Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ahh ben hariç herkes istiyor üçüncüyü,adam geliyor şununda kızı olmuş öyle tatlı ki diye başlıyor bizimde oğlanlar çok tatlı bak şunlara bak diyorum,düşünsene oğlan böyleyse kız nasıl olur diye karşılık veriyor
Asker desenli donunu sevsinler,bende erkek fatma gibiydim çocukken
Daha iyi canım çok şükür

nasıl nasıl??
ben çok zorlanıyorum
Ernet firin temizleyicisi aldım ve yan parçaları çıkarmayı öğrendim.. fıs fıs heryere sıkıyorum 2-3 dk sonra çok kir varsa tel kullanıyorum yoksa süngerle ovuyorum sonra ıslak bezle siliyorum mis ve çabucak oluyor

Günaydın hanımlar, herkese hayırlı sabahlar
Geçmiş olsun evde grip ilacı varsa ver istersen olmadı sağlık ocağına falan götürürsün. Kuran dersinde hayırlı olsun inş
Çok teşekkür ederim, daha ek gıdaya geçmedik bile ki bilemedim verilir mi öyle ilaç
Oğluna geçmiş olsun,şimdi nasıl?
Kuran dersine çok sevindim
Çok sağol Negoo, daha kötü oluyor galiba, iyice halsizlesti. Gözlerinin altı kızardı, burun tıkalı bosuna hastaneye de götürmek istemiyordum ama bu akşam götüreceğiz galiba.

Çok sağolun ders için de, inşallah öğrenecegim güzelce ya çok hevesliyim, çok mutluyum bu konuda

Üzüldüm canım ya,anlıyorum endişeni.Götürün içiniz rahat etsin

keyif yapamadan ev tekrar dagiliyo imrendim su an nazarim degmesin masallah diyim
Öyle vallahi o sadece güzel bi hayalmiş Sabah 8den beri dolanıyorum, kalktı cimcime oyuncakları heryere saçtı. Mutfagın çekmeceleri döktü, kahvaltı da zeytini çekti yere düşürdü kasesi kırıldı oraları temizledim bulasıkları elimde yıkadım , çamasır attım, yatakları topla evi havalandırdım, şimdide kıza corba yapcam

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşAllah

Musluk suyu vs malipina
Yatağı topladım
Bulaşık yıkadım

Bitti

bu nası liste bacım insan işi değil

Mutfağımı topladım tezgahı aradaki fayansları falan foşur foşur köpük köpük yıkadım ben de gümüş falan bişeyler hakettim yaa sanki

Dünün hamaratları M Musluk Suyu Ayla- Birtekefem N nnnadal
Ödülleri

Diğerlerine de telafi ödülü

Son düzenleme:
Doğru bildin,üşüten üşütenin halinden anlıyor tabi

Gafa deyip geçme çok mühim neyseki üşütecek kafamız var çok şükür
He kız şükürler olsun
Kızlar kulunç ağrısına ne yapmalı.bengay sürdürüyorum ama uykuda bile ağrıyo sırtım
Bardak çektiriyorum ben anında kesiyor ağrıyı
Canım geçmiş olsun. O zaman doktora götürün. Benim kız da 3 aylıkken hastalanmıştı ayına uygun ilaçlar veriyorlar.

Yiyecek ekmeği olan geliyor:)) rabbim hayırlısını versin :)) kız olacağının garantisi olsa 5. yi de yapardım da işte benim nasibimde yokmuş :))

Çok geçmiş olsun, insallah hemen toparlar. Bu ara cocuklara salgın var galiba kimden duysam hasta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…