Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ahaaaa bende şimdi mesaj yazdım.Sen bilirsin gelsin etiketler o zaman gidiyorummmmm

Bütün işler tamam
Bir akşam yeneği kaldı birde belki yerleri silerim
Hastayım senin şu işleri erkenden bitirmene bende erken kalktım ama uyanmasınlar diye sessizce geziniyorum
Allah rahmet eylesin mutfacığına.
Bebelerede çok geçmiş olsun tez iyileşsinler inşallah

Olurmu etiket yaptım daha tam bitiremedim diye. Sende gelince yazarsın o kadar da şey değilsindir dedim. Sonra da unuttum

Ahaaaa bende şimdi mesaj yazdım.Sen bilirsin gelsin etiketler o zaman gidiyorummmmm
Valla daha kahvaltı yapmadık. Simit aldıracağım çocuklara mutfakta bişey yapacak yer yok. Çay kahve bırakıyorum artık çay kahve keyfim de kalmadı sonra girişirim akşama çıkarım artık kirletme tertemiz profili hiç

Geçmiş olsun bu arada,mutfağı gördüm gözüm döndü

ne demek akşama,ayy kalk önce topla ya hu temiz mutfakta yapın kahvaltı.Kalkıyor musun kalkmıyor musun gidiyoom baaakk

Hastayım senin şu işleri erkenden bitirmene bende erken kalktım ama uyanmasınlar diye sessizce geziniyorum

Allah rahmet eylesin mutfacığına.
Bebelerede çok geçmiş olsun tez iyileşsinler inşallah
Benimkiler de uyusa bende kalkıp iş yapmam kaçınılmaz olandan zevk almak benim düsturum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…