Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Dün akşam itibariyle bede başladım. Başlangıç kilom 70
Bu sabah 1 tane haşlanmış yumurta yedim
Öğlen ceviz yiyecem.
Akşama da tavuklu salatamı.
Ne dersiniz sizce 2 ayda 5-6 kilo verirmiyim.
Bu arada tiroid hastayım.

süüper ötesi ya darisi basimiza

buarada günaydin Sekerler

baslangic kilom 66.7
iki günde almisim 1 kiloyu yaw, neyse onuda veririz evvelallah

herkese enerji dolu günler

hosgeldin aramiza, insallah verirsin canim, diyetinde basarilar dilerim

Peynir salatalık domates yumurta mı? Ben de bunları yiyeceğim az sonra inşallah ama benim diyet bozulmuş durumda, yoksa diyette miyim hala

Evet canım fazla kasma kendini protein olan herşeyden yiyebilirsin kahvaltıda tavuk biraz zor olur salata malzemeleri zaten serbest öğlen akşam tavuk salata ayran yedinmi tamam işte hem aç kalmaya gerek yokki günde 6 öğün 3 ana 3 ara öğün yememiz lazım aralarda da salatalık domates tavuk peynir yumurta ayran yoğurt yenebilir aç kalıp başınızı ağrıtmaya halsiz kalmaya gerek yok kendi bünyenize göre düzenleyin yiyeceklerinizi 1 haftada 4 kilo vermezsinizde 3 kilo vermiş olursunuz. az olsun öz olsun kalıcı olsun

Bende erkek kardeşimle beraber bugün başladım sabah 90 dakika yürüdüm eve geldim 1 domates,1 salatalık,1 kk peynir ve 1 yumurtayla kahvaltımı yaptım gazamız mübarek olsun

Bende erkek kardeşimle beraber bugün başladım sabah 90 dakika yürüdüm eve geldim 1 domates,1 salatalık,1 kk peynir ve 1 yumurtayla kahvaltımı yaptım gazamız mübarek olsun

canım kilon fazla ama yine de güzel vermişsin, öncelik hedefine az kalmış umarım iki haneli rakamları da görürsün.

hazır kızımı uyuturken yazayım ben de, sabah yumurta haşladım içine kıvırcık ve roka doğrayip salata yaptım. 1 dilim tam buğday ekmeğiyle yedim, yanında 1 kupa açık çay ama az şekerli. Şekersiz asla içemiyorum. Aralarda salatalık yerim ya da ayran içerim, öğlen ve akşam ise bire bir uyarım esas diyete. Bugün spora başlıyorum heyecanlıyım akşamı iple çekiyorum...

canım kilon fazla ama yine de güzel vermişsin, öncelik hedefine az kalmış umarım iki haneli rakamları da görürsün.

Çok teşekkür ederim canım ideal kilom 75 diyetisyenim öyle söyledi ama ben hedeflerimi küçük küçük koyuyorum ki ulaşınca mutlu oluyorum. İnşallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde ideal kiloma ulaşıcam

elma diyeti yapıyodum 2gündr ama sanırım bu daha iyi olucak benide aranıza alııııın 71buçuk kılo ıle başlıyoruuum sabahları kahvaltı yerıne bıraz şekerli kahve içiyorum inanılmaz tok tutuyor tavsıye ederım.... HADİ BAKALIM HANIMLAR BIRLIKTEN KUVVET DOĞAR HEP BERABER VERELIM ŞU KILOLARI... hergün ne yediğimizi ve kılomuzu yazalım...

ben kahvaltı olarak salata yedim birazda yogurt evde tavuk kalmamış şimdi gidicem almaya ve aksam üstüde
onu yiyecegim ve sabah yeşil cay içtim

ben kahvaltı olarak salata yedim birazda yogurt evde tavuk kalmamış şimdi gidicem almaya ve aksam üstüde
onu yiyecegim ve sabah yeşil cay içtim

bende birazdan tavuk almaya gıdıcem bıguzel haslıyıp marullu bol lımonlu salata yapıcam.. ayran ıcmemızde bı sakınca yoktu dımı..? ben bolca ıcebılıyorum vede tok tutuyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…