Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

rica ederim ben zayıfladım istiyorum benim gibi zayıflamak hayal olan insanlar da zayıflasın..sen daha çok verirsin sonucu mutlaka yaz..

slm ben hamileyim yapmam ama annem ve ablam yapcaklar sana sonucu hep bildircem paylaştığın için çooooooooooooooookkkkkkkkkkk teşekkür

Kızlar diyet sırasında mutlaka ama mutlaka spordan önce aç karnına günde iki kere olmak üzere yeşil çay için.Hem metobolizmayı hızlandırıyor hemde vücuttaki bütün şişliği, ödemi attırıyor.Ben aktardan aldım çok memnunum.Her sabah uyandığımda vücudumda el ve ayaklarımda şişlik hissediyordum tamamen geçti.Tavsiye ederimHadi ben spor yapmaya gidiyorum görüşürüz kızlar :80:

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün 7 günü bitiriyorum ben tam anlamıyla uymadım meyve yedim .meyvesiz asla yapamam çünkü.

yarın dahil 2 gün ara vereceğim kısmetse yarın oruç tutacağım inşAllah.Sonraki 1 günde dinlenme.sonrasında aynen devam.Umarım yarın 55i ucundanda olsa görmüş olurum.

benim bazı önerilerim olacak yeni arkadaşlara.tavuk yemek istemeyen yada değişiklik isteyen arkadaşlar.çılbır tavuk diidiklenmiş salata ve mantar ızgara tercih edebilirsiniz.

ben şahsen balık ve kırmızı etide öneriyorum.

tencereye üç parmak yüksekliğinde su doldurup kaynatın. 2 yumurtayı birer birer kepçenin içine kırın. Dağılmamalarına dikkat ederek kaynayan suya aktarın.

2-3 dakika sonra pişen yumurtaları kevgirle sudan alıp servis tabağına yerleştirin. Üzerine sanmsaklı yoğurt ve kırmızıbiber gezdirip servis yapın.

alıntıdır..aslında tereyağıda gezdiriliyor ben çok severim.

çılbır bunu sabahmı yicez

haklısın yetki verirseniz kızayım uyarayım birilerini en başta kendime..i ben bugün simit yedim..arkadaş çok ısrar etti..ben de kıramadım bi kerecikten bir şey olmaz dedi..ah o bikerelerden ben bu hale geldim..

evet o tadelleyı yıyen benım çok pişmanım ama ılk defa bozdum kızın bana((

çunkuu bugun sporu artırdım :))

suyu daha cok ıctımm

hepımız guselce kalıcı kılolar veırırız ınsallahh

herkeşe iyi akşamlar kızlar ben yavastan evıme gder 7 bucukta cıkıyorum malesef..

öğlen yulaf ezmelı yoğurt yedım ve salata yedım tavuk yoktu

akşama tavuk yoğurt salata yapacagım kızlar

az önce salatamı yedim

egeada tavuktan azcık tiksindm sanki sadece salata yesem nasıl olur sence :26:
ben tavuğun derisini çıkartıp sarımsak,rende domates,fesliyen,roka ve baharatlarla marine edip fırın poşetine koydum fırına verdim harika bir lezzet oldu

öğlen peynirli salatamı yedim. akşam da tavuğu domatesli soğanlı biberli sote yaptım az tuz koydum yedim yanında ayran içtim. ohh mis :)

alpim canım ben yine bir cips kaçamağı yaptım dayanamadım napayım :)))

canın sağolsun benimde boğazlar şişti sıcak ballı bı süt istiyorum ama içemiyorum 2gün kaldı benım 13. günümdeyım ama takatım kalmadı resmen

Son düzenleme:
kızlar tatlı şeyler yemeyin diyeti bloke ediyormuş illa bozacaksanız şekerli olmasın

Hanımlar,tartıya her çıkışımda kilom farklı çıkıyor ve oynamalar 2 kg arasında değişiyor,yeni de almışdım tartımı ...Size de oluyor mu?Kaç kılo olduğumu anlıyamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…