Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sebzeli bişey olur mu? Yazdan biber patlıcan varsa? Domatesli yoğurtlu falan?

Yada fasulye?

Mercimek köftesi yap o zaman ben

Havuç salatası değil ya tarator demek istedim hem biliyonmu ben bu yağmurda az önce okula çocuk götürdüm

Anladım canım tarator dediğini ve dolu yağdı az önce nasıl götürdüm valla ayyyy
Ben ıslanmayı severim ama çocuk olmadan tabi şemsiyeyle gittik ama benim sıpa tüm sulara atladı çantasında yedek kıyafet var gerekirse değiştirirler artık çoraplar kesin değişmiştir

Ben ıslanmayı severim ama çocuk olmadan tabi şemsiyeyle gittik ama benim sıpa tüm sulara atladı çantasında yedek kıyafet var gerekirse değiştirirler artık çoraplar kesin değişmiştir
Ayy ayakkabı da yedek lazım işte hep sıkıntı yoksa bende severim ya da severdim

Bundan sonra sana tane tane anlatıcam

O da mantikliymis aslinda denemek lazim. Bunlar hep tecrübe
Daha önce şöyle yapmıştım.Kuculen sabunları minik bir legende suyun içinde bekletiyorum, küçülen her sabunu atıyordum.zamana yayılmış oluyordu.Perde yıkarken suyunu(baya yoğun kıvamda oluyordu) ekliyorum makineye.Bu iyice tembel işi ama iş görür bence

Uzun zamandır niyet ettiğim ama bir türlü başlayamadığım 40 hadis ezberlemeye var mısınız?
Her hafta bir hadis olacak şekilde,zorlanmadan.
Katılmak isteyenler bildirim yaparsa listeye eklerim.İsterseniz her cuma ben paylaşırım hadis,isterseniz kendiniz dilediğinizi ezberlersiniz

kk birinci noteri
terliksuu
Bonus
Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge
malipina
@morkagit
Ayla-
Limonsuzzcay
Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
BereliPenguen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…