Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Ben de başlamayı düşünüyorum yarın.
Kahvaltıda menüyü değiştirebiliyor muyuz.
Ben konunun başında 3 öğünde de tavuk ve salata yememiz
gerekiyor diye okumuştum.
Yardımcı olursan sevinirim.

canım eğer yapabilirsen 3 öğün tavuk ye. ben kahvaltıda yiyemediğim için kahvaltımı normal yaptım. öğlen ve akşam tavuk salata yicem yanında da ayran. böyle bile kg verdim. bence bi sakıncası yok.

az önce eliptik bisikletimle 200 kalori harcadım. şimdide yeşil çayımı içiyorum. benim kabızlık problemim var maalesef. o yüzden zorda kaldığım zaman ilaç içiyorum. dün rejime yardımcı olsun diye ilacımı içtim. çünkü 3 gündür tık yoktu. bugün yaptım rahatladım:) şuan için herşey çok güzel gidiyor. bu rejimde eliniz ayağınız titremiyor açlıktan başınıza ağrılar girmiyor, vücut halsiz kalmıyor en güzel tarafı bu.

ben uyandım 12 gibi tam yarım litre ayran içtim iyi mi yaptım ya salatam ve tavuğum arttı onu da eşim 4te gelcek o yemek yerken yicem :)))9 akşam 8de de son öğün :))) iyi mi yaptım kızlar ya aklıma bu ara da enteresan bir fikir geldi sürekli evde aburcubur aramakla geçti ömrüm dolabın kapısını açıp trene bakan öküz misali baktım durdum şimdi de sunu geliştirdim canım bişeler çektiğinde yeşil çay veya ayran yoğurt o tarz şeyler yiyicem :) en azından faydalıdır su içmekde zulüm ya of çok çişim geliyoooo :KK43::KK36:

ben uyandım 12 gibi tam yarım litre ayran içtim iyi mi yaptım ya salatam ve tavuğum arttı onu da eşim 4te gelcek o yemek yerken yicem :)))9 akşam 8de de son öğün :))) iyi mi yaptım kızlar ya aklıma bu ara da enteresan bir fikir geldi sürekli evde aburcubur aramakla geçti ömrüm dolabın kapısını açıp trene bakan öküz misali baktım durdum şimdi de sunu geliştirdim canım bişeler çektiğinde yeşil çay veya ayran yoğurt o tarz şeyler yiyicem :) en azından faydalıdır su içmekde zulüm ya of çok çişim geliyoooo :KK43::KK36:

Canım en azından evdeymişsin.
Bende çok su içiyorum ve çalıştığım kurumda tuvalet 4.katta.
Bu arada ben birinci katta çalışıyorum.

Selamlar bende diyet listesindeki salatayi okudum ve denemek amacli bugün öglen yaptim icine tuz atmamak icin onun yerine az yagli cok az peynir dogradim birazda kirmizi pul biber ekledim icine marul domates tere,roka,maydanoz ve cok az havuc ekledim yarim limon suyu bir cay kasigida siviyag ekledim tadi bir harika oldu ..tesekkürler bu güzel diyet listesi icin yapilamiyacak birsey degil gercektende tok tutuyor ve yanindada tuzsuz ayran nefisti..:KK56:

Son düzenleme:
kızlar sabah aç karnına tartıldım 62 çıktım 2 kg gitmiş. yani su bile gitmiş olsa mutluyum ben:) hastalanıcam onunda şişkinliğinin olmasına rağmen vermişim. hemde sabah simit yemiştim dün ona rağmen gitmiş kilocuklar. dün akşam inceltici jelimide sürüp masaj yaptım bayaa. bugünde sabah kahvaltıda 1.5 dilim ekmek domates salatalık yumurta ve az peynir yedim. şekersiz çay içtim. öğlen akşam tavuk salataya devam yanında da ayran :)

iki kilo bir günde mi gitti?

Merhabalar konu ılgımı cektı ki byanların ılgısını ceken tek konu budur sanırım:p fakat arkadaslar ben vejateryenım nasıl tavuk yıyecem yaaaa:\ sade salata yesem olurmukı?

Valla kzlar 1 günde 1,1 kilo gitti. Bu hafta cumartesiye kadar 2 kilo daha gitse. Haftaya da 3 kilo gitse. Tamam ben hedefime ulaşmış oluyorum. ama ondan sonra da ben tavuk ve salatayı bırakabilirmiyim bilmiyorum işte. Benim spor yapmam spor. Sabah kızım izin vermedi ama akşama parka falan gidip ip falan atlıycam valla.

şuan 62 yim. 50li sayıları görsem çok mutlu olucam.hedefim 55 kg. içimden bi ses diyorki bu diyetle hedefime ulaşacağım.

birde kızlar bence bu diyetle kilo verdikten sonra hemen eski düzene dönmemek gerekir. Mesela öğün öğün normale çevirmek lazım.
Ne biliyem başlarda kahvlatıyı normale çevirip öğleni de hafif yiyp akşam yine tavuklu salata, bir süre öyle gidip sonra yavaş yavaş akşamı da normale çevirebiliriz. Ben en azından öyle düşünüyorum çünkü yeniden kilo alıp buralarda olmak istmiyorum.

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar... Kadınlar kulübü içeriğinde yer alan pek çok diyet gruplarını ve listelerini incelerken tesadüfen konu sahibi arkadaşımızın mucize diyet başlığını gördüm ve birkaç gün takip ettim.. Denemekte fayda var diyerek uyguladım ama oldukça disiplinli olarak uyguladım. Sabah uyandığımda büyük bir bardak yeşil çay,yarım limon ve biraz tarçın atarak soğutup içtim her sabah ve her akşam... sabah kahvaltısı pek sevmem bu yüzden sadece haşlanmış yumurta ve ayran içtim... öğle yemeklerinde karışık salata ve içine tavuk ve bazen de peynir rendeledim. Akşamları da tavuk göğsü haşlaması ve salata ve ayran arkadaşımızın dediği gibi.. günde 1 saat tempolu yürüyüş ve platese giderek bir hafta içinde 60 kiloya düştüm:)) 65.3 tüm ve artık 60 ım hatta sabah 59.4:)) öncelikle konu sahibi arkadaşımıza sonsuz teşekkürler ve vücuttan ödemler falan da gidince herkes çok incelmişsin bir haftada diyor:)) sizlere fikir vermesi açısından yazmak istedim. hedefim 55... 1.70 boyum ve 55 süper olacak ki en son üniversiteye giderken 55 tim:)biraz dişimizi sıkınca kilolar uçup gidiyormuş ve kısa sürede...... tşk ler konu sahibi arkaşım

gidip öğle yemeğimi hazırlayayım tavuğumu salatamı ve ayranımı. ben geç yatttığım için öğlen yemeğimi bu saatlerde yiyorum maalesef.

az önce eliptik bisikletimle 200 kalori harcadım. şimdide yeşil çayımı içiyorum. benim kabızlık problemim var maalesef. o yüzden zorda kaldığım zaman ilaç içiyorum. dün rejime yardımcı olsun diye ilacımı içtim. çünkü 3 gündür tık yoktu. bugün yaptım rahatladım:) şuan için herşey çok güzel gidiyor. bu rejimde eliniz ayağınız titremiyor açlıktan başınıza ağrılar girmiyor, vücut halsiz kalmıyor en güzel tarafı bu.

hazımsızlık sorunu olan arkdaşlara şiddetle ıhlamuru tavsiye ediyorum ben faydasını gördüm mutlaka sabah kahvaltıdan sonra ıhlamur için hatta gün içinde ne kadar içebiliyorsanız için. bende ilaç kullanıyordum gastritte var bende çok şükür ıhlamura başlayalı ilaçı bıraktım, yemeklerden sonra içiyorum ben günde 3 fincan umarım sizede faydası olur

se_zen............................................ .............53
beyza0006......................................... .......... 97.2
elizabeth_bath.................................... ..........94
nazlma............................................ .............56,8
cakmakesra........................................ ...........71
büşra44........................................... .............65,4
amerikadan........................................ ............84
XEYROCAN.......................................... ..........84
tombulkelebekim................................... ...........111.6
aylademir......................................... ..............77
YsmnZ............................................. .............. 53
Beetlee........................................... ............... 64
kuaybes........................................... .............. 56.5
aisana............................................ ............... 82
patoloji.......................................... ................ 82.6
egeada2012........................................ ........... 62.5
karagozlum........................................ ............. 73.3
fulya1234......................................... .............. 54
KalenderMesrepim.................................. ........... 67.5
Julide............................................ ................. 56
karambela........................................................ 61.3
ZeynepYadem................................................... 79.3
Sally84............................................................ 65.8
goflet............................................................. 74.3
sera81............................................................66
efsunsimal.........................................................83
kabilarda............................................................51,1

Ekledim listeye ismimi.Bugün tesadüf eseri tartıldım.
Çok sık tartılmıyorum bu aralar.
Biliyorum ya kilo aldım görmek istemiyorum.

ben hergün tartılma taraftarı değilim o yüzden haftada bir tartılıp toplu verdiğim kilo beni mutlu edicektir:))
bugün yediklerim..
sabah: türk kahvesi(olmaazsa olmazım)
öğle:bir kase sulu yoğurt yedim ayran niyetine:S
akşam da tavuklu salatamı yiyicem ...

ayrıca hergün 30 dk koşubandında yürüyüş

ya kızlar bişey sorucam ben koşu bandında 4.4 de 30 dk yürüdüğümde tık nefes kalıyorum okuyorumda millet 5 lerde 6 larda yürüyor 1 saat sözde kardio yapıyım diyorum ama en fazla 5 de yürüyebiliyorum :S

ben hergün tartılma taraftarı değilim o yüzden haftada bir tartılıp toplu verdiğim kilo beni mutlu edicektir:))
bugün yediklerim..
sabah: türk kahvesi(olmaazsa olmazım)
öğle:bir kase sulu yoğurt yedim ayran niyetine:S
akşam da tavuklu salatamı yiyicem ...

ayrıca hergün 30 dk koşubandında yürüyüş

Canım ben listen hakkında nacizane fikrimi söyleyeceğim hayatı boyunca rejim yapmış biri olarak...

bir kase yoğurtla bir öğünü geçirmemelisin insanlar kalori almazsa kalori yakamazlar yemeden zayıflayamazsınız vucudunuzdan giden sadece su olur o da rejimi bırakıp su içtinizmi direk geri gelir. Bu rejimde karbonhidrat ve meyve yok ama protein serbest öğleyin tavuk yiyemeyecekseniz yoğurt yanına peynir salatalık falan yiyebilirsiniz kendi fikrim.

Merhaba,
Sabah haslanmis bir parca tavuk+domates,salatalik;
Ogle tavuk salatasi+ayran;
Aksama da yine tavuk salatasi+ayran ile gunu bitirecegim...
Ben dun aksam ogununde baslamistim,spora hafta ici vaktim olmuyor ama ct gunleri bir saat kadar yuzuyorum.
56.5 ile basladim.Yarin sabah ac tartilacagim.Bol su iciyorum,iki kupa yesil cay ve vazgecilmezim maalesef iki kupa da tatlandiricili nescafe(!)
Hepimize kolay gelsin...

Son düzenleme:
X