Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende öyleyim asla anlaşılamıyorum bu senin naifliğinden kaynaklanıyor bence karşı tarafında zorba medeniyetsiz oluşundan.
Hiç içine atma saygısızlık etmeden hatalarını bir bir belirt.Anlamıyorsa sınır çiz küs görüşme en iyisi koca kişisi de kendisi bilir artık.
Evine karıştırma yapmayın de istemiyorum benim düzenime karışmayın falan.Inan benim evimin heryerine kv karışır laf söylerdi eşimin annesidir dedim her zaman..
Devir değişti artık bizi kendileri gibi görmeye çalışıyorlar onlar zamanında ezilmiş bizi de öyle cezalandırıyorlar sanırım.
İstediğin zaman yaz paylaş destek olmak isteriz inş.

Ya rabbi görüyorum görüyorum dışarıyı görüyorum
Ayy ben de cam sildim
Salonun camlarını sildim,orada oturuyoruz zaten.
Dışarısı görünmüyordu
Artık ben de görüyorum yarabbi

Cam sildim yaa cam bu benim için büyük işlerden biridir. Duyan duymayana duyursun yaaanii

Benim ev çok dağılmaz

Benimkilerde silinecek hiç sevmiyorum

Bende sevinmiştim oysaki temizlik aşkını hemşireye de aşıladık diye
Ama eskiden olsa boyle birakir cikardim bence gelisme var
Benimkilerde dağıtıyor ama ben sürekli topluyorum çünkü dağınık duramam
Benim dağınıklıga toleransim var ya onceden daha cok vardi simdi yine soyleniyorum aldigin seyi yerine koy diye

Ama eskiden olsa boyle birakir cikardim bence gelisme var

Benim dağınıklıga toleransim var ya onceden daha cok vardi simdi yine soyleniyorum aldigin seyi yerine koy diye
Ooo o zaman bu iyi sevindim
Yok maalesef asla dayanamıyorum dağınıklığa içim sıkılıyor maalesef biraz rahat olmak isterdim.

Benimkilerde silinecek hiç sevmiyorum
Benim de pek sevdiğim söylenemez. Dışarısı görünmez hale gelene kadar silmem
Ve ilginçtir ki bu kadar temizliği düzeni sevmeme rağmen camlarımın pisliğinden utanmam rahatsız olmam
Yağmur yağar, toz gelir napalım yani sürekli onu mu kollayalım valla banane. Camıma laf edenin canına...

Ya a ha ha aynıyım camlara hiç önem vermem öyle sürekli silmem kim laf edebilir eden eline bez alsın canıma minnet

İnşallah rabbim gönlünüzdekini nasip etsin
amin Allah razı olsun hepimize inş.
Bizim evde öyle bi gün bıraksam heryer heryerde. Benim ev biraz kullanışsız dizayn etmek istesemde elverişli değil gibi bana göre
Belki senin evde öyledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…