Düzenli Evimiz & Hayatımız

Küçük bir leğen de. Negoyla bonus dedi kanar su döktüm aşırı köpüktğ ama erimişti sabah lepenin altı bir karış sabun tutmuştu
Koltuklardan o sabunu çıkarmakta işkence olur bende sildim beyaz sabunla ama kovaya çeyrek sabun anca koydum

Koltuklardan o sabunu çıkarmakta işkence olur bende sildim beyaz sabunla ama kovaya çeyrek sabun anca koydum
Bezi bayağı sıktım. Köpüğünü iyice süzdüm. Çok sulu silmedim. Valla bilmiyorum ilk kez sildim oldu gibi işte ama bende bir daha çeyrek sabun koyarım tabii ki

Günün Esması El Evvel,zikir sayısı 37 adet
Başlamadan önce;
21 Besmele
21 Estağfurullah
21 Kelimei Tevhid
21 Salavat

EL-EVVEL;
Bütün eşyadan önce var olan demektir.
Ebced değeri ve zikir saati:EL-EVVEL isminin zikri (37) adettir.Zikir saati Güneş, güPazar’dır.Büyük ebcede göre hesaplanıp (37×37=1369) olarak okunması da tavsiye edilmektedir.

kk birinci noteri
terliksuu
Bonus
Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge
malipina
@morkagit
@- Ayla
Limonsuzzcay
Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
BereliPenguen

Cık cık cık cık

Hadi kolay gelsin Allah güç kuvvet versin

Kız bonus en son maratona gittiydik insan bi merak eder anka bi daha dönmemiş maratonda başına bi iş mi geldi diye
En küçük oğlan ateşlenmiş o gün kucağıma bi yapıştı onla uğraştım. Sonra da en büyük ateşlendi. Kız zaten hastaydı. Şükür bu gece düştü de bi uyudum.
Nego mutfak hakkın rahmetine kavuştu artık daha da iflah olmaz ora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…