Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

boyum 1 60 kilom 99 ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşlar yardım edin

olsun bende 1.70 boyumdayım 90 kiloyum 25 kilo gibi rakamı 4 senede çok şükür yiyerek aldım :)))))))
şimdide nasıl vercem diye kara kara düşünüyorum senin gibi silkelenmek lazım öncelikle ben salatalık diyetine başladım bu 5inci günüm kilom hala aynı tabiki daha ödem esnasındayım istersen yarışalım kabul edersen hem silkelenmiş olursun hem birbirimize yardımcı oluruz tabi kabul edersen

Kızlarrr bende 1buçuk haftadır yediklerime dikkat ediyodum son 4gündürde bu diyeti yapıyorum spor hiç yok ama 4 kilo vermişim 50 ye inmişim o kadar mutlu oldumkiii.Boyum uzun olmadığından hedefim 45 .Fazlasını kaldıramıyorum tam gaz devammmmmmm:)

Arkadaşlar benide listeye yazarmısınız 75 kilo ile başladım hedefim altılı rakamlar inşallah. Çok ama çok azimliyim kimse beni tutamaz :KK55:

Son düzenleme:
boyum 1 60 kilom 99 ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşlar yardım edin

canım benim boyum 1,84 kilom ise şuan tam 100 fazla takma ben 110 dan 100 e düştüm 2 ayda şimdide bu diyete başlayacağım hedefim 85 kendime 1-2 ay verdim günde 1-2 saat spor yaparsan çok iyi olur :)))

olsun bende 1.70 boyumdayım 90 kiloyum 25 kilo gibi rakamı 4 senede çok şükür yiyerek aldım :)))))))
şimdide nasıl vercem diye kara kara düşünüyorum senin gibi silkelenmek lazım öncelikle ben salatalık diyetine başladım bu 5inci günüm kilom hala aynı tabiki daha ödem esnasındayım istersen yarışalım kabul edersen hem silkelenmiş olursun hem birbirimize yardımcı oluruz tabi kabul edersen

canım bana çok güzel moral verdin ben varım yarışa ama ben her zaman giremiyorum nete ama girdiğim zaman sonuçlarını yazarım yarın diyete başlıyorum kolay gelsin

yarın ilk ara günüm kızlar aralarda neler yediniz fikir verebilirmisiniz?

Ben arada meyve falan yemiştim....... sürekli protein yiyerek zayıfladığımız için dün az biraz karbonhidrat yiyince hemen 1 kg farketti kızlar bilginize.....bence sabah falan az karbonhidrat yiyin zayıflarken.. sinir oldum bir yudum yiyince 1 kg eklenirse demek ki on gün normal yesek tüm kilolar geri ya

Zayıfladıktan sonra kilo korunuyor mu en önemlisi o olaymış anladım...... ileride oluşacak bir sorununuz bu sizlerin de herkesin bilgisine

selam arkadaşlar. bugün benim 3. günüm fakat tartılmaya korkuyorum motivosyonumun buzulmasını istemiyorum belkide kilo verdiğimi görünce dahada sevinecem 7. günümde tartılmayı düşünüyorum diyete tam uyuyorum salatama yağ tuz kesinlikle koymuyorum. bu arada arkadaşlar salatamın yanında biber tüketiyorum tokluk hissi veriyor ayrıca c vitamini dayanıklığımı arttırıyor. tavsiye ederim canlarım..............

canım benim boyum 1,84 kilom ise şuan tam 100 fazla takma ben 110 dan 100 e düştüm 2 ayda şimdide bu diyete başlayacağım hedefim 85 kendime 1-2 ay verdim günde 1-2 saat spor yaparsan çok iyi olur :)))

canım sude ile yarışa girdik sen de gel yarışalım hep beraber zayıflayalım güzelleşelim yarın başlıyorum görüşürüz

Zayıfladıktan sonra kilo korunuyor mu en önemlisi o olaymış anladım...... ileride oluşacak bir sorununuz bu sizlerin de herkesin bilgisine

aman dikkat et tatlım verirken ne zorluklarla veriyoruz.inşallah verdiklerini almassın. sen bizinm motivasyonumuzsun canım........

aman dikkat et tatlım verirken ne zorluklarla veriyoruz.inşallah verdiklerini almassın. sen bizinm motivasyonumuzsun canım........

Güzelim ben almam spor yapıyorum sürekli de sporsuz tavuk yiyerek zayıflayanlar diyet bitince karbonhidrata başladıklarında anında 2 kat kilo alırlar bu kısmı zor:))

motivasyon olması amaçlı ekliyorum kızlar öğle salatam

az sonra mideme inecek :KK56:

$20052012919.jpg

X