Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kızlar bende kilo verenlerin tekrar aldığını görünce bu diyetten vazgeçtim. Sabahları bir kibrit kutusu kadar peynir, bir salatalık ve bir domates.Günde üç öğün : iki dilim light ekmek,4 kaşık sebze yemeği,iki köfte kadar et, bir kase çorba ve salata ile ve mutlaka günde 2,5 litre su ve iki fincan yeşil çay içiyorum ayrıca 1 saat spor yapıyorum. 75 kilodan 72 kiloya düştüm ayın birinden beri.Ben bu şekilde yapmaya devam edeceğim aranızdan ayrılıyorum sizlere kolay gelsin

iyi akşamlar kızlar.nasıl bir diyet bu biri bana anlatsın lütfen ?

konu sahibi egeada ilk sayfasinda nasil bi diyet oldugunundan bahsetti sadece salata ve haslanmis tavuk gogsu yiyorsun ve ayran içiyorsun 7 gun sonra 3 gun ara sonra 5 gun daha yapiyorsun detaylar ilk sayfalarda mevcut cnm

kizlar ilk etep i bitirdim pazartesi tekrar basliyorum 87 kiloyla baslamisistim 85. 4 ciktim bugun ins 2. etapta 3 kilo veririm

merhaba kızlar,her diyet demek ki herkese iyi gelmiyor ama insan denemeden anlamıyor..ama anladım ki kilo vermek uzun bir süreç..eğer kilo çoksa..yılmamak lazım..ayrılan vazgeçenler için söylüyorum topiğim her zaman sizlere açık başka diyet deneyimleriniz olursa paylaşmak adına biz brdayız sevgiler..

selam kızlar uzun süredir girmiyorum su saatte halauyumadım ders calısıyorum sınavıma 27 gun kaldı cok yoğunum ondan dolayı gıremıyorum dıyete devam tabıkı benı görenler cok şasırıyo bende tartılmadım ama cokta merak edıyorum bu sefer oldu ben de zayıf olabılırmısım dıyorum kılo alanlar varmıs okumadım tam ama kızlar bu protein dıyetı aralarda yada kılo verıp dıyetı bıtırdıgınızde normal hayatınızdakı gıbı yemeyeceksınız 100 kalorı yada 200 kalorı artırarark hafta hafta artırıp normal duzene gececeksınız bunu ben degıl dıyetısyen dıyor yoksa tabıkıde alırsınız
benım hıcbır pantolonum olmuyor cok bol gıyılecek gıbı degıl yenıden pantolonlar almam lazım ben ılk once ınanamamıstım verdırmez dedımama hıcte ole degıl bunu bırebır uygulayınca verılıyor ben bunu kendımde gordum bırde 10 gun sonra düğün var onun ıcın bıraz daha vermek ıstıyorum kılo verenler once sonra koyabılırler bende ısterım tabı öğrenmem lazım
canınızı sıkmayın moralınızı bozmayın bunu kendımız kendı mutlulugumuz ıcın yapıyoruz hepınıze kolay gele gazanız mubarek ola öpüldünüz şekerler

günaydın kızlar bende epeydir takipteyim sizleri ama fırsat olupta hiç yazamadım .
geçen pazartesiden(4 haziran ) beri salata tavuk dietini yapıyorum (arada kaçamaklar da yaptım :))99,6 kilodan cumartesi sabahı itibari ile 97,2 ye düştüm. dün sabah dan beri abartmadan bişeyler yedim taze fasülye ve 2 dilim ekmek gene salata , her gün mutlaka bol cacık içtim içinde dereotuda doğradım bolca ve teflon tavada yağsız tavuk baharatlayıp yedim sabahlarıda tavuk yerine haşlanmış yumurta yedim.
Doyamam sanıyordum ama tatlı bişeyler yemeyince açlık oluşmuyor malumunuz insülünden dolayı.aralarda bol yeşil çay akşam yatarken seftalili form çayı böylece kabızlıkda yaşamadım.
ve asla vazgeçemdiğim kahvem var çok içiyordum günde 1 indirdim ama daha fazlasını yapamam :)
pazartesi gene aynı düzene devam, salata tavuk ve cacık hafta sonları yapmıcam olmuyor dışarlarda oluyoruz genelde .

benim de bugün son yarın 2 ci etaba başlıyacağım hayırlısıyla inşallah ben inanıyorum busef olacak yarın tekrar salataya devam 3 gün aram da da kacırmadan ölçüyü yedim sipor da yapıyorum yürüyüşte kızımı atıyorum arabasına bisikletine gidiyoruzonu iteklerken daha çok yoruluyorum

evet canım arayı haftasonuna denk getirmek lazım

dışarda olunca kaçıyor mutlaka

dun ara gunumdu 1 yumurtayi kepek unundan yapilmis yufkaya durum yaptim yaninada domates kestim onu yedim aksam yemegine ablama davetliydim ordada balik kizarttik cok az balik yedim zaten pek sevmem baligi salata ve ekmek yedim malesef ekmegi biraz abarttim:26: neyse bugun ispanak hasladim sarmisakli yogurtla onu yedim aksamda sade corba icmeyi planliyorum yarin tekrar basliycam diyete 2 gunluk ara yeter bana bir an once zayiflamam lazim

darısı başıma anacım 23 bilemedin 24 günden beri diyetteyim hani biraz farketti ama 65 e 22 var yalnız 3 kilo verdim sonra dahada almadım gitsin artık gari eylüle kadar devam

kızlar ben geldım nasılsınız gercektende eskisi kadar giren yok sayfaları okumaktan yoruluyorduk nerelerdesınız bu aralar yogunum
zaten dıyette halsizlik yapıyor ondan fazlaca gırılmıyor dıye düşünüyorum ve baş ağrıları tabiki sürekli başım ağrıyor sudan falan dedıler ama sanmıyorum ama kilo vermek zor bir işte olsa bence değiyor sevdiğim şeyleri yerken aldığım haz üzerime kıyafetımı gıyıp aynanın karsına geçmem kadar mutlu etmıyor o yüzden yememeyı seçtim dış görünüşümle ilgili yorumlar duymak benı gıcık edıyor çünkü kılo problemımı halledip mutlu mutlu yaşamak istiyorum aslına bakarsanız şuan için bı problem yok ama hedefım50
kıskananlarımız çatır çatır çatlasın diye devam kızlar

bakşansa ikimizde pazartesi başlıyoruz 2 ci etaba hadi kolay gelsin ikimize bakalım kaçar kg vereceğiz beraber bu hafta

ay ins en az 3 er kilo veririz sen 3 gun ara verdin demi ben sadece 2 gun ara verdim bir an once zayiflamam lazim suan turk kahvesi içiyorum uzun zamandir içmiyordum cunku sekersiz icemem tatlandiriciylada hiç guzel olmuodu bugun yaptim ozlemisim valla

alpim senin basladigin kiloya dussem ALLAH tan baska ne isterim
boyun kac canim buarada

evet ben 3 gün araverdim aynen bende çaydan nefret etmiştim ama bugün akşam ilk defa 4 bardak çay içtim şekerlice

tatil bitti geldimmmm inanır mısınız sizinle sohbet etmeyı ne kadar özledım:))

dıyetı de özledım ucunu azcıcık da olsa dondurma olarak özellıkle kacırdım bu sıcaklarda:)

bugun ıtıbarıyle tekrar devam

hoş geldin canım bende diyete başlangıçtaki gibi uyamıyorum kaçamaklar yapıyorum burda birbirimize motive olalımda diyete devam edelim

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,
Cumartesi günü 58 kg ile başladım bu diyete. Bu sabah tartıldım 57 kg olmuşum
54 olsam yeter walla
Yalnız bişey soracağım, bu süre boyunca hiç meyve yemiyor muyuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…