Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

merhaba arkadaşlar
hayatımda ilk kez diyet yapma cesaretini gösterdim sayenizde
inşallah başarırım
kocaman göbeğim biraz gider
bügun 1 grisini ve yarım elma yedim
inşallah etkilemez
malum diyette acemiyim

62.5 kiloyum da..

Sende yakınsın benim kiloma ve on gün önce ben senden fazlaydım:)) bu arada geçen hafta nişanlım bana 65 varsın değil mi dediğinde olay çıkarmıştım:) o da tartılalım hadi görelim kızacak ne var görelim demişti tabi ben u dönüşü yapmıştım AMAA bu akşam hadi tartılalım dedim ve ben dedim:)) 58 kilo görünce özür diledi şok oldu:)))) keyfim çok yerine geldi çokkkk şükürrr:))

74.3 pazartesi /tavuk ..salata ..form 5 bir aradaa

73,2 salı /hafıf kahvalrı...tavuk salata tavukta..form 5 birarada

73,6 bugun tavukta yedim salatada onun yanısıra kahvaltı ..yemek :S pogaca yaptım çoçuklara onlardanda 6 tane falan yemişimdir gün boyunca:S:S tutamadım bogazımııı:SSSpufffffffffffffff:S

Kaçamak yok canım yaa(sonra emeklerin boşuna gider

Kaçamak yok canım yaa(sonra emeklerin boşuna gider

yılmak yok yola devam :))

yarın ekstra hiç bir sey yemicem inş... çok istiyorum ince fit gorunmek 7 kiloyu vericem inş.. kısa zamanda...

heee bu arada yormlardan belliki işe yarıyorr..bu konuyu paylasak bize yol gosteren arkadaştan allah razı olsunn:))

Evet konu sahibi arkadaşa cidden tşkler.. ama sıkı disiplin de şart. ben bir kaçamak bile yapmadım mesela günde iki saat spor hatta fazlası..... ama inan on gün bile olmadan daraldım inceldim göbeğim falan hiç yok mesela ki kıyafetleri çekiştirmek hep kabustu yağlar belli olmasın diye:)) zaten 55 olunca bir resmimi koyacağım nasıl olmuşum diye.... ben kendime söz verdim kaçamak yok yılmak yok:)

nur35nur kac kilodan 55 e düştün anlamadım ben

bu arada ben 2 günde tavuktan nefret ettim bugün bir öğün zor yedimm nasıl biticek bu hafta bilmiyorum(

nur35nur kac kilodan 55 e düştün anlamadım ben

bu arada ben 2 günde tavuktan nefret ettim bugün bir öğün zor yedimm nasıl biticek bu hafta bilmiyorum(

71 dim başka diyetlerle 64-65 olmuştum ve bu diyetle de on günde 58 oldum güzelim

vaav diyorum herkese ve ilk gunden beri takip ediyorum sonuclar harika. Bende bebegimi emziriyorum emzirme donemim bitsin hemen baslayip dogumdan onceki kiloma donmek istiyorum, incecik olmak isitoyorum yenideeeen:)) bu arada suan 61 koliyum dogumdan onceki kilom 54 du.
Lutfen sonuclari yazin takip etmeye devam ediyorum sizi, acayip gaza geldim valla:))

merhaba, senin mesajın arada kaynamış

amaç protein ve salata/sebzeyi birlikte yemek olduğuna göre bence yumurta ve balık koyabilirsin tavuğun yerine. az yağlı peynir de olabilir.

Merhabalar konu ılgımı cektı ki byanların ılgısını ceken tek konu budur sanırım fakat arkadaslar ben vejateryenım nasıl tavuk yıyecem yaaaa:\ sade salata yesem olurmukı?

İyi geceler kızlar, mesajlara bir göz attım da egeadanın verdiğinden farklı bir yola doğru çıkmaya başlamışız. Ben kararlıyım diyetin aslına uyacağım, sadece sabahları zorlanıyorum midem almıyor o sebeple yumurta yiyorum. Bugün de tartılmadım, akşama kadar dayanamazsam tartılırım yoksa salıyı bekleyeceğim.

aciyi bende cok seviyorum acisiz tadi olmuyor gibi geliyor bana.. :) Memleket Kirsehir ama yurtdisindayim ben

Canım ben de aslen Kırşehirliyim, gerçi pek bilmem ama memleket yine de.. Bu arada bizim ailede, akraba eş dostlarda acıyı sevmeyen yoktur. Ben salatama pul biber katıyorum ya da yeşil biber doğruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…