Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

çok heveslendim valla bende 94 kiloyum yeni doqum yaptım 2 ay olcak buna başlasammı acaba ya hormonları falan etkilermi

bende ilk gunden beri konuyu takip ediyorum ve her yorumu gunluk atlamadan okuyorum. bu sayede bilinçaltımızın bizi zayıflatmamak için bizi kandırmaya calısmasını mesajlarınızla görebiliyorum.

mesela yorumlar arasında 2 gunde tavuktan tiksinmek , sabahları tavuk yiyememek az tavuk-salata yiyip arkasından ekmek yemek bunlar hep bize bilinçaltımızın oyunları aslında :)

ben tavuğu bonfile ızgara yapıyorum zaten tatsız tuzsuz tavuk tadı bile olmuyor birazını salatanın içine karıstırıyorum birazını da salatanın yanında ekmekmis gibi yiyorum :) 7 gun tavuk ve salata dayanılmayacak bir sey değil aralarda yesil cay içinde hiç açlık çekmiyorsunuz.

ben 2 gundür yapıyorum. ama tartılamadığım icin baslamıs saymıyorum kendimi. yarın tartım gelecek. 3 öğün sınırsız tavuk-salata ve ayran zaten acıktırmıyor aralarda canım tatlı birseyler atıstırmak tabiki istiyor ama hemen kendime bu bana bilinçaltımın bir oyunu diyorum eğer illa bir seyler ciğnenem gerekirse ufak bir salatalık yiyorum maksat ağzım calısıp nefsim körelsin :)
insalah hedeflerimize en kısa zamanda ulasırız. benim hedefim 12 kilo

bende diyete başlamak istiyorum...dün başlamıştım ama saymıyorum..şu an 58.4 kg yim ..verebildiğim kadar vermek istiyorum en kısa sürede ..ideal kilom 52-53 boyum 1:58 ..benide ekleyin kızlar listeye...ben sabahları kepek ekmeğiyle tost yapıyorum yağsız , kaşarlı güne öyle başlıyorum ...sonraki öğünlerde full tavuk-salata ....bakalım sonucu yazarım kızlar..birbirimize destek olalım..1,5 aydır 3 kg verdim zar zor ( akşam 6 dan sonra yemeyerek ve günde 2 saat yürüyüşle) ama gün içersinde boğazımdan kısmadığım için anca 3 kg verdim 60.7 den 57 lere düşmüştüm ama dikkat etmedim 1 kg geri geldi...sabah kahvaltısıız yapamıyorum sonraki öğünlerde açlık krizine giriyorum ..birde ders çalışıyorum tüm gün..bu haftada yaz temizliğine başladım derken daha çok yiyesim geliyor :)) ama gidecek bu kilolar yarın 57 yi görmek istiyorum..

ŞUAN Kİ KG 58.4 KIZLAR LİSTEYE BENİDE EKLEYİN LÜTFEN !!!!!!!!!!!!!!!!!

günaydın arkadaşlar kaç kişi rejim yapıyor burda ve her sabah ya da hafta kilo bildirimi yapıyor şimdi ricam kimin evinde ne tartısı var memnun mu yazsın lütfen

günaydın arkadaşlar kaç kişi rejim yapıyor burda ve her sabah ya da hafta kilo bildirimi yapıyor şimdi ricam kimin evinde ne tartısı var memnun mu yazsın lütfen

Canım kilo bildirimini pazartesi yapıcağız aslında ben ve bir kaç arkadaş bu ara yeni başladık diye günlük tartılıyoruz benim asıl amaç başlayacak olanlara fikir versin diye hergün sabah yazıyorum toplu olarak
Bu arada benim baskül ARZUM. Cam olanlardan. Ben gayet memnunum. Öyle yağdı falan ölçmüyor, 100 gram hassasiyeti var. Zaten başka ca bir tartı kullanmadığım için bana yetiyor.

Bugün 4. güne başladım. 3 günlük durum şöyle

Başlangıç : 53
1.gn: 51,9
2.gün: 51,6
3. gün: 51,1

Toplam 1,9 kilo 3 günde kızlar. spor olarak da sadece dün yarım saat leslie ile yürüyüş yaptım sabah akşamda azıcık twist yaptım ama taş çatlasın 5 dakika falan. bende göbek değil bacak kalınlığı var çünkü.

Günaydın kızlar... Arkadaşım tartıyı sormuşsun ben de cvp vereyim benim evimde tefal optiss tartı var. Hassasiyeti çok iyi diye bunu aldım toleransı sadece 100 gr.. tavsiye ederim arkadaşım

günaydın arkadaşlar kanal d yi izleyin murat topoğlu var...

Son düzenleme:
biraz dukan diyetine benziyor sankim:) ama daha çok kafama yattı salata and tavuk ikisinide severim özellikle salata yeşillik manyagıyım sağlıklı görünüyor bende 2 aya yakın sürede yiceklerimi azaltarak 8 kilo verdim 2 haftadır biraz saldım bu diyeti denemek istiyorum temmuzda dügünüm var incelmem lazım:KK70:

kızlar yaa bugün 4. günüm ancak sabah tartıldım aç karnına 96.100 gram çıkıyorum su içiyorum 96.400 çıkıyorum karnım tokken 96.800 görüyorum ve ben bu kilodan aşağı inemedim 2 gündür spor yapmıyorum ondan mı oluyor acaba yaa..

kızlar yaa bugün 4. günüm ancak sabah tartıldım aç karnına 96.100 gram çıkıyorum su içiyorum 96.400 çıkıyorum karnım tokken 96.800 görüyorum ve ben bu kilodan aşağı inemedim 2 gündür spor yapmıyorum ondan mı oluyor acaba yaa..

Beyza sen birebir uyuyormusun. Çünkü senin kilonda daha fazla veriyor olman lazım. Eğer yarım saat spor yaparsan bence fark olur.

Beyza sen birebir uyuyormusun. Çünkü senin kilonda daha fazla veriyor olman lazım. Eğer yarım saat spor yaparsan bence fark olur.

uyuyorum canım..okuldayken bile bişey yemiyorum diyetin dışına çıkmamak için..neyse bugünde sporuma devam edeyim 2 gün yapmıyordum muhtemeln ondan durdum :KK19:

X