Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dıt dı dı dıtttttttttttt 🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊
Duyduk duymadık,okumadık görmedik demeyinnnnnnnnnnnnnnnnn
N nnnadal saat 11 de maratona davet ediyorrrrrrrr
Kaçırmayın bu fırsatıııııııııı

@samdan
@terliksuu
Bonus Bonus
@Aktif Lora
@musluk suyu
@pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
@Ataayemi zeynepyu
@UcanSupurge
@malipina
@morkagit
@- Ayla
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
@Birtekefem
N nnnadal
@Anka
S Suskunhanim
@BereliPenguen
Dersteydim kiiii🙈 bı ders boslugum var ev supursem oğlumun dersi var🙈yine de şansımı deniyiciimm
Ben de silcem sabunla koltuklari ceyrek sabun mu koyuyosunuz . Rendelemicem suya ativereym azcik erisin biraz da lifi sabuna sürterim onunla silerim olmaz mi bence olur olmalı 😬
Bibdene de sorun yasamazsan ben de öyle sileyim😂😂

Büyük beyaz banyo sabunu demediniz mi siz didiniz :confused: duşa kabine 5 çaydanlık kaynar su döktüm sabun erisin diye tam erimedi yine dökücem kaynatıyorum. Hatam suyu boşaltacak yer bulamamak oldu keşke balkona dökeydim yağmur yağıyor kendiliğinden giderdi belki sabunlar. Anlık durumum
Eritme değilde kazıma mı yapsan acaba

Kim çıkardı bu koltuk işini :KK67:

Sabun sabun dediniz canımız çekti
Ramazan'a kadar kendince detaylı temizlik yapmaya çalışan masum temizlik neferi ben :confused:

Zaten benim aranıza katılma tarihiçemi biliyorsunuz. Annemin yeni aldığı koltuğuna ağda dökmem akabinde zeytin yağıyla çıkarma girişimim sonucu koltukta dev yedirilmiş bir yağ lekesi. Burdan öneri alıp her gün birini deniyordum hahahah. Traş köpüğü, tuz, yağ çöz, aspirin 😂😂😂 en son annem beni kovdu koltuktan uzak dur diye.

Tamam tecrübemi aktaririm inşallah acı bi tecrübe olmaz :KK70: :KK70:
İnşallah olmaz,baktın zorluyor, rendeleyiveriesin🤭ben sabunu rendeleyip bı tencerede kaynatmaya soguyunca bir şişeye döküp ihtiyaç oldukca kullanmayı düşünmüştüm ama seninki çok prarik🤭

Ben de silcem sabunla koltuklari ceyrek sabun mu koyuyosunuz . Rendelemicem suya ativereym azcik erisin biraz da lifi sabuna sürterim onunla silerim olmaz mi bence olur olmalı 😬
bende öyle yaptım ilk seferinde ama bu sefer kalan sabun ziyan oluyor o yüzden kesip parçalar halinde yaparsan daha iyi olur

Manti ve nohutlu salçalı bir sey
Canım onun sadece adı çorba kendi yemek gibi ben onu yaptığımda yanına yoğurtlu birşeyler yapıyorum kereviz veya havuç yapabilirsin yoğurtlu yanına bide yeşillik yıka turşuda çıkar ohh miss benimde yapasım var ama diyetteyim bide ben yaparken çok sulu yapmıyorum çocuklar onu biraz yemek kıvamında az sulu seviyorlar. Şu Adana ya geldim geleli tüm yemeklerini değiştirerek kendime göre yapıyorum eşim daha çok seviyor aslını unuttu. Bir defasında annesi yapmıştı bu çok sulu böyle olmaz dedi 🤣🤣

Koltuk kılıfı kullananiniz var mi bana önerebilceginiz bi link site var mi? Almayi düşünüyorum ama bilemedim kayiyo falan diyolar. Şu lastikli tam oturanlardan düşünüyorum
Koltuğu her sildiğinde ulan bi örtü alıcam bunlara yeter diyen kadın modu

Canım onun sadece adı çorba kendi yemek gibi ben onu yaptığımda yanına yoğurtlu birşeyler yapıyorum kereviz veya havuç yapabilirsin yoğurtlu yanına bide yeşillik yıka turşuda çıkar ohh miss benimde yapasım var ama diyetteyim bide ben yaparken çok sulu yapmıyorum çocuklar onu biraz yemek kıvamında az sulu seviyorlar. Şu Adana ya geldim geleli tüm yemeklerini değiştirerek kendime göre yapıyorum eşim daha çok seviyor aslını unuttu. Bir defasında annesi yapmıştı bu çok sulu böyle olmaz dedi 🤣🤣
Tabi canım çorba değil yemek ama yanına pilav yapamazsın çorba yapsan o da yakışmıyor diye sordum ama kereviz ya da garnitür yok havuç salatasıysa eşim sevmez sende aşamadaysan şuan deli gibi yağmur yağdığını da bilirsin kafamı çıkaramıyorum olmadı sadece mevsim salatası yaparım

X