Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

selam çıtırlarım nasılsınız bakem görüşmeyeli :)

ben 25 inde tartılıcam demiştim ama bugün tartıldım ve diete son verdim artık.baya inceldim.yüksek ihtimalle yogun yağ yaktım.üst bedenim 38 den 36 ya düştü :)) ki benim üst bedenim daha kiloludur.artıkın değil :KK52: ufak tefek pürüzler kaldı onları da bütün yaz spor yaparak hallederim.hem kilomu da korumam lazım.neyse lafı uzatmayayım sonuca geleyim.diete 10 mayısta başladım.başlangıç kilom 61.5 bugün tartıldım 54.9 :21: yani toplamda 6.6 kg vermişim.benim hedefim bir ayda 8 kg vermekti.ama bu rakamda yüzümü güldürdü :KK51:
1 ay boyunca diete sürekli uyduğum söylenemez.aralarda kaçırdıgım oldu fakat diet yaptıgım günlerde hiç kaçamak yapmadım.yogurt -tavuk salata-tavuk salata şeklinde gitti.sporumuda tam yapamadım.çok yogunum bu aralar degil spor yapmak bilgisayarı açıp size bile bakamıyorum :KK43:

yani sonuç olarak canlarım eger benim kilo aralıgımdaysanız.diette kaçamak yapmaz spor ile desteklerseniz 1 ayda 8 kg garanti diyorum ben :KK55: benim son kilolarım oldugu için baya bir ugraştırdı beni.diyeceksiniz ki sürekli tavuk salata sıkmaz mı bizi.zaten egeada nın da belirttiği gibi aralıklı yapın denilmiş. hazır laf açılmışken dieti paylaştıgı için egeadaya da teşekkür ederim :KK16:

şimdi sıra geldi korumaya.korumada yavaş yavaş sebze sonra meyve en son da bakliyatları ve ekmegi eklemeyi düşünüyorum.tabi ki sporla birlikte.umarım başarılı olurum kızlar.

şimdiye kadar kilo veren tüm hanımları tebrik ediyorum.yeni başlayan hanım kızlarımızın da sabırlı olmalarını ve dietlerine sadık kalmalarını tembih ediyorum :KK53: en kötü ihtimalle benim gibi 6.6 kg verirsiniz ki bence güzel bir rakam.

hepinizi tek tek öpüyor ve bol kilo vermeler diliyorum hanımlarr :KK16::KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin sevgili faynthanks..seni tebrik ediyorum..çok sevindim diyet bitse de topiğime beklerim uğra arada sen benim topiğime renk kattın..ben sana teşekkür ederim sevgiler..

bende bugün diyete başladım:):)ama yarından itibaren bende tavuk ve salata diyeti yapacağım.bu diyeti duymuştum ve çok güzel kilo verenlerede şahit olmuştum:)hayırlısı bakalımmm

ben pazartesi başlamıştım bu diyete sabah ve öğlen salatamı yedim sonra kayınvalideme gittim gözleme yaptı akşama mecburen yedim :KK14:

salıyı ilk günüm saydım dün sabah öğlen salatamı yedim akşam eşimle biber dolması ve karpuz yedim

çok umutsuzdum sürekli 52.500 çıkmaktan

bu sabah tartıldım 51.800:KK14::KK14:çıktım :KK8: 700gr vermişim akşam yemeği yediğim halde..

işte böyle bir motive bekliyordum sonunda 51 küsürleri gördüm hamdolsun

şimdi devam bakalım inş gidecek mi kilolar..

siz verdikçe çok özeniyordum inş içimde çıkan salata ağaçları boşa değildir

ama ben bu salata işini sevdim bu rejimi bıraksam da alıştım salata yemeye iki öğünde olsa acıkmıyorum ve kendmi zinde hissediyorum:KK56:

kızlar herzaman ki kadar salata yaptımbiraz önce yiyemedim şiştim tavuğum dakaldı zaten çok az tavuk tu demekki miğdem küçülüyor

inşallah bakalım :KK16: Saolsun metabolizmam kilo verirken cimri, alırken çok cömert davranıyo :KK9:
aynen benim de :KK47:

ben pazartesi başlamıştım bu diyete sabah ve öğlen salatamı yedim sonra kayınvalideme gittim gözleme yaptı akşama mecburen yedim :KK14:

salıyı ilk günüm saydım dün sabah öğlen salatamı yedim akşam eşimle biber dolması ve karpuz yedim

çok umutsuzdum sürekli 52.500 çıkmaktan

bu sabah tartıldım 51.800:KK14::KK14:çıktım :KK8: 700gr vermişim akşam yemeği yediğim halde..

işte böyle bir motive bekliyordum sonunda 51 küsürleri gördüm hamdolsun

şimdi devam bakalım inş gidecek mi kilolar..

siz verdikçe çok özeniyordum inş içimde çıkan salata ağaçları boşa değildir

ama ben bu salata işini sevdim bu rejimi bıraksam da alıştım salata yemeye iki öğünde olsa acıkmıyorum ve kendmi zinde hissediyorum:KK56:
ben de başlarken herkes kilo veriyor diye özenip de başladım, ama umutsuzdum açıkçası, ben veremem kesin diodum... ama 4 günde 2 kilo verdim bile.. bi 2-3 kilo daha versem diyet sonuna kadar, süper olacak... diyete tam gaz devam:KK9::KK55:

tavuğu haşlarken içine bişeyler katıyormusunuz arkadaşlar?ayrıca ne kadar porsiyon yemeliyiz.
ben hiç bir şey koymuyorum haşlarken, 1 parça göğüs etini 1 günde yiyorum ben..

slm kızlar bende bu diyete başlamayı düşünüyorum hatta akşama başlama niyetim yalnız bu twisteri de kullannalar var bunu nerden temin edebilirim internette eminim çok vardır ama gidip görerek nerden alabilirim yaklaşık fiyatı nedir? ayrıca anladığım kadarıyla bir tavuk göğsünü 3 bölüp 3 öğün yiyiyoruz yanında salata yoğurt ayra var ekmek kola vs. yok çalışanlar zorlanıyormu acaba? işyerine tavuk götürmek lazım herkese sağlıklı zayıf günler diliyorum

Son düzenleme:
Ya neden herkes takır takır kilo verirken bu diyetle ben veremedim anlamıyorum. Günde 2 saat yürüyüş ,3 litre su,yeşil çay ve diyet... hepsi var ama sadece 1 kilo verdim 7 günde. Tek kaçamağımkuru kayısı ve erik o da kabızlığı önlemek için. Bu diyet nedense bana uymadı ben de 5 günde 5 kilo diyetine dönüş yaptım. Siz kilo verenler hiç kaçamak yapmadınız mı? Sizleri çok kıskanıyorum. 3 haftadır diyetteyim ama 59 dan 57 ye anca düşebildim bakalım bu pazar kaç olacağım Şu 55 i bir göremedim gitti ya.Gel gel 55 55 55 55 55...... 40 kere söylesem olur mu acaba,kafayı yiyeceğim.

arkadaşlar valla topik i baştan sona okumaktan gözlerim şaşı bakıyor. bende 1,69 boy 56-57 arasında gidip gelen bi kiloya sahibim. aslında tek derdim şu hafifte olsa kalan göbek . hele oturunca böle çıkıyoya deli oluyorum . herkes ne güzel kilo vermişsin diyo. gel de bana sor. bikini ayaktayken süper duruyo ama oturunca bi kat var resmen ya . bizde tabi tam mankenler gibi olmayı takmışız kafamıza ama bi ara karın gerdirme bile düşündüm. eşimde çok dikkat ediyor fiziğe. ne kadar aman ben dogum yaptım filan avutsamda olmuyo ya sürekli karın için spor yapıyorum bacaklarım kollarım taş gibi oldu ama nafile şu karını gördükçe deli oluyorum . bikere elastkiyet kaybı oldumu toplamak zor . zaten dr larda diyor karın germe ameliyatından başka kesin çözümü henüz yok diye. şimdi bende bi 53 kiloya düşeyim diyorum . bakalım bide iyice zayıflıyayım bide onu deniyeyim ama bi işe yarayacağıunı sanmıyorum :KK43:( yani göbegin yada oturunca şu çıkan şeyin adı neyse onun kaybolması için.. ay bende ne doluymusum bu konuda .. neyse bakalım 3-4 kilo daha verip deneyelim bakalım ..zaten 36 bedenim heralde 34 bedene düşücem ama bu denemek için . umarım kaybolur o görüntü .

iyi akşamlar arkadaşlar ben bu diyete başlayalı bir ay oldu ve 8 kg. verdim ilk etabımda çok dikkatliydim diyete harfiyyen uydum ve 5 kg ozaman verdim sonraki etablarımda ciddi kaçamaklar yaptım yani arkadaşlar bence herşey beyinde bitiyor öncelikle kendinize güvenip ben bu kiloları atacam deyip irademize dikkat edelim. veremeyen arkadaşlar moralinizi bozmadan bidahaki etabda daha dikkat gerekiyor sonuçda biz bu kiloları biranda almadıkki bir anda atalım herkese sağlıklı zayıflamalar diliyorum:94:buarada egeada ya bizimle bu konuyu paylaştığı için tekrar tekrar teşekkür ediyorum:KK71:

slm kızlar bende bu diyete başlamayı düşünüyorum hatta akşama başlama niyetim yalnız bu twisteri de kullannalar var bunu nerden temin edebilirim internette eminim çok vardır ama gidip görerek nerden alabilirim yaklaşık fiyatı nedir? ayrıca anladığım kadarıyla bir tavuk göğsünü 3 bölüp 3 öğün yiyiyoruz yanında salata yoğurt ayra var ekmek kola vs. yok çalışanlar zorlanıyormu acaba? işyerine tavuk götürmek lazım herkese sağlıklı zayıf günler diliyorum

canım ben bimden 9 tl ye almıştım spor aletleri satılan büyük magazalardan rahatlıkla temin edebilirsin

Ya neden herkes takır takır kilo verirken bu diyetle ben veremedim anlamıyorum. Günde 2 saat yürüyüş ,3 litre su,yeşil çay ve diyet... hepsi var ama sadece 1 kilo verdim 7 günde. Tek kaçamağımkuru kayısı ve erik o da kabızlığı önlemek için. Bu diyet nedense bana uymadı ben de 5 günde 5 kilo diyetine dönüş yaptım. Siz kilo verenler hiç kaçamak yapmadınız mı? Sizleri çok kıskanıyorum. 3 haftadır diyetteyim ama 59 dan 57 ye anca düşebildim bakalım bu pazar kaç olacağım Şu 55 i bir göremedim gitti ya.Gel gel 55 55 55 55 55...... 40 kere söylesem olur mu acaba,kafayı yiyeceğim.

5 günde 5 kilo diyeti nasıl oluyoo

ne kadar spor da yapılsa vücüttaki yağları yok etmek için yardımcı etken olmadığı sürece kolay kolay kısa sürede sonuç almak imkansız eğer öyle olsaydı şimdiye kadar çotan sonuç alırdım ama şuan çok mutluyum çünkü çok iyi sonuçlarla kilo veriyorum 3 haftadır

ne kadar spor da yapılsa vücüttaki yağları yok etmek için yardımcı etken olmadığı sürece kolay kolay kısa sürede sonuç almak imkansız eğer öyle olsaydı şimdiye kadar çotan sonuç alırdım ama şuan çok mutluyum çünkü çok iyi sonuçlarla kilo veriyorum 3 haftadır

süpersin tatlım nasıl becerdin ben de 24 25 günden beri az kaçamakla ve sporla 3 kilo verebildim :KK43:(((((((((

merhaba arkadaşlar şu an kilom 96 boyum 1.66 bu diyetle bende bir çıtır olmak istiyorum.Daha önce buna benzer bir diyetle kilo vermiştim ama tekrar aldım. Tekrar vereceğim. Bu sefer kararlıyım. sizlerinde desteğini bekliyorum.

merhaba arkadaşlar şu an kilom 96 boyum 1.66 bu diyetle bende bir çıtır olmak istiyorum.Daha önce buna benzer bir diyetle kilo vermiştim ama tekrar aldım. Tekrar vereceğim. Bu sefer kararlıyım. sizlerinde desteğini bekliyorum.

hosgeldin aramiza umarim isedigin kiloya dusersin sakin yilma bu kilolar gidecek iste okadar.:KK34:

süpersin tatlım nasıl becerdin ben de 24 25 günden beri az kaçamakla ve sporla 3 kilo verebildim :KK43:(((((((((

araştırmadığım yöntem kalmadı benim kilolardan kurtulmam gerekiyor bunu anlatsamda birşey değişmez ama insanları çok çabuk mutsuz ve umutsuz hale getiriyor kilolar belki yakışıyor bazılarına sevimli kılıyor insanları ama öyle değil rahat olmak ve rahat haraket etmek isterken hep mutsuz ve umutsuz hiç insan kendisini düşünemiyor etrafına bakmaktan cünkü onlar gibi olmayı istemeyen kim olabilir ki okadar kilosu varken ...diyet falan hiç işe yaramadı cünkü günlük 7 bin kalori yakıcaksın ki 1 kilo kaybeceksin peki bunun mümkünatı var mı bayanlar evde oturarak yada işte calısarak bu kadar enerjıyı kaybetmıyorlar e birde dengeli beslenmeyince ne olucak sen sporda yapsan harakette işe yaramıycak cunku bir yandan kalori harcıycak biryandan tekrar alıcaksın ... insana yardımcı bir etken gerek doktor bana x ile başlayan bir ilaç verdi ama hiç bir yerde yok ilaç kaldırılmış tek ümidim o derken yine mutsuzluga baslamıştım ama cevremde bir kaç kişiden görüp duyunca inanamadım herbalife kullanmaya başladım ve 3 haftada 7 kilo verdim salı gunu tekrar ölçümlere ve eğitimlere gidicem değişiklik olursa size iletirim inaşallah tum bu konuda yardım isteyenlere allah yardımcısı olur ...

X