Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Hanimlar ya iki gundur 500-600 gr fazla cikiyorum :/ regl olmama 5 gun var o yuzden olabilir mi? Regl donemlerimde siskinligim oluyor herkes gibi de ben hic kilo takibi yapmamistim. Buna baglamam dogru mu sizce? Diyetimi bozmadim, kacamak yapmadim ama durum bu.
bencce regldendir bende bazen 2 kılo bıle farkediyor ödem oluyo sonuçta takma kafana

Hanimlar ya iki gundur 500-600 gr fazla cikiyorum :/ regl olmama 5 gun var o yuzden olabilir mi? Regl donemlerimde siskinligim oluyor herkes gibi de ben hic kilo takibi yapmamistim. Buna baglamam dogru mu sizce? Diyetimi bozmadim, kacamak yapmadim ama durum bu.

cok normal canım yesıl cay ıc ve eger alırsan ozel gunler cayı var o benım sıskınlıgımı baya bı alıyor bı dene derım

Kızlar bu sabah börek yedim çok pişmanım ama az yedim:18: Sinir oluyorum şu an kendime. Sanki yedimde ne oldu yine acıkıyo insan off :84:Bu gün diyetimin 4. günü 1.5 kg. zayıflamışım

:))) hiç sinir olma kendine. olmuş artık..sporunu fazlalaştırırsın bugün + olarak dönmez sana.

cok normal canım yesıl cay ıc ve eger alırsan ozel gunler cayı var o benım sıskınlıgımı baya bı alıyor bı dene derım

yesil cay iciyorum ve faydasini da cok goruyorum. gunde iki kere iciyordum artirayim o zamn bu gunlerde. Tesekkur ederim cevabin icin moralim bozulmustu iki gundur:)

yesil cay iciyorum ve faydasini da cok goruyorum. gunde iki kere iciyordum artirayim o zamn bu gunlerde. Tesekkur ederim cevabin icin moralim bozulmustu iki gundur:)

hıc bozma canım yaa senın yıne 500 gr bende 2,5 kılo oynar dusun yanı o yuzden bende bu tur cozumler cok aradım .. sen devam et gıtmese bıle donemın gecsın bıranda ınersın suyuda unutma ama :KK16:

benım ılk gunum
sabah bır sade kahve ıctım
arada yesıl cay ve lımonlu su ıctım
ogle tavuklu salatamı yedım
tekrar yesıl cay ıctım
aksamda yıne salatamı yıycem

Yolda bir altın bulsam , bu diyeti buldugum kadar sevinir miydim bilmem :) Acil zayıflamam lazım diye dertli dertli bakınırken denk geldim, yorumlara göz attım, olumlu sonuçları görünce daha bi mutlu oldum :) Yarından itibaren 70 kg ile ben de başlıyorum, günlük yürüyüş artı diyeti birlikte yapıcam , umarım ben de olumlu sonuç alırım :) zira yaz geldi,düğünler malum... 38 beden kıyafetimin içine girmeliyim :KK43:

Kızlar yalnız şunu merak ediyorum. Her öğünde mi tavuk artı salata yiyoruz, yoksa normal kahvaltımızı yapabilir miyiz ? Birde istediğimiz kiloya ulaşıncaya kadar mı devam edicez yoksa sadece 7 gün yapıp ara vermeli miyiz kii ?

Kızlar yalnız şunu merak ediyorum. Her öğünde mi tavuk artı salata yiyoruz, yoksa normal kahvaltımızı yapabilir miyiz ? Birde istediğimiz kiloya ulaşıncaya kadar mı devam edicez yoksa sadece 7 gün yapıp ara vermeli miyiz kii ?

ben baslarda yazanlara uymaya calısıcam uc ogun yazıyor ama ben sabah kahvaltı zaten edemıyorum o yuzden kahve ıcıcem 7 gun yapıp 3 gun ara verıp bı 5 gun daha yapılıyor

Merhaba Kizlar,
Beraberligimizden bu yana 15 kilo alan bir kocam var. :KK14: Burda okuyunca hemen kocami baslattim bu diyete. 1 haftanin sonunda size sonuclari yazacagim...3 ogun sade ve sadece tavuk + marul ve havuc salatasi yiyor, sekersiz cay ve cok az tuzlu ayran iciyor. Gun icinde ekstra olarak da bazen 1 adet aktivia yogurt yiyor...Hadi bakalimmm cok merak ediyorum sonucuuuu.:KK23::KK23::KK23:

detayları topiğin ilk sayfalarında yazıyor..siz bakın yine yardımcı oluruz.

X