Düzenli Evimiz & Hayatımız

sağol canım Allah razı olsun ortalıkta salgında varmış dikkat te etsek oluyo işte

2022 de ki fotoğraflara baktım. O kadar üzülüyorum ki eski günlerin geri gelmeyeceğine. Yani çok zor dediğim günleri özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Sadece metoşum olarak değil de şikayet ettiğim her gün şuandan daha güzelmiş meğer. Eski evimi bile özledim ki hiç istemiyordum orada oturmak. Bu duygudan ne zaman çıkarım çok merak ediyorum

Meteyle ilgili olmadan da her konuda bunu hep yaşıycaz sanırım olmak istemediğin evi bile özlemek dedin ya hep eskiyi hep elden gideni özleyeceğiz.
Büyümek böyle bir şeymiş.

Bunu daha az nasıl hissederiz bulunduğumuz yerin bulunduğumuz anın kıymeti bilerek son sefer olabilir diye ona göre yaşayarak heralde.

Mete'yle ilgili bir şey diyemiyorum, o tarafa girmek ya da tavsiye vermek benim için hadsizce geliyor ama onun haricindeki hisleri benzer şekilde duyuyorum ben de.
Şükrediyorum her şey için ama bu ozlememe engel olmuyor.

Onlar olmadan olmaz dediğimiz birsürü şeyi almıyoruz artık. Ve olabiliyormuş . Herşeyin bi muadili var araştırmak lazım. Deneye deneye bulucaz.
Burda bizimkilere çok iş düşüyor bence. Daha güzelini yapsınlar ve herkes alsın, ki bence yapabilirler.

Çok şükür diyorum bu günlere, ama kızıyorum da kendime neyden şikayet ediyordun diye. Ne biliyim dediğin gibi aslında büyüdüm ve küçüklüğümü özledim. Kızımın resimlerine baktım falan 2 sene bu kadar mı değiştiriyormuş bi çocuğu.
Rabbime yaklaştığımı hissediyorum. Umarım yanılmıyorumdur.
Mete'yle ilgili bir şey diyemiyorum, o tarafa girmek ya da tavsiye vermek benim için hadsizce geliyor ama onun haricindeki hisleri benzer şekilde duyuyorum ben de.
Şükrediyorum her şey için ama bu ozlememe engel olmuyor.
Hiç bi zaman geriye dönemeyecek olmak çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…