Düzenli Evimiz & Hayatımız

geçenlerde benim evdede gördüm köyden gelen ekmek vardı kuru ekmek baktım ondan olmuş, poşetiyle birlikte bizim arsanın orda hayvan besi çiftilkleri var oraya verdim
ben de ilk kez bu yaz gördüm evde. daha önce görmemiştim hatta hayvanlarda olan pire sandım başta.

allahım dedim :) mahallede besliyorum evin önünde besliyorum evde besliyorum derken, evi pire mi bastı acaba dedim :))

Afiyet şifa olsun
Benim herifte sevse isterdim ama eve dahi sokmuyor oğlumla gideyim bir gün 😏
Sağol canım 😍
Bende eşimde seviyoruz balığı ama evde iki kişiyiz diye yapmıyorum. Sağolsun k.validem her yapmasında davet eder.

En kısa zamanda oğlunla gidin efserimm :super:

Biraz rahatsızım efserim ahiretligim çok şükür toparladım kaportayi iyiyim normale döndüm 😂😂
Aktif Lora Aktif Lora Bonus Bonus ve diğer kızlar yeni dua grubu yapıyorum 😍🥰😇😊

Kırmızıyı özledim belki özleyenler vardır ❌❌

He nedersiniz :-) :-) :-)
Doymadım doyamadım kırmızılara ben 🤣🤣 hayır güç bela yetisiyorum katılmadan da edemiyorum. Kovulan kadar giriciiim😂😂😂
Neyi severim diye baktım az üstte fiti fiti tığ demişsin hemen mihtesem zincirlerim göz önüne geldi ☺️☺️🤣🤣🤣🤣

Biraz rahatsızım efserim ahiretligim çok şükür toparladım kaportayi iyiyim normale döndüm 😂😂

Doymadım doyamadım kırmızılara ben 🤣🤣 hayır güç bela yetisiyorum katılmadan da edemiyorum. Kovulan kadar giriciiim😂😂😂

Neyi severim diye baktım az üstte fiti fiti tığ demişsin hemen mihtesem zincirlerim göz önüne geldi ☺️☺️🤣🤣🤣🤣
Geçmiş olsun ahiretliğim 💐

İşbu sebepten iş yapılamamıştır.

Eklentiler

• IMG-20241010-WA0027~2.jpg
    IMG-20241010-WA0027~2.jpg
    124,5 KB · Görüntüleme: 9
Ay kızlar kızlar ben bugün ne işler yaptım varya 😂
Kurstan koş koş eve geldim.
Hemen bi oturma odası, mutfak ve cam balkon camlarını sildimm
Evi süpürdüm.

Kajveye arkadaşlar geldi.
Yav aslında bi sürü iiş yaptım ben hemen yazdım bitti 🙄

Neyse onlar gidince tekrar evi süpürdüö.
Oyuncakları topladım.
Mutfağı topladım.
Kv ye gidecem yemeğeee. İnşallah hazırdır 🥲

Hahhaha ekliyorum o zaman dua listesine👍
Bonus kırmızıdan korktu galiba daha arafta🤣🤣❌❌❌🤣

Geçmiş olsun canım 🌺💜❤⚘🌹

X