Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bilennnziğin gücü adınaaaa

Hiç sormayın bacilar Annem ceyizlik alisveris yaparken bana gazı verdi yeni gelin seysi süslü olur dantellilerden alalim dedi. Ben de begenmistim ama yikayinca böyle basima iş accagini bileydim alir miydim dantelleri kivriliyo
Vah canııım ütüden nefret eden biri olarak benim zoruma gitti

Vah canııım ütüden nefret eden biri olarak benim zoruma gitti
Allahtan genelde pek ütü yapmiyorum esim ise sivil gidiyo kazaklar utüsuz giyilen cinsten. Ben zaten evdeyim benimkileri de utulemiyorum. Bi arada pantalonları toplu ütüleme yapiyorum sonra uzun bi süre almiyorum elime tek tesellim bu

Hiç sormayın bacilar Annem ceyizlik alisveris yaparken bana gazı verdi yeni gelin seysi süslü olur dantellilerden alalim dedi. Ben de begenmistim ama yikayinca böyle basima iş accagini bileydim alir miydim dantelleri kivriliyo
Neyse hevesini alınca kaldırırsın benim şu an hiç bişey yok yıkamaya bile üşendim kaldırdım gitti

Evet ya sürekli kaldir yika ser tekrar yika banyoyu temizle aman camasir suyu değmesin dikkat et falan psikolojim bozuldu
Yeni gelinlikten istifa ediyorum hakim bey
ilk sene bende carsaflari ütülerdim 2.sene kafam yerine geldi karsiya bi kisi alip carsafi gerdiriyorum ütüden hallice oluyo ama olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…