Düzenli Evimiz & Hayatımız

Üzüldüm canım ya,anlıyorum endişeni.Götürün içiniz rahat etsin

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşAllah

Çoook sağolun kızlar, Allah razı olsun Allah hepimizin evladını korusun hiçbirine kıyamıyorum
Akşam saatine bulduk randevu, gideceğiz bakalım..

Dün dolaba bugün de fırına elim değmisken bari mutfagi ayaklandirayim ben de komple bi dolaplara, baharatliklara ve kilere giriseyim

Bizdeki sorunlar dağınıklık değilki öyle olsa fiyuuu parka götürsemde aynılar ya,hep memnuniyetsizlik hali
O en büyük de vardı benim ilk ikisini çok zor büyüttüm ben de. Araları 10 ay ikinci prematüre engelli. Büyük oğlan hiç bişeyden mutlu olmaz gittiği yerde ağlatır gelirdi beni çaresizlikten. Ailem de yok tek başıma çok zorlandım ama ona göre de rabbim güç veriyor yardım ediyor üç beş tahta eksilse de kimseye bişey olmuyor

Hee o kılunçlara iyi geliyo mu. Çol severim o hareketi de benim hetif beceremez
Denet bir ya diyecem de sakatlamasın senin bir yerini
Nasıl olmuyor kız psikoloji diye bir şey kalmıyor bizde eşimle büyüttük çocukları,aileden destek almadım,almıyım kalsın huyu suyu her şeyi değişiyor çocukların,onu düzeltmeye uğraşıyorum

Aynen işte üç beş tahta eksiliyor anca

Şükür bi kahve molası verdim
Kaldi geriye;
Ütü
Mutfak dolaplarini düzenleme
Ders ve spor

Ooovvv gözlerim kamaştı teşekkür ederim negocum kimse bana böyle birşey almamıştı
Yiyecek ekmeği olan geliyor:)) rabbim hayırlısını versin :)) kız olacağının garantisi olsa 5. yi de yapardım da işte benim nasibimde yokmuş :))
Vayyy be koca yürekli kadın helall

sabah namazdan sonra yatmadim evi topladim oglana 1 saat ders calistirdim
kahvalti hazirladim bulasik makinasini bosalttim camasir yikanmisti sabahtan onlari astim
oglani okula yolladim
kalan daginikligi topladim diger bebelere kahvalti yaptirdim
wc yikadim banyoyu sildim
kendi kahvaltimi yapip supurge acicam insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…