Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yaaa hayır yanlış anladın kahvaltıdan sonra başlıcam akşama anca çıkarım demek istedimdi Biz mutfakta yemiyoruz zaten oturma odasında yerde yiyoruz:))
Ben olsam mutfağı toplar sonra uzun uzun kahvaltı keyfi yapardım mis mis
Bizde mutfakta yeni yeni yiyoruz,odada yer sofrası çocuklu evde candır haftasonu bazen yine odaya hazırlıyorum,animasyon açıyoruz çocuklara

Ben olsam mutfağı toplar sonra uzun uzun kahvaltı keyfi yapardım mis mis
Bizde mutfakta yeni yeni yiyoruz,odada yer sofrası çocuklu evde candır haftasonu bazen yine odaya hazırlıyorum,animasyon açıyoruz çocuklara
Çocuklar açlıktan bayılır gari çayım hazır simitler gelsin otururlar. Allahtan akşam makineye sığdırabildiğimi atmıştım yoksa bardak da yoktu

Çocuklar açlıktan bayılır gari çayım hazır simitler gelsin otururlar. Allahtan akşam makineye sığdırabildiğimi atmıştım yoksa bardak da yoktu
Çocuklar için akan sular durur
Aynen başaklar öyle mi olur ben de onları temiz titiz minimal sanardım
Kocam başak der susarım ne minimanili istifçinin önde gideni

Küçük bir leğen de. Negoyla bonus dedi kanar su döktüm aşırı köpüktğ ama erimişti sabah lepenin altı bir karış sabun tutmuştu

Koltuklardan o sabunu çıkarmakta işkence olur bende sildim beyaz sabunla ama kovaya çeyrek sabun anca koydum
Ben de silcem sabunla koltuklari ceyrek sabun mu koyuyosunuz . Rendelemicem suya ativereym azcik erisin biraz da lifi sabuna sürterim onunla silerim olmaz mi bence olur olmalı

Simdiye kadar yaptiklarim;
Evi havalandirip toparladim
Mutfağı topladım bulasik makinesini yerlestirdim
Mutfaktaki fayanslari sildim
Çaydanligi parlattim
Ocağı sildim
Evi süpürdüm
Camasirlari katlayip yerlestirdim
Makineye camasir attim
Kahvemi ictim

Geriye kalanlar;
Koltuklari silemicem hava bozdu yagacak havalandiramam
Biraz dinlenip ders caliscam
Spor yapcam
Camasir ascam
Lavabolari unuttum orayi da temizlerim

Bende merakımdan açtım kahvaltı hazırlarken dinledim eşimde müziğin sesine uyanmış geldi sabah sabah bu ne ya işe gidecem dilime böyle saçma sapan şeyler dolama diye söylendi
Desene baya hayır dua aldım sabah sabah
Babam keşkeği çok sever keşkek koydum ocağa buyrun dostlar
Off ben de çok severimyarın yapayım şöyle nohutla insallah
Tabi düğün keskegini tutmaz ama sen nasıl yapıyorsun?
Kızlar fikir verin yüksük çorbasının yanına ne yapılır
Yüksük çorbası

Kız ben erit demedim üstüme iyilik sağlık nego rendele dedi de hepisini mi dedi gadın

Bir kalıp sabun dememiştim o kadarını bilirsin diye düşündüm
Büyük beyaz banyo sabunu demediniz mi siz didiniz duşa kabine 5 çaydanlık kaynar su döktüm sabun erisin diye tam erimedi yine dökücem kaynatıyorum. Hatam suyu boşaltacak yer bulamamak oldu keşke balkona dökeydim yağmur yağıyor kendiliğinden giderdi belki sabunlar. Anlık durumum

Eklentiler

• images (31).jpeg
    10,4 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…