Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Nurcuğum spor yaparsak sorun olmaz demi karbonhidratsız hayatta olmaz yaniii :)))

Canım bunu aşmak gerekiyor işte konu sahibi bayanda zamanında zayıflamış hepsini almış ki tekrar bu diyete girdi..... ve ben çk az miktar karbonhidrat alınca hemen kilo alımıı iki günde..... demek ki salsam iki kat kilo aynen iade.... çünkü sıfır karbonhidrata alışan vücut sonra zerresini görünce savunmaya geçip kilo yapıyor alışalım karbonhidratsız hayata:))) yemeye yoksa k

Kızlar bu arada 4 kilo verdim ama diyeti harfiyen uygulamıyorum.Sabahları salatalık domates 4 zeytin kibrit kutusu peynir 1 dilim tam buğday ekmeği şekersiz çay menüm.Öğlende bazen tavuk salata bazen tavuk yoğurt yedim.akşamları tavuk salata yedim.Meyvemi de ihmal etmedim.Yalnız ekmek sadece sabah kahvaltısında oda bir dilim tambuğday.

7 günde 4 kilo çok iyi bir rakam canım Maşallah :)))

ay allahım bu ne? ben birkaç gün girmedim.bir konu acılmış 200 sayfaları bulmuş.herkes memnun görünüyor bu diyetten öylemi? bende bir çok şeyi denedim.yürüme bandım var.spor malzemesi adına bir çok şey var.twistim yok ama.az da yiyorum. fakat hala kiloluyum.yüksek mg lı antidepresan kullanıyorum.acaba ondan mı kilo veremiyorum bilmiyorum.zaten yavaş veririm.offffffffff.yürüme bandımı gördükçe sinirlerim bozuluyor.şu an yapmıyorum ama düzenli kullanırkende kilo veremedim.birde bin bir umutlarla eşim almıyor diye yalvar yakar kardeşime aldırdım.obez değilim ama inanın artık tüp mide amaliyatı olmayı bile düşünüyorum.eşim duyarsa beni gebertir tabi bu düşündüklerimi....:18:

güzel olur tabiki.ama tablo yapmak çok karışık geldi bana bilen arkadaşlar yardım eder inş.

canım zor olmaz ilk tablo halini yaparım eklerim buraya sonra her yeni gelen katılmak isteyen ,benim tabloyu alıntı yapar altına kendi başlangıç kilosunu yazar bende alırım onu tablonun içine sokarımbu şekilde liste uzaaar gider,,becerebilirlerse tabloyu alıntı yaptıktan sonra düzenleeyebilir herkez kendi verdiği kiloyu,böyle böyle hergün güncellenir tabloo

:26:ee şimdiki en son güncel liste hangisi ben başlıyım çocuklar uyurkene anca bitiririm...

bende bu şekil besleniyorum diyebilirim.Ama iyi gidiyor şükür..

Allah razı olsun canım benim.Buldun mu aktif son tabloyu.yenileyen ne yazıkki farklı yerden güncelliyor liste karışıyor düzenlemeyi sadece sen yaparsan bu ortadan kalkar.bende fırsat buldukça kilo bildirimlerini toparlarım inş.

Son düzenleme:
selam kizlar ben bu diyeti gecen hafta cumartesi okudum ve basldm
ilk gunler baya zor gecti harifen uyamadim ben bir hafta boyunca
sabahlari bir haslanmis yumurta biraz peynir bir fincan sekersiz yesil cay diledigim kadar domates salatalikla kahvalti yaptim cunku direk tavuk yiyemedim sabah sabah
gun icinde en az iki litre su ictim sekersiz bitki caylarida ictim dun dondurma yedim gerci cok hareket ettigim icin yedim
onun disinda yapabildigim kadar mekik cekmek olsun bazi egzersizler olsun kendimce biseyler yaptim
iki ogun haslanmis yada izgara tavuk bir kasik zeytin yagi bol limon ve az tuzlu yaptigim salatadan doyasiya yedim
hergun tatli yeme istegi olan ben simdi yuzune bakmiyorum bile tatlilarin tartilmiyorum cunku tartiya cikildi anda istedigin kiloyu goremezsen direk beyinde bi hormon salgilanip kilo vermeyi engelliyormus tvde dr soyledi onun icin tartilmak istemiyorum ayda bir tartilacagim ancak degisim var esim kardesim kendim bunun farkindayiz en az 3 4 kilo gitti kesin

Arkadaşlar mucize.:))))))

2 günde 1900 gr verdim nerdeyse 2 kg yani,hafiflediğimi ve göbeğimin küçüldüğünü hissediyorum.Mucize gibi bu diyet ...

Sabah haslanmış yumrta ve domates salatalık yedim ,öğlen akşam haslanmış tavuk ayran ve salata az yağlı nar ekşili ...

Öğlenleri biraz acıkıyorum ve nescafe içmeyi özledim ama katlanılabilir diyet ,paylaşan arkadaştan Allah razı olsun..

boyum 1 60 kilom 99 ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşlar yardım edin

Arkadaşlar benide listeye yazarmısınız 75 kilo ile başladım hedefim altılı rakamlar inşallah. Çok ama çok azimliyim kimse beni tutamaz

kızlar 1 60 boyum kilom ise 99 hedefim 80 şimdilik ama bu sefer sayenizde yılmadan zayıflayacağım hepinizi çok seviyorum
son liste ve eklenmek isteyenleri düzenledim.
lur
mine arkadaşımız saolsun çok ilgileniyor tabloyu yapacak arkadaşa minecim yardım edersek işi kolay olur diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
slm kızlar..

Başlangıç :73 kg.
1.gün :72,50 kg.
2.gün :71,70 kg.
3.gün :71,20 kg.
4.gün :70,90 kg.
5.gün :70,80 kg.
6.gün :70.20 kg.

dün akşam yaptığım tempolu yürüyüşün faydasını gördüm. spora devam. eğer bugün de en az 200 gr verirsem toplamda 3 kg. gitmiş olacak.
ve yarın ara günüm başlıyor. 1 haftada 3 kg. süpermiş :))

ben de yarın başlıyorum kızlar boy 1.65 kilo 88 oldu bi ara 90ı bile gördüm ama hastalanınca 1 haftada 5 kilo vermiştim 3ünü aldım antidepresan ve doğum kontrol hapı kullandım 1.5 yılda 20 kilo aldım. doğum kontrolu hala kullanıyorum umarım engel olmaz kilo vermeme. herkese başarılar

kızlar ben geçen hafta yapmıştım ama sadece 1kilo vermiştim tavukun gögsünü değilde bütün bir tavuğu haşlamıştım yarın gene başlayacağım 1 hafta ve spor yapacağım koşu bandım var evde bir süredirde kullanmıyordum yani 5 gün diyet ve sporla bakalım cumaya kaç olacağım tartımıda komşuma vereceğim tartılmayacağım ben bu ay bebk düşünüyordum ama istediğim kiloya inemediğim için moralim sıfır inş bakalım yaptığım spora karşı falan hamile kalamayabilirim diye düşünüyorum ama Rabbim bilirya uzun yıllar kilo kilo artık sen zayıfsın desin insanlar istiyorum kilolu değilsin ama demelerini bile istemiyorum 57 ile başlayacağım inş bakalım kaç olacak.diğer arkadaşlarda bahsetmişler hakkikaten diyete alışmışım artık başka şeylerden yiyesim gelmiyordün arkadaşlarıma kahvaltı hazırladım yani bir 10 kişi falan vardı börekler krepler falan filan ki bende diyette deildim ama onlar yedikce ben doydum sırf diyette değilim diye yedim onu fark ettim

Zayıfladıktan sonra kilo korunuyor mu en önemlisi o olaymış anladım...... ileride oluşacak bir sorununuz bu sizlerin de herkesin bilgisine

nur canım moralini bozma aşırıya kaçmadığın sürece emin ol ki almazsın tartıda öyle görüne bilir ona bakarsan 2 lt su iç tartıya çık onuda gösteriyor dijital tartılarben 57 yim ama çok çay içeyim su içeyim birde karnım tok olsun helebirde tuvalete çıkamayayım inan 59 60 bile gösteriyor ama benin pat diye şişmiyorki sen çok güzel kiloverdinbende bu hafat tam gaz bir 5gün daha yapacağım bakalım inş veririm

Arkadaşlar ben listede adımı göremedim yanlışlıkmı oldu acaba:44:
Bu arada 75 kilo ile başlayanlar varmısınız benimle yarışa

canım benim bende kilo verirsem inş bebek düşünüyorum yani tüp bebek için

2 gün 1900 gr. çok çok çok iyi spor yapıyormusun canım ??? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…