Düzenli Evimiz & Hayatımız

Artık kalkmalıyım . Çamaşırlar kurumuş katlamam lazım,yenisi yıkandı asılacak, mutfak berbat 40 dakika çıkamam oradan,çorba da yapmam lazım,yatak odası toplanacak katlanmış çamaşırlar yerleştirilecek. Bugün yatak odamın bazasının altı kalmıştı oradaki hurçlara el atacaktım yapar mıyım bilemiyorum o güç yok şu an.
Evi de süpürmem lazım. Kızımı uyutur uyutmaz da işi gücü bırakıp yatcam 1 saat. Ben uçar maratona

Vay be ne eşler var ben hiç görmedim eşim evdeyse evin dingili kayıyor haftasonu günleri o evdeyken ben bile iş yapamıyorum günlükleri yapsam yetiyor
Aynen benimkide öyle valla faydasından cok zararı var biraz cocukla ilgileniyor o kadar o da ilgilenmek dediğim bakımı yedirmek alt değiştirmek falan değil sadece oyun oynamak

Bitane cicegim var oda Dıs kapının önünde duruyor zaten bakım yapıyorum sürekli. Çaydanlık kullanmıyorum Çaycıyı limon tuzuyla kaynatırım. Aksam yatmadan maske yaparız demi Bonus bugun cuma

Allah kabul etsin. Maşallah halsizim dedin 12 ye kadar birsürü iş yapmışın birde mantı yapcan ohh

Hayırlı cumalar. Öyle gerçekten anne evi bi başka Rabbim hayırlı uzun ömür versin anne babalarımıza. Annesi babası vefat edenlere de Rabbim günahlarını bağışlasın mekanlar cennet olsun insallah.. Bende iki gün önce annemdeydim çok iyi geliyor dinleniyor insan zaten cocugun var sen otur dinlen diye hiç bir iş yaptırmadı annem iki gün kafa dinledim geldim haftaya hemen bidaha gidesim var

Maskemi yaptım düşünü aldım öncesinde çiçeğine şu verdim şu biraz aşağı dökülünce saksı toprak oldu diye saksiyi sildim
Uzun zamandır aynı gün ödevi görene kadar ödevi yapmamıştım çok mutluyum teşekkürler
Çaycı temiz ama eve dönünce tekrardan bir limon tuzuyla kaynatır dışını silerim ohhh temiz evim

Amin canım amin inşallah o kadar çabuk büyüyecek ki ilerde ilk zamanlar ağlıyor muydu falan diyeceksin rabbim sağlıkla ağız tadıyla geçirsin günlerimizi

Öğleye kadar canlı ders vardı
Wc lavabo ovdum
Bulaşık makinasını boşalttım
Kahvaltı masasını topladım
Sandalyeleri sildim ufakliga süt verdim o sütünü içerken bende negonun babası bonus un annesi bide babama yasin okudum
Sonra eşim cumaya gitti gelene kadar mutfağı süpürdum
Antreyi süpürdum eşim geldi
PTT kargoya sinir oldum çocuklara bir iki kıyafet aldik eve geldik
Öğle yemeği yedik bulaşıkları makinaya attım
Geri kalan yerleri süpürüp silmem lazım
Ödevi aldım akşama kadar yaparım insallahh :)

Bende yazayım hazır yeni oturmuşken :))

- kahvaltı yaptik topladım bulaşıkları yıkadım.
- tüm evin tozunu aldım salon, yatak odası,antre, küçük oda
- tüm ev supurdum ve sonrasında yerleri sildim.
- 2 banyoyu da tabiri caizse yıkadım şırıl şırıl tertemiz oldu.
- akşam yemeği yaptım.

Ödevlerden ise; çaycigi yıkadım pakladim. 2 bitkim var onlarida suladim havalanacaklari şekilde biraz balkona bıraktım saksilarini sildim.
Maskeyi akşam Bonus tüm kizlara çağrı yaptığında kalkıp yapacağım

Sonuçların nasıl çıktı merak ettim seni inşallah hayırlı şekilde güzel sonuclar çıkmıştır Bonus

İlaç verdi bana biraz yüksek diye önceden de vermişti kullanmamıştım şimdi başladım kullanıyorum.
Kaçtı baktım ama unuttum

Yaparız inşallah zaten ödevde maskeymiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…