Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

BENDE bugün diyete başladı m herbal life ın termocomplete dıye yag yakıcı bır hapı varmış onunlar basladım karın ve bacak egzersızlerı yapıyorum ıs yerımde ımkan oldukca.
69 la başladım ve hergün yaptıklarımı paylaşacağımm..inşallahh herses ıstedıgı ıdeal kılosuna ulaşır moralımızı yuksek tutmamız lazımmm.
kılo vermeyı ısteyısımdekı tek sebep 1 yıl sonra cocuk düşünüyorum bu kıloyla hamıle kalırsam metabolızmamda yavas calışıyor(( önune gecemem bana yardımınızı beklıyorummmm..

diyette size bir tavsıyemde akşamalrı yatmadan yoğurtun ıcıne 1 kasık keten tohumu koyarak yıyıp yatmak.faydası oluyor:)

bu diyetin özü protein almaya dayanıyor sanırım.salata da kullanacağınız sebzeler en masum karbonhidratlar,sebzelerin içindeki karbo kana çok geç karışır .fakat meyvelerin şeker oranı fazla oldugu için karbonhidrat oranıda yüksektir.
bu diette 1 kaşık bal yada reçel,bir dilim ekmek, bir meyve kilonuzu değiştirebilir.

tavsiyem (eğer selilüt sorununuz yoksa) cola zero içmeniz.içindeki karbonhidrat ve şeker oranı 0

cola zero birazda olsa tatlı ihtiyacınızı keser şekerler

canım bende yağ yakıcı olarak l carnitine kullanıyorum.tabi spor ile birlikte. bu dietle beraber ilk hafta kullanmayacagım 2 hafta kullanırım artıkın. herbal life ın termocomplete içinde neler var ???

spor bıraz da olsa yapman metabolızmayı yağları harekete gecırır.bende çok yapamıyorum ama yenı taktığım iş yerımın lavabosu buyuk orda bacaklarımı bı elımı belıme koyupta 50 şer kere kaldırım ındırıyorum sağa ve sola doğru.bırde çömelme ne kadar yapabılırsen.ınan kılo verme hızın değişecek ve sarkmaları engellersın.başka türlü sarkma olabılır cnaım

canım bende yağ yakıcı olarak l carnitine kullanıyorum.tabi spor ile birlikte. bu dietle beraber ilk hafta kullanmayacagım 2 hafta kullanırım artıkın. herbal life ın termocomplete içinde neler var ???

ben daha bugun basladım mamasını da aldım ama hıc bana göre değil kullanabıldıgım kadar kullanacagm ama sanırım 1 ay zor dayanırım bu dıyet daha mantıklı.yagsız kaslar erımez tavukda protein.
içeriğii ise yeşil çay yapragı,kalsiyum,protein,şişlık önleyıcı,kereviz tohumu,rezene meuvasımeyan köku var dıyor.çok kullann tanıdıgım var bende aldım bu yuzden

evet dietlerde protein yoksa kas kaybı yaşarız.spor yapman güzel canım ya.eger oturarak çalışıyorsan mesela göbegini sıkıp nefes vererirken göbegini sıkman da göbeğini çalıştırır.tabi nefesini bir kerede vermeyeksin.10-15 kerede nefes verirsen süper olur .aynı hareketi diger kaslarda da yapabilirsin.

arkadaşlar illa tavuk göğsü mü yemek gerekir bu diyet için, baget olmaz mı?? birde ne kadar yiyorsunuz
canım dieti yazan arkadaş sadece tavuk göğsü yemiş.kolay hazırlandıgı için.diğer kısımlarda derisiz olmak kaydıyla, haşlama ve ızgara yenilebilir yazmışlar geçmiş sayfalarda. sayfayı açan arkadaşın bir tavuk göğsünü 3 e bölüp bir günde yemiş.ben o kadar yiyemem sanırım :)

teşekkür ederim canım cevabın için,

O da güselmıs evlendıgımden berı aldım ya evlennce alınıyo derlerdı napcagımı sasırmıs hale geldımresmen.bunu da uygulayacagımm cabucak motıvasyonu düşüyor ınsanınn

O da güselmıs evlendıgımden berı aldım ya evlennce alınıyo derlerdı napcagımı sasırmıs hale geldımresmen.bunu da uygulayacagımm cabucak motıvasyonu düşüyor ınsanınn

yapabilirsen akşamları 20 dk plates karın hareketleride ekle.2 ayda inanılmaz sıkılaşıyor insan

arkadaşlar illa tavuk göğsü mü yemek gerekir bu diyet için, baget olmaz mı?? birde ne kadar yiyorsunuz

konu sahibi arkadaşın dediğine göre tavuğun heryeri olur ama mutlaka kemiklerini ayıracakmışsınız. bir de deride malum çok yağ var onu da ayırın.

bu hiç doğru bir yöntem değil bence. arkadaşlar ne kadar hızlı kilo verirseniz o kadaar hızlı alırsınız. tek besin çeşidiyle zayıflamak son derece yanlış. vücudunuza organlarınıza kalıcı hasar verebilirsiniz. amaç yağlardan vermek olmalı. bilinçli bir diyet yapmanızı öneririm. mucize formüllerden uzak durun.

alışverişe çıkamadım akşamüstü gidicem. öğle yemeğimi de az da olsa evde olanlarla diyete uydurmaya çalıştım. 3 tane yağsız köfte, 1 domates, 1 salatalık, 1 biber, 2 damla zeytinyağı ve balsamik sirke koydum. köftede tuz var diye salatama tuz koymadım. yanında da bir küçük kase yoğurt yedim.

eşim dışarda, dönsün, o gelir gelmez tavuk almaya gidicem. akşam yemeğim tavuk ve salata olacak!!!

Son düzenleme:

Ben yanlış olduğunu düşünmüyorum.
Tek besin çeşidi de değil üstelik.
Ayran,bol yeşillik ve tavuk.
Bence bütün besin öğelerini içeriyor tabii karbonhidrat hariç.
Bütün diyet listelerinde olan şeyler yani.

bazen öyle açlık hissi çöküyor ki o zamanlar da ne yapsamki :18:

iradeliyim bu 3. günüm kendimi tuttum ama bazen midemm bağırıyorr

ayran, yoğurt, cacık veya yoğurda havuç rendeleyebilirsin, salatalık, kereviz sapı aklıma gelenler. biraz kaçamak gibi olur ama bir parça az yağlı peynir de olur.

bazen öyle açlık hissi çöküyor ki o zamanlar da ne yapsamki :18:

iradeliyim bu 3. günüm kendimi tuttum ama bazen midemm bağırıyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…