Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Sen bugün tartildin mı Canım ben 500 gr fazla çıktım
Ama hafta sonu wc ye gidemedim hiç neyse yarın Sabah'ta tartilip yazarım
Bu arada coooooooook acıktim bugun yaaaa 3 Lt su ictim ama

benim dijital değil tartımamabeni de fazla göstgerdi sinir oldum yesem heralde daha fazlagösterecek

yaz geldiği için mi neden bilmiyorum ama ben her gün tartıya çıktığımda eksik çıkıyorum diyeti falan da bıraktım hatta hergün dondurma abur cubur yiyorum tabi ki abartmadan, meyvemi yiyorum evde ne yemek varsa onu yiyorum ama kilo veriyorum umarım hep böyle devam eder :44:

Bende 1 haftada 2 buçuk kilo vermiştim sinir oldum kendime 3 gün ara verdim 1 kilosunu geri almışım Bugün tekrar başladım bakalım sonuç ne olacak

verelim canım ama sen bizdenaz kilolusun 3kişimi olduk pazartesibaşlayanhadi bakalım kaçar kilo vereceğiz bizimözlemle kilolarımız daaynı onunla kapışıyoruz gaza geliyoruz

benım 68.5 su an kılom arkadaslar hafta sonu tartılacagım bakalım sonuc nasıl olacak

dun 2 gunluk aradan sonra tekrar baslamistim 85.9 la bugun tartildim 85.3 cikti cumartesiye kadar yapacagim sonrada baska bi diyete gececegim ama hala kararsizim 15 gunde 9 kilo diye bi diyet var galiba onu yapacam bakalim

selam kızlar spor yapabiliyormusunuz ben 10 dk. twester dahi yapamıyorum biraz havalarda etkiliyor çok sıcak olunca canım istemiyor ama sporun faydası çok büyüktü yaaaaaaaaaaaaa

dun 2 gunluk aradan sonra tekrar baslamistim 85.9 la bugun tartildim 85.3 cikti cumartesiye kadar yapacagim sonrada baska bi diyete gececegim ama hala kararsizim 15 gunde 9 kilo diye bi diyet var galiba onu yapacam bakalim

hangi diyet bu canım püf noktaları nedir? ayrıca bizim diyetede tam uyulunca 15 günde 7 ,8 kg. rahatlıkla verilir yeterki irademize dikkat edelim:94:

kizlar bugun cok buyuk bir irade savasi verdim ;

bugun habersiz misafirler geldi bende cabucak kolay pogaca yaptim bide kisir yaptim (ikisinide cok severim) neyse ikisindende yemedim onlar yerken sadece kahve içtim neyse gittiler 5 tane pogaca kalmisti esim yer die masanin uzerinde duruyorlardi onlar bana bakti ben onlara ama yemedim sonra esim geldi çok sevdi herzamanki gibi degil bu cok guzel olmus falan 5inide yedi sonra bidaha istedi sabah kahvaltida yerim die neyse kalktim bi tepsi daha yaptim ondanda yemedim(simdilik) sadece bi isirik aldim tadina bakmak için ins yemem ama kararliyim yemiyecegim

selam kızlar spor yapabiliyormusunuz ben 10 dk. twester dahi yapamıyorum biraz havalarda etkiliyor çok sıcak olunca canım istemiyor ama sporun faydası çok büyüktü yaaaaaaaaaaaaa

hemde nası sabahakşam evdeyaptıklarım hariçsabah 1,5 saat hem yürüyüş hem sipor yapıyor akşam da aynı çocuğumu arabasına atıyorum yürüyüşe çıkıyorum

maşallah canım tebrik ederim gerçekten iyi dayanmışssın ama onların tatları yerinde duruyor biz yersek fazlamız olacak zayıflıyalım herzaman yapıp yeriz ben öyle düşünüp kenidmi tutuyorum

selam çıtırlarım nasılsınız bakem görüşmeyeli :)

ben 25 inde tartılıcam demiştim ama bugün tartıldım ve diete son verdim artık.baya inceldim.yüksek ihtimalle yogun yağ yaktım.üst bedenim 38 den 36 ya düştü :)) ki benim üst bedenim daha kiloludur.artıkın değil ufak tefek pürüzler kaldı onları da bütün yaz spor yaparak hallederim.hem kilomu da korumam lazım.neyse lafı uzatmayayım sonuca geleyim.diete 10 mayısta başladım.başlangıç kilom 61.5 bugün tartıldım 54.9 yani toplamda 6.6 kg vermişim.benim hedefim bir ayda 8 kg vermekti.ama bu rakamda yüzümü güldürdü
1 ay boyunca diete sürekli uyduğum söylenemez.aralarda kaçırdıgım oldu fakat diet yaptıgım günlerde hiç kaçamak yapmadım.yogurt -tavuk salata-tavuk salata şeklinde gitti.sporumuda tam yapamadım.çok yogunum bu aralar degil spor yapmak bilgisayarı açıp size bile bakamıyorum

yani sonuç olarak canlarım eger benim kilo aralıgımdaysanız.diette kaçamak yapmaz spor ile desteklerseniz 1 ayda 8 kg garanti diyorum ben benim son kilolarım oldugu için baya bir ugraştırdı beni.diyeceksiniz ki sürekli tavuk salata sıkmaz mı bizi.zaten egeada nın da belirttiği gibi aralıklı yapın denilmiş. hazır laf açılmışken dieti paylaştıgı için egeadaya da teşekkür ederim

şimdi sıra geldi korumaya.korumada yavaş yavaş sebze sonra meyve en son da bakliyatları ve ekmegi eklemeyi düşünüyorum.tabi ki sporla birlikte.umarım başarılı olurum kızlar.

şimdiye kadar kilo veren tüm hanımları tebrik ediyorum.yeni başlayan hanım kızlarımızın da sabırlı olmalarını ve dietlerine sadık kalmalarını tembih ediyorum en kötü ihtimalle benim gibi 6.6 kg verirsiniz ki bence güzel bir rakam.

hepinizi tek tek öpüyor ve bol kilo vermeler diliyorum hanımlarr

Tatlım öncelikle seni iradenden dolayı tebrik ediyorum.
Ben cuma zayıflama yarışmalarında 4.takımdayım. Grubumuzdan bi arkadaş bu diyete başlayınca merak ettim okudum ama dahada dikkatimi çeken şey twistle selülitleri yoketmen.
Bacaklar sabit değil mi o alette?
Hem bacaklar çalışsa hatta incelse bile selülitler büyük oranda kalıyor,bunu nasıl başardın.
Bende selülitlerden ve bacaklarımda dalga dalga duran görüntüden dertliyim.
Bunu nasıl çözdüğün hakkında daha detaylı bilgi verirsen sevinirim.

öncelikle hoşgeldiniz..bacaklar sabit gibi görünüyor ama sağa sola döndükçe bi de ben sandalyeye twisti koydum bacaklarımı kaldırarak da yaptım,o sarkmalar selülitler yokoldu..buarada bi arkadaş kahve kürünü önermişti topikte o daha etkiliymiş..yine sorunuz olursa yardımcı oluruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…