Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar yarın diyete başlayacağım diye gittim bir tabak yaprak sarması ve üzerinde bir kase irmik helvası yedim nasıl baştanmı kaybettim yoksa

canım benim bende kilo verirsem inş bebek düşünüyorum yani tüp bebek için

ay canım benim rabbim gönlüne göre versin inş tez zamanda kilolar gider bebeğinide kucağına alırsın ben 2. düşünüyorum memur olduğum içinde mayıs ayını ayarlamak için ama diyette olumsuz bir şey yaşanmaz ama yürüyüş yaparsam tempolu bakalım belki hamile kalırım kalmaz isemde hayırlısı olsun sporu kesinlikle yapacağım geçen hafta yaptım kilo veremedim yani tavuk ve salata biri 0 karbonhidrat diğeri eksi kalori olmasına ramen az verdim sporla nasıl olacak bakalım

beni eklemeyi de unutmayın:)kızlar bu arada evde spor alet olmayanlar veya yürüyüşe çıkamayanlar spor olarak neler yapıorsunuz evde? biz eşimle bir köyde yaşıoruz öğretmeniz 1+1 bir lojmanda kalıoruz yürüyüş bandı alacaktık yerimiz yok:KK43: birkaç video indirdim leslie ve brazil butt yapmayı düşünüorum onun dıında ne öneririsiniz göbek ve simidi eritmek için:KK9:

kızlar yarın diyete başlayacağım diye gittim bir tabak yaprak sarması ve üzerinde bir kase irmik helvası yedim nasıl baştanmı kaybettim yoksa

canım benim yediklerimin yanında hiç kalmış :)))
bende diyete başlıcam diye son kez sarma-cips-patates kızartması ne varsa yedim :)))

Canım bunu aşmak gerekiyor işte konu sahibi bayanda zamanında zayıflamış hepsini almış ki tekrar bu diyete girdi..... ve ben çk az miktar karbonhidrat alınca hemen kilo alımıı iki günde..... demek ki salsam iki kat kilo aynen iade.... çünkü sıfır karbonhidrata alışan vücut sonra zerresini görünce savunmaya geçip kilo yapıyor:KK43: alışalım karbonhidratsız hayata:))) yemeye yoksa k

ben verdiğim kiloların hepsini almadım 2 kg aldım,7 kilo cepte yani..tekrar bu diyete girdim çünkü daha da zayıf olmak istiyorum.

ben verdiğim kiloların hepsini almadım 2 kg aldım,7 kilo cepte yani..tekrar bu diyete girdim çünkü daha da zayıf olmak istiyorum.

canım bu karbonhidrat almadan sorun yaratmaz mı ileride?
yani az da olsa karbonhidrat almamız gerekmez mi?

bu arada yarınki başlangıç menümü hazırladım :)))
sabah; 1 yumurta biraz peynir ve açık çay
öğle; peynirli salata
akşam; ızgara et ve bol salata (vejeteryan olduğum için her gün akşamları birazcık et tüketeceğim.)
şimdilik günde 30-45 dakika yürüyüş yapacağım vücut spora alıştığı zaman spor salonuna gideceğim.

Son düzenleme:
canım benim yediklerimin yanında hiç kalmış :)))
bende diyete başlıcam diye son kez sarma-cips-patates kızartması ne varsa yedim :)))

benim kilom çok fazla çevremde benim gibi kimse yok inşallah hep beraber bu problemi aşacağız şu seksanları bir göreyim sanki yeniden doğacağım bu gün yemeklere veda günü :]]

benim kilom çok fazla çevremde benim gibi kimse yok inşallah hep beraber bu problemi aşacağız şu seksanları bir göreyim sanki yeniden doğacağım bu gün yemeklere veda günü :]]

canım çok fazla takma istekliysen başarırsın, ben 2 ayda 10 kilo verdim ama 1 ay spora gittim günde 1 saat seri olarak spor yapıyordum fakat diyet yapmıyordum düşün :)))

slm kızlar ben cumadan sonra ara vermek zorunda kaldım diyetime.5 gün yapa bildim yatılı misafirlerim vardı haftasonu yarın tekrar başlarım.
toplam verdiğim kilo 5.500.geçen hafta 5gün 2 gün ara+ bu hafta 5gün 2gün ara toplam 5.500.
yarın 80.500 le tekrar başlıyorum.

kizlar bu gun diyetimin dorduncu gunundeyim.diyetim cok guzel gidiyordu.taaaaaaaa kiiiiiiii,evimize misafir gelene kadar.esim sayesinde oldu diyorum.cunki ye canim bir gunden bir sey olmaz falan filon...........ekmek 1 dilim bile yemedim ama.yediklerimi sayiyorum.1 kasik kadar patates kizartma,1 kofte,2 kibrit kutusu kadar balik,(kucuk kucuk iglo balikdan),2 dilim tavuk,salata,light cola:KK14::KK14:utaniyorum ya kendimden qirtlagimi tutamadim.aksama sadece salata yicem insallah.bu arada yarin 5 gunumdu ara vericekdim.ara vermekden vaz geciyorum bu durumda.cunku verdim zaten:KK1:carsambaya kadar devam edib persembe ara vericem insallah.of yaaaaaaaa.kiziyorum kendime ama gecmis olaaaaaaaaaa:KK37::KK37::KK37:

slm kızlar ben cumadan sonra ara vermek zorunda kaldım diyetime.5 gün yapa bildim yatılı misafirlerim vardı haftasonu yarın tekrar başlarım.
toplam verdiğim kilo 5.500.geçen hafta 5gün 2 gün ara+ bu hafta 5gün 2gün ara toplam 5.500.
yarın 80.500 le tekrar başlıyorum.

5 günde 5.5 kilo mu verdin süpersinnnn :)))
spor yaptın mı?

tam olarak şuanda kaç kilosun canım? inşallah eritecez bu kiloları canını sıkma 80 leride görürüz 70 leride inşallah yeterki irademize tam sahip olalım.

X