Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende birazdan tavuk almaya gıdıcem bıguzel haslıyıp marullu bol lımonlu salata yapıcam.. ayran ıcmemızde bı sakınca yoktu dımı..? ben bolca ıcebılıyorum vede tok tutuyo..

Canım ayran da sınır yok sadece tuzsuz demişti arkadaş.

Öğlende koca bir tabak salata tavuklu ve ayran içtim 1 bardak.
Salaamda da kıvırcık, salatalık, kırmızı lahana vardı. Az sirke, yağ, tuz, limon.
Ayranı da çok tuzsuz içemiyorum çok az tuz atıyorum tuzsuzdan hallice oluyor.

Akşama kadar da 2 salatalığım var minnacık da tavuğum var iş yerinde onları kemiririm artıkın.

evet kızlar sabah menüm 1 bardak yeşil çay aç karna sonra nesle netfit bi kase eşimin israrı kıramadım minicikte poğaca yedim okadar onuda yemezdimde dün hiçç ekmek yemedim ondan yanii ben bugun baslıyorum herkeze başarılar temizligede baslıyorum benim için iyi spor olcak:)) öpüldünüz bebişler

İlk mesajlarımda ararsanız bu konuyla ilgili ben bir karışım yazdım,elma kayısı hoşafı ..derdinize çare olur,ben çok tedavi gördüm,ilacı bıraktım aynı,baktım olmuyor bi arkadaşın tavsiyesiye uyguladım ve kurtuldum..darısı size..

Buarada kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum ben bugün vermemişim nedense.. çok şaşırdım..ama sabah uyandım belimde acayip bir incelme var ve göbeğim bayağı azalmış,uzun zamandır dar gelen bi hırkam rahat oldu,hatta bir öğrencim beliniz bayağı incelmiş dedi..sevindim..bugün kilo veremesem de incelmek güzel zaten biz incelmek için kilo vermiyor muyuz?

kızlar gece tartıldım ac karnıma 60 cıktım bakalım 7günde kaç kilo gitcek

.
o kiloyu daha kısa sürede veririsiniz ben bir troid hastası kadar zor kilo veriyorum normalde..

.
o kiloyu daha kısa sürede veririsiniz ben bir troid hastası kadar zor kilo veriyorum normalde..

.

kızlar sabah aç karnına tartıldım 62 çıktım 2 kg gitmiş. yani su bile gitmiş olsa mutluyum ben:) hastalanıcam onunda şişkinliğinin olmasına rağmen vermişim. hemde sabah simit yemiştim dün ona rağmen gitmiş kilocuklar. dün akşam inceltici jelimide sürüp masaj yaptım bayaa. bugünde sabah kahvaltıda 1.5 dilim ekmek domates salatalık yumurta ve az peynir yedim. şekersiz çay içtim. öğlen akşam tavuk salataya devam yanında da ayran :)

28 yasindayim hayatimda ilk defa rejim yapiyorum cunku 7 ay once evlendigimde 48 kiloydum simdi ise 56 ((( hicbir kiyafetim olmuyor(( kisi atlattim ama yazin saklayacak kiyafet de yok mecburen basladim herkese kolay gelsin) sabah 2 yumurta yedim arada 2 dilim kepekli ekmek arasi peynir salatalik domates( edim her sabah sandvic yapar ben ilk defa yapma rejimdeyim dedim adamcagiz sok oldu)) ve bol su ictim bakalim cok merak ediyorum....

Ben de başlamayı düşünüyorum yarın.
Kahvaltıda menüyü değiştirebiliyor muyuz.
Ben konunun başında 3 öğünde de tavuk ve salata yememiz
gerekiyor diye okumuştum.
Yardımcı olursan sevinirim.

Merhaba :)

Dün akşam farkettim bu konuyu ve bugün sabah başladım bende :) hadi hayırlısı :))
boyum 1.75 kilom 78 evlendiğimde çok zayıftım 58 di kilom ama evlendikten sonra 20 kg aldım, çok fena yaa.. en kötüsüde ben rejim yapamıyorum, açlığa hiç dayanamıyorum, yok kibrit kutusu kadar peynir, yok 100 gr et vs. hiç gelemem bunlara... ama bu yöntem hoşuma gitti, ben biraz kendime göre değiştirdim ama Allahın izniyle işe yarayacağına inanıyorum.

bugün kahvaltıda 1,5 yumurta, 1 domates, 2 dilim ekmek, biraz peynir yedim, öğlende tavuklu salatamı yedim, harikaydı :) ben tavuğu haşladım, minik minik kestim, tavaya biraz tereyağı koyup kavurdum, içinede bir sürü baharat koydum tabi acı biberde koydum çünkü acı biber metabolizmayı hızlandırıyor hemde çok seviyorum tadını :) süper olmuştu, akşamada aynı şekilde hazırlayacağım.

Forumu açan, bu yöntemi bize açıklayan arkadaşa çok teşekkür ederim, inşallah hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız :)

bende birazdan tavuk almaya gıdıcem bıguzel haslıyıp marullu bol lımonlu salata yapıcam.. ayran ıcmemızde bı sakınca yoktu dımı..? ben bolca ıcebılıyorum vede tok tutuyo..

iç iç bencede tok tutuyo ohhhhhhh salatamı önden yemiştim şimdide tavugumu yedim bi parca karnım doydu

iç iç bencede tok tutuyo ohhhhhhh salatamı önden yemiştim şimdide tavugumu yedim bi parca karnım doydu

Nazife ilaç kullanıyor musun?
Ben de tiroid hastasıyım.
Uzun süre kilo verememiştim.Meğer tiroiddenmiş.
Yarın başlayacağım bakalım.
İnşallah tez zamanda verebilirim.

Sorusu olan arkadaşlara en güzel cevap burda, 25. sayfada arkadaş maddeler halinde yazmış. Bu arada kahvaltı olayına gelince, ben ve ben gibiler kahvaltıda tavuk yiyemeyiz diye farklı alternatifler denedik. Sizler yine de aslını yapın derim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…