Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Merhaba kızlar,
Cumartesi günü 58 kg ile başladım bu diyete. Bu sabah tartıldım 57 kg olmuşum :KK16:
54 olsam yeter walla :KK31:
Yalnız bişey soracağım, bu süre boyunca hiç meyve yemiyor muyuz?

valla ben yiyorum meyve çünkü karpuz ve kavun benim iki büyük aşkım bütün sene çıkmalarını bekliyorum o yüzden dayanamıyorum :KK1: ama yine de gidiyo kilolar :KK16:

evettt reglim bitti

son kez hayırlısıyla 52.500 ile başlıyorum diyetime..

Allahım bu sefer verebileyim nolürrrrrrr :)

bu denemem de başarısız olursa aranızdan ayrılırım :KK14:

ama zararlı şeyler yememeye alıştım resmen düzen geldi yeme şeklime bu bile bir artı benim için..

hafta sonu canımın çekeceği herşeyi yedim :KK9:

hoş geldin canım :KK8: bende diyete başlangıçtaki gibi uyamıyorum kaçamaklar yapıyorum :KK8: burda birbirimize motive olalımda diyete devam edelim:KK70::KK70:

hoşbulduk canımm bu sabah ıse tekrar baslamanın yorgunluğulyla mıdır bılmemkahvaltı yapamadım bırde pazara cıktım ıcım bayıldı yarım ekmek arası yedım ama hala baım dönuyor.hava cok sıcak ondan sanırım..

akşam sadece yoğurt salata yıyecegım.

şimdi yesıl cay..

bende ikinci etapa baslamis bulunuyorum sabah tartildim malesef 500 gr fazla cikti:KK43:

ikinci etapa 85.9 basladim sabah elma sirkesiyle su içtim salatami yedim sonra 20 dk twist yaptim simdide kahvemi içiyorum :KK14:

dun ara gunumdu 1 yumurtayi kepek unundan yapilmis yufkaya durum yaptim yaninada domates kestim onu yedim aksam yemegine ablama davetliydim ordada balik kizarttik cok az balik yedim zaten pek sevmem baligi salata ve ekmek yedim malesef ekmegi biraz abarttim:26: neyse bugun ispanak hasladim sarmisakli yogurtla onu yedim aksamda sade corba icmeyi planliyorum yarin tekrar basliycam diyete 2 gunluk ara yeter bana bir an once zayiflamam lazim

4 kiloyu bu diyetle mi verdin

bende yapmak istiyorum da bir hafta dayanabilirmiyim onu bilmiyorum işte :26:
sürekli tavuk ve salata bayarmı bir süre sonra acaba

merhaba kızlar..buara sağlığımla uğraşıyorum kulağım iltihaplı nasıl ağrı var anlatamam.ölüyorum..yarın doktor beni tekrar görecek..

merhaba bayanlar ben bu diyetı yaptım ve 1 haftada 2,5 kılo verdım ve sonra bırakınca gerı aldım :KK43: 76,5 oldum cuma gununden berı bunu değiştirdim ve 1 tabak sebze yemeği ve bol salata yaptım sonucmu cuma baslangıc 76,6 bu sabah 73,5 çok mutluyum yarın ya 73 göruceğim yada 72 emınım buna ve cok mutluyum :21:

merhaba kızlar..buara sağlığımla uğraşıyorum kulağım iltihaplı nasıl ağrı var anlatamam.ölüyorum..yarın doktor beni tekrar görecek..

GECMIS OLSUN gecen gun benimkide tikanmisti sol kulagim bisey duymuyodu doktora gittim temizledi ama 2 gun agri yapti nasil bisey iyi bilirim

benim de bugün 2. etabım dı başladımyarın 2 ci günüm inşallah hayırlısıyla bitiririm güzel kgveririm gene inşallah

verelim canım ama sen bizdenaz kilolusun 3kişimi olduk pazartesibaşlayanhadi bakalım kaçar kilo vereceğiz bizimözlemle kilolarımız daaynı onunla kapışıyoruz gaza geliyoruz

Sen bugün tartildin mı Canım ben 500 gr fazla çıktım
Ama hafta sonu wc ye gidemedim hiç neyse yarın Sabah'ta tartilip yazarım
Bu arada coooooooook acıktim bugun yaaaa 3 Lt su ictim ama :KK34:

çok geçmiş olsun:KK71:
bu arada senin sayende uzun yıllar sonra ilk kez 56 kiloyu gördüm bu sabah :KK16:
kızlar ben cumartesi başladım ilk etaba, 58 kiloydum tartıldığımda, bu sabah 56 kiloyum, sanırım doğru yoldayım:KK55:

kızlarr dün başladım bu diyete regl olmama rağmen.

dün sabah tarıldım başlamadan önce 74.8 dim

hiç aksatmadan yazanları yaptım sadece fazla su içemedim pek canım çekmedi

bu sabah tartıldım 73.9 neredeyse 1 kilo verdim bir günde inanılmaz bu diyet iğrenmiştim ama gaza geldim sonuna kadar yapcam

X