurt,pilav vardı.
Bugün tavuklu salata getirmedim işyerine.Sadece ayran ve domates-salatalık getirdim.
Öğlen sadece tavuk ve yoğurt aldım.
Tavukları önce eşimin yoğurduna batırdım,bütün yağını,tuzunu o yoğurdun içine bırakınca
kendi yoğurdumun içine koydum,biraz pul biber ekleyip yedim.
Tavuktan tiksinmemiştim ama bugün böyle birşey yaptım.
Akşama yine tavuklu salata yiyeceğim tabii ki.
Arada böyle değişiklik yapmanın bir sakıncası olmadığını düşünüyorum.

pelonik.........69

öğlen yemeğimi yiyorumm tavuklu salata ayran...
lakin ben hiç spor yapmıyorum kızlar, acaba bu şekilde de verebilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…