Düzenli Evimiz & Hayatımız

A Anka nerde Anka 👀👀 profile etiket yapmaya gidiyorum
indir.jpeg.jpg

Kız bonus en son maratona gittiydik insan bi merak eder anka bi daha dönmemiş maratonda başına bi iş mi geldi diye :KK70:
En küçük oğlan ateşlenmiş o gün kucağıma bi yapıştı onla uğraştım. Sonra da en büyük ateşlendi. Kız zaten hastaydı. Şükür bu gece düştü de bi uyudum.
Nego Nego mutfak hakkın rahmetine kavuştu artık :ruh: daha da iflah olmaz ora :ruh:
Ahaaaa bende şimdi mesaj yazdım.Sen bilirsin gelsin etiketler o zaman :KK53: :KK53: :KK53: :KK53: gidiyorummmmm:KK55:

Bütün işler tamam ✔️
Bir akşam yeneği kaldı birde belki yerleri silerim
Hastayım senin şu işleri erkenden bitirmene bende erken kalktım ama uyanmasınlar diye sessizce geziniyorum
Kız bonus en son maratona gittiydik insan bi merak eder anka bi daha dönmemiş maratonda başına bi iş mi geldi diye :KK70:
En küçük oğlan ateşlenmiş o gün kucağıma bi yapıştı onla uğraştım. Sonra da en büyük ateşlendi. Kız zaten hastaydı. Şükür bu gece düştü de bi uyudum.
Nego Nego mutfak hakkın rahmetine kavuştu artık :ruh: daha da iflah olmaz ora :ruh:
Allah rahmet eylesin mutfacığına.
Bebelerede çok geçmiş olsun tez iyileşsinler inşallah

Olurmu etiket yaptım daha tam bitiremedim diye. Sende gelince yazarsın o kadar da şey değilsindir dedim. Sonra da unuttum

Ahaaaa bende şimdi mesaj yazdım.Sen bilirsin gelsin etiketler o zaman :KK53: :KK53: :KK53: :KK53: gidiyorummmmm:KK55:
Valla daha kahvaltı yapmadık. Simit aldıracağım çocuklara mutfakta bişey yapacak yer yok. Çay kahve bırakıyorum artık çay kahve keyfim de kalmadı sonra girişirim akşama çıkarım artık kirletme tertemiz profili hiç :KK70:

Geçmiş olsun bu arada,mutfağı gördüm gözüm döndü🤣

Valla daha kahvaltı yapmadık. Simit aldıracağım çocuklara mutfakta bişey yapacak yer yok. Çay kahve bırakıyorum artık çay kahve keyfim de kalmadı sonra girişirim akşama çıkarım artık kirletme tertemiz profili hiç :KK70:
:olamaz: :olamaz: :olamaz: :110::110::110: ne demek akşama,ayy kalk önce topla ya hu temiz mutfakta yapın kahvaltı.Kalkıyor musun kalkmıyor musun👻👻👻 gidiyoom baaakk:KK53:

Hastayım senin şu işleri erkenden bitirmene bende erken kalktım ama uyanmasınlar diye sessizce geziniyorum

Allah rahmet eylesin mutfacığına.
Bebelerede çok geçmiş olsun tez iyileşsinler inşallah
Benimkiler de uyusa bende kalkıp iş yapmam🤣 kaçınılmaz olandan zevk almak benim düsturum🤣🤣

X