Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

merhabalar süper fikir kızlar...akşam ben yeni topik açayım o topikte yalnızca kilo çizelgesi olsun..paylaşımlarımızı da buradan yaparız..akşam topiği açar haber veririm sevgiler..

canım eğer tabloyu sen yapıcaksan yeni bir topiğe gerek yokki,sen zaten bu topiğin en baştaki sayfasını düzenleyebiliyorsun,buranın başına ekle tabloyu ordan düzenle dur güncelle yani,,yeni bir topiğe gerek yok yani

bosch kullanıyorum 4yıldır çok memnunum....

dün birinci denediğim sanki doğruydu 55.2 çıktı bundan önce eczanede tartıldğımda 55 çıkmıstı suanda regl durumundayım gerçi şişkinlik var yanlış hatırlamıyorsam king yada suuny diye bi markaydı ilk tartıldığım .. yaa bişey sorucam kahve krizim tuttu içsem diyet bozulurmu dersiniz şimdi tavuklu salata ve semizotlu yoğurt yedim birazda kırmızı biber vardı içinde yoğurdun etkilemez sanırım kahve içsem bişey olurmu acaba

yanlış yerden alıntı yapmışım ben de tam onu yazıyordum..aslında ben de düşündüm bunu..yeni topik açalım sadece kilolarımız yazılı olsun..herkes kendi eklesin kilosunu bu topik yoğun oldu..bu topikte de paylaşımlar olsun..

Arkadaşlar bizim diyet listemiz nedir? Tavuk salata aralarda ayran bakıyorumda bazı arkadaşlar maşallah patates, meyve , tadelle, kola, kahve ne varsa yiyorlar lütfen irademize biraz dikkat edelim bu zamana kadar yedik kilodan başka ne geçti elimize .yemeyelim arkadaşlar bir birimizide bu şekilde uyaralım hepimizin isteği zayıflamak hedefimizi unutmayalım.

geçmiş olsun..twist 10-15 dk duruma göre yaptım onun dışında bi şey yapmadım..twist muhteşem bir şey..diyeti taviz vermeden yaptım.akşam yemeğini en son 6 da yemişimdir ne kadar erken yersen o kadar iyi ama sonuçta iş..yediğin şeyler hafif saat çok etkilemez gibime geliyor..burada önemli olan diyetin içeriğinden taviz vermemk..yine sorun olursa yardımcı oluruz.buarada ruslar gerçekten de 30 yaşı geçince bi garip oluyorlar..bizim ülkemizde bayanlar daha da tatlı oluyor yüzleri sanki..sevgiler..

haklısın yetki verirseniz kızayım uyarayım birilerini en başta kendime..i ben bugün simit yedim..arkadaş çok ısrar etti..ben de kıramadım bi kerecikten bir şey olmaz dedi..ah o bikerelerden ben bu hale geldim..

egeada bildirimler haftalık olursa düzenlemen daha kolay olur canım, konu dışı ama bugün malumunuz memurlar grevde. Öğretmenler de derslere girmedi, biz de destek için babamızın yanına gidiyoruz. Eşimle aynı okuldayız, ilk kez öğretmenler arasında birlik oluşumunu görmek çok güzelmiş...

evet o zaman haftada bi gün belirleyelim kilolar güncellensin..sahi memurlar grevde ben yazılı yapmak zorunda olduğum için gidemedim eşim gitti..böyle birliktelikler güzel..
bakalım ne sonuç çıkar merak ediyorum..

geçmiş olsun..umarım ters bi şey yoktur..

öncelikle geçmiş olsun..bi doktorunuza bu diyeti anlatın onaylarsa deneyin derim bu topikte nickini hatırlamıyorum sadece 1 arkadaş kilo veremedi..çok üzüldüm.

sağol canım diyetler yapılıyor sonuçlar güzel..sen de sık sık uğra buralar bayağı yoğunlaştı..

buarada bi arkadaş sormuş emziren anne eğer bebek ek gıda aşamasında ve güzel yiyorsa yapsın yoksa yapmasın bebeğe yazık..

Kızlar bu sabah börek yedim çok pişmanım ama az yedim:18: Sinir oluyorum şu an kendime. Sanki yedimde ne oldu yine acıkıyo insan off :84:Bu gün diyetimin 4. günü 1.5 kg. zayıflamışım

Hanimlar ya iki gundur 500-600 gr fazla cikiyorum :/ regl olmama 5 gun var o yuzden olabilir mi? Regl donemlerimde siskinligim oluyor herkes gibi de ben hic kilo takibi yapmamistim. Buna baglamam dogru mu sizce? Diyetimi bozmadim, kacamak yapmadim ama durum bu.

kızlar peki kalıcı oluyor mu? aranızda bırakıpta tekrar alanlar var mı?

kızlar bu protein diyetini çok araştırdım vücuda etkilerini falan protein diyeti yağlardan gitmesini sağlayan bir diyetmiş hızlı bir şekilde kilo verdiriyor fakat uzun süre yapılması sağlıksızmış
birde en önemlisi istediğimiz kıloya gelince örneğin diyetimiz 1000 kalori haftalık artırarak yavaş yavaş normal düzenimize geçecekmişiz istediğimiz kıloya ulasınca dırek normal yersek kılo alırmışız ama vücudumuzu alıştırarak yersek verdiğimiz kıloları bir daha almazmışız
en güzelide bu diyet metabolizmamızı hızlandırıyormuş
hadi bakalım gitsin yağlar :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…