Düzenli Evimiz & Hayatımız

Anaaa lunanın eşi mi bu renkti

Tünaydın ve Hayırlı Cumalar
Şeffaf kutular da çok yer kaplıyor diye ben ayakkabı rampası almıştım ve çok memnunum.

Allah razı olsun bende rampalarla düzenlemeye çalışacağım yarın inş

Çok teşekkür ederim, kutulara bakmıştım ama rampa hiç düşünmemiştim, sipariş verdim şimdi 20 tane , çıktı mı şimdi hafta sonuna portmanto düzenleme temizleme işi, buyur şimdi :)))))))i
İnş ölçüsü uyar rahat edersin çok yer kazandırıyor kutudan daha pratik kapak yok

Bence de içimize kazınmış Evi sadeleştirdim ben bayağ yinede çocuklu ev dağılıyor her sabah darmadağın bi şekilde uyanıyorum ev halkında sorun var bence.
Mesela bizim ev müstakil merdiven işi geline kalıyor yapıyorum ama çok gelip giden var.Benim değil kv nin misafiri çok fazla.Sürekli toz toprak nasıl sinirim zıplıyor yapmayınca da gelin yapmıyor oluyor.Okul başladı pek uğraşmıyorum basıp gidiyorum bende.

Ucuza yapıyorlar işte. Yaptık mı yaptık küçük falan yani. Arsa bana da mantıklı geldi bahçe olarak kullanırız haftasonları falan gitmeye. Küçük bi ev falan

Ucuza yapıyorlar işte. Yaptık mı yaptık küçük falan yani. Arsa bana da mantıklı geldi bahçe olarak kullanırız haftasonları falan gitmeye. Küçük bi ev falan
İnsanları mecbur bırakıyorlar zaten kiracılık zor zaten kurtulmak için mecburen yazılıyor çoğu kişi zaten.☺
Biz çok uzak olmazsa eğer evi yaptırıp oturmayı planlıyoruz Rabbim nasip ederse.

İnsanları mecbur bırakıyorlar zaten kiracılık zor zaten kurtulmak için mecburen yazılıyor çoğu kişi zaten.☺
Biz çok uzak olmazsa eğer evi yaptırıp oturmayı planlıyoruz Rabbim nasip ederse.
İnşallah rabbim gönlünüzdekini nasip etsin

Çocuklu ev dağılır derler yalaaannn :))))
Ben,eşim ve kedim, her sabah kalkıyorum illa ki toparlanacak bir şeyler oluyor
Aldığımı yerine koymaya, işi anında yapmaya gayret etsem de hep dağınık hep dağınık, şöyle mum gibi evler ya her daim toplu, beyaz döşenmiş her yanı pırıl pırıl çok merak ediyorum nasıl oluyor. 6 yaşımdan beri köle gibi ev işi yapıyorum ama öyle bir eve sahip olamadım henüz. Retro dizayn edilmiş, kahveni kitabını alıp okumalık, dergi kapağından fırlamış gibi evlere bayılıyorum :))) Bazen diyorum ki dekorasyon konusunda mı sıkıntım var, pis miyim, düzensiz miyim neyim allahımmm:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…