Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gel diyo kuluncunu çekeyim,ama canın çok acır diyo.bi de kollarımdan olmiyim

Onu da beceremedi herif boşiyim ben bunu ya valla
Eski bir atleti kare kare kes ortasına tuz doldur sonra ağzını bağla. Kese gibi olacak O kese uçlarına kolonya damlatsın bak damla çakmakla yakıp sırtına koysun dik duruyor o bardağı kapasın.

Eski bir atleti kare kare kes ortasına tuz doldur sonra ağzını bağla. Kese gibi olacak O kese uçlarına kolonya damlatsın bak damla çakmakla yakıp sırtına koysun dik duruyor o bardağı kapasın.
Kizz biz patatesi soyuyoruz az kalın dilim kesip sonra kirbit varya onun cos yanan yerini kopartıp oraya Pamuk doluyoruz o kirbit çöplerini patatese sapliyoruz ispirto ya pamuğu batırıp mumda yakıyoruz sonra sırtına koy bardağıda kapat tamam dir poff bizimki baya zormuş

Pattis ziyan oldu kız bunda 1 kere yapıyorsun hep kullanıyorsun bak benim keserler 4 senelik

Neyse inşallah bugün kalın bilenzigi kaparım :)
Üç makina çamaşır yıkadım astım
Mutfağı süpürdum
Bulaşık makinesini boşalttım
Kahvaltı hazırladım
Tost makinasını temizledim
Bulaşıkları makinaya attım
Antreyi süpürdum
Nevresim çıkardım yıkadım astım
Yatakları düzelttim
Masayı çamaşır suyuyla sildim
Sandalyelerin kirli yerlerini sildim
Aynayı parlattım
Şuan salon uçuyor
Orayı topluycam odevide yapıyım

Kız tutturdu pasta diye kek yaptım kanmadı. Markete de gidesim yok. Pasta kreması tarifi buldum. Ama kek tarifi beğenmedim 5 yumurta var içinde kokar o normal kek yapsam ortadan 2 ye kessem olur mu ki ya

Off işte bunu demeyecektin
Benim 1 kurusumun üstüne yattın galiba
Bozduram da 1 kuruşcuklar alam

Biz de ekmek içini yassılaştırıyoruz onun üstüne kolonyalı pamuk koyuyoruz Kolonyalı pamuğu çakmakla yaktığın an bardağı kapatıyoruz üstüne hemen yani babaannem öyle yapıyordu ben de ilk deneyimimi eşim üzerinde denemiştim

Kızlar duduklumun kapağı ötmez olduçatlak bı süredir vardı ama işimi görüyordu.Daha önce başına gelen var mı?yenisini mi almalıyım
Benim düdüklü hiç ötmüyor hava çıkış sesi oluyor bir tek. O da bi ara hava kaçırdığı için olmamıştı. Lastiği kaymış meğer düzgün oturttum yerine sorun kalmadı.

Benim düdüklü hiç ötmüyor hava çıkış sesi oluyor bir tek. O da bi ara hava kaçırdığı için olmamıştı. Lastiği kaymış meğer düzgün oturttum yerine sorun kalmadı.
Aslında ötmuyordan kastım buhar çıkışı olduğu için basıncla pisirmiyor.İcine koydugum su bitiyor.Eti kendi suyunda pisirince çok yumuşak olur geçen gün koydum az daha yaniyordu
Sadece çatlak parçası satılır canım internetten bi bak. benimki de ötmez hiç fışş sesinden çok korkuyorum ben
Bakayım canim ama çatlak o üstteki kahverengi parçada, acaba kapak mi almam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…