Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar bir arkadaşımın ısrarı üzerine iki gündür aç karnına bir tabak kiraz yedim kilo vermem durdu.
''kiraz zayıflatan bir meyve ve çok çabuk bitiyor senin diyetin bitene kadar kirazlarda bitecek yemelisin'' diyerek beni ikna etti.
iki gündür gram vermedim.

kızlar liste işine ne karar verdiniz,,herkez kendini düzenleyebilirmii ne dersiniz,,alıntı yaptığınızda çok karmaşık yazılar çıkıyo farkındaysanız ama düzeltebilicek yöntemde varyanii,isterseniz resimli olarak anlatabilirim ,,herkez istediği zaman düzeltir kendi kilosunu gününü,

her yapan mj başlık kısmına son liste yazarsa alıntı almak kolay olur karışmaz güncel liste

Son düzenleme:

ellerine sağlık canım emeğin ve uğraşın için

ben dün akşam ki pilav kaçamağımdan sonra tartıda 600 gr fazla çıktım..

kafama takılan şu ki böle kaçamaklarda hemen gerimi gelecek kilolarımız:26:

bir de anladım ki egeada arkadaşımızın dediği gibi salatada sabit kalınca veriliyor kilo..

kendimize göre değiştirdiğimizde o kadar etkili gitmiyor sanki kilolar

Canım ellerine sağlık çok güzle olmuş, benim fikrim yeni bir topic açılsın ve ilk sayfada liste kalsın yoksa sürekli böyle alıntılarla güncellemek zor. En güzeli baştan başlamak istersen sne aç topiği ya da başkası açsın ve tertemiz ordan devam edelim. Ayrıca dediğin gibi düzenlemeyi de göster. Yada topiği açan kişi ilk mesajından düzeltir hem alıntı yapılmamış olur ilk sayfada herkes görür. Çok karışık yazdım anlaşıldım umarım..

Tuğbaaa nbrrr tatlım beni tanıdınmı ?
valla gözüm biyerden seyiriyo ama nerdeeeen
nickin tanıdık geldi ama nerden çıkaramadıım:44:

canım elbetteki bırakınca kilo alıcaksın bu kural malesefki değişmez,ama yapman gerekn bıraktıktan sonrada beslenme düzenini fazla bozmamak,yani akşam erken yemek yiyip bol su içersen bence sabit kalıcaktır kilon ,ben elma sirkesi içiyorum aylardır hiç dikkat etmedim yediklerime kilom sabitlerdeydi,hiç almadım hatta üstüne 4kilo vermişim
şuandada hala devamediyorum,gündüzleri ne yersen ye akşama kadar yakıyosun zaten rahat ol,önemli olan metabolizmanın yavaşladığı akşam saatleri hafif yer kapatırsan günü kilo almazsın

valla canım inan ki bende senin kaçamağından yaptım dün. hemde korka korka yedim ama başka şansım yoktu.
ama sonrasında yürüyüş yaptım ben. sabah almışımdır diye tartıldım ama aynıydı kilom.

Kızlarrr son mesajımı destekliyor musunuz? Yeni bir topic açıp listenin ilk sayfadan düzenlenmesi.
Böyle çokk karışık, ben sürekli giremiyorum, girdiğimde de liste aramakla zamanım geçiyor.

Son düzenleme:

70-79 topiğinden olabilerrrrr

selam kızlar
kilo bildirimi
baslangıç:56,2
1.gün:55,4
2.gün.55,2
bugün tam 55 i görürüm diyodum ama olmadı sağlık olsun gram vermekte çok güzel
bu arada kaçamak yapan yapana

geçmiş olsun canım benimde 1. Etabım yarın bitiyor hiç tartılmadım sabırsızlıkla bekliyorum .senin gibi almaya çok musayitim allah yardımcımız olsun.

barkadaslar ya neden biz de çok yıyıp de kılo almayanlardan değiliz ki yha(

eşim ne yese almıyo bana da yedırmeye çalışıyo dun akşam dukkanda dağıtmak ıcın kandıl sımıdı almıs bana zorla yedirmek ıstıyo :))

yemedım ama 1 tadelleyi yedım ohhh :))

bi ılaç tedavı cıksa bızımde metabolızmamız 2000 motor dizel falan ola:)))))

evet kızlar artık bi şekilde dengeleyeceğim..insan hep sabit kalsın istiyor..

0
nick başlangıç bugünkü kilo kaçıncı gün hedef
1 kırlangıçlar 70 68
2 beetlee 64 60.5
3 fayntenks 61.5 58.4
4 pelonik 69.6 68
5 asya27 57 56.5
6 büsra44 64.4
7 se_zen 53 52
8 YsmnZ 53.5 52 5.gün sonu
9 yelizfalan 86 85.5
10 T_N 84 81.9
11 eklimya 73 70.39.gün67
12 selalmaz 58 57
13 Xeyrocan 8680.55+5
14 lara 70.6 69
15 reyhanxx54 90.4
16 dednizmil 68
17 RainbowColors 58.3 56.3 5.gün
18 alpim 65.3 62.3
19 sewil087 58.7 57.2 4.gün
20 pegasu 90 86 7.gün
21 maddie 59.8 58.8 4.gün
22 mine39 68.8 66.9
23 dafi 99 97
6.gün85
24 toystory 66 64.6
25 akzpp 88
26 ezgi_18 59 58.5
27 sallagitsinbe 64
28 zeynep_zeliha 75
29
laparaa 73.8 73.3 1.gün
30
triendy21 60.7 58.9 3.günsabahı 57
31 balıkesir :44::44:
32 nazlma 56.4 55.3 50
33 basiyazmalikiz 52
34 retbutterfly 75
28 hasgul 99
29 cadycady 88
30 sude cisem 90 8865
31 beyazlim :44::44:
32 rapunzel77 71
33 forever1212 68
34 pataloji 82.8
32 azraserra 104 70
33 deryacık 58 50

nickbaşlangıç şimdiki kilo.. kaçıncı günhedef
34matece........... 60.1

54
35deryaak
74

60
36

37

38

39

40

41

42

Canım sana zahmet düzeltir misin, ben yapamadım hedef kilom 48.
Bu arada ısrarla söylüyorum bu liste ilk sayfada kalsın yeni topic açılsın böyle çokkk zor. Bir iki güne kimse uğraşamaz ve triendy e çok zor gelir yapması. 2 çocuklu kadın nasıl uğraşsın listeyle, ben tek çocukla zor giriyorum. Hadi kızlar okuyup geçmeyin fikir belirtin ya da triendy biz açalım yeni topic ne dersin?

yok canım gayet açıklayıcı olmuş anladım,,valla sizbilirsiniz,,açarım topici fakat hergün güncellenmeyebilir,ama şu var herkez hergün verdiği kiloyu yazar ama listeyi haftada bir güncellerim,herkezde aynı gün bildirim yapmış olur,listede karmaşıklık olmadan güncellenir durur,,ama hergün güncellensin derseniz ben yapamam,taşınma telaşımız var bide 2 bebişim var geçmişi okumak bazen yetişemeyebilirim,,ama haftalık bildirim olursa belki olabilir..
70-79 topiğinden olabilerrrrr

kesinlikleeeee

Son düzenleme:
walla ben listeyi düzeltemedim kızlar.spor yaparken bile bu kadar kalori harcamamıştım :)))) trendy eline sağlıkta canım bu listeyi herkes düzeltemez.ihale sana kalacak sanırım.elbette gönüllüysen :)

dün bozmadım.insan reglken tartılırmı yaa işte ben böyle bir insanım tartıldım 58.2 -200 gitmiş gibi görünüyor ama 57 lerde oldugum kesin.regl şişkinliği var.bitince görücez artık.

egeada bu diyette canınız bişey çekmeyecek demişti.dogru söylemiş :) ilk başlarda pilav ekmek pasta börek çörek krizlerim oluyordu da şu bir kaç gündür canım hiçbir şey istemiyor :)
cuma reglim biter 2 gün karbonhidrat arası yaparım.pztesi tekrar başlarım artıkın :)

merhabalar süper fikir kızlar...akşam ben yeni topik açayım o topikte yalnızca kilo çizelgesi olsun..paylaşımlarımızı da buradan yaparız..akşam topiği açar haber veririm sevgiler..

kızlar bir fikrim var.dukancılar seyir evresinde ( bizim yaptıgımızda dukanın seyir evresine benziyor,onlar tüm proteinleri kullanıyor.biz sadece tavuk yiyoruz) oldgu gibi yulaf kepeği kullansakmı ? hem vücut karbonhidratı unutmaz hemde yulaf kepeği mide de çok şiştiği için doygunluk hissi veriyor.

"Yulaf Kepeği, Dünya sağlık örgütü yulaftaki proteinin süt, et ve yumurta kadar değerli olduğunu ortaya koymuştur"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…