Düzenli Evimiz & Hayatımız

amin Allah razı olsun hepimize inş.

Bizim evde öyle bi gün bıraksam heryer heryerde. Benim ev biraz kullanışsız dizayn etmek istesemde elverişli değil gibi bana göre
Belki senin evde öyledir
Yok ya çiçek gibi yeni ev ama olmuyor ; bir bakıyorum toz içinde , bir bakıyorum dağınık, bir bakıyorum kiler karışmış asla öyle cetvel gibi olmuyor :)

Benimkide tam tersi bende o yüzden böyle oldum
Temizlik hastalık boyutunda değil ama düzene var benim takıntım
Benim takintim yerler, ayagima toz pislik gelirse çıldırıyorum, heryer dagilsin ama yer temiz olsun. O yüzden gunde iki kere robot calistiriyorum

Dediğin gibi gerçekten eşte bitiyor olay. Ama ı'm huzur bozmak olduktan sonra bir telefonla her şey oluveriyor. Yaklaşık bir saat önce yine bir konuşma yaptık. Artık o kadar dolu ve öfkeliyim ki eşime bağırmadan konuşamaz hale gelmiştim. Sakinliğimi korudum, bu evlilik benim için yükten başka bir şey değil artık dedim. Durdu, düşündü uzun uzun. Üzüldü de böyle hissettiğimi bilmiyormuş. Bür şeyleri değiştirmek için elimden geleni yapacağım dedi.
Kırılmasın diye eşime bir şey demek istemiyordum, anlatmıyordum yaşadıklarımı,duygularımı.anlatmadıkça birikip beni tüketiyor ve çözülmeden, karşı tarafın haberi bile olmadan ben kendi kendimi yiyip bitiriyorum.
iyi ki varsınız. Burada yazmak, paylaşmak o kadar iyi geliyor ki. Anlaşılmak, dıygularımı rahatça ifade edebilmek beni rahatlatıyor. Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.

Eşinle konuşmana ve seni anlsmasına çok sevindim umarım sizin için güzel sonuçlanır

C Capanin Gururu Teyom Nego sana maşallah takmış hayırlı olsun kardeşim hayrını gör dikkat et TEMİZLİK falan yaparken takılmasın bi yere
Gözüm gibi bakıyorum Bonusum, dün silmediğim yerleri de bugün işten gelince sildim. Temizlik esnasında çıkardım kurdalemi işim bitince takacağım tekrar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…