Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ya canım benim kızın beşiğinin başına ufak kuranı Kerim asmıştık Birkaç gün çocuk bildiğin gece uyumadı nasıl olmuşsa beşiğin altına düşmüş belki ondandı belki tesadüftü bilmiyorum beşiği filan varsa onun altlarını bi kontrol et canım

Nevresimde hayvan resmi varsa korkurturlar melekler gelmez diye bişey söyler kv hep alakası var yok bilmiyorum da

Yok canım ben rüyamda korkuyorum hemde epey onun sesine uyanıyorum kız ağlamıyor. Alt üst ederim bazaları
Nevresimde hayvan resmi varsa korkurturlar melekler gelmez diye bişey söyler kv hep alakası var yok bilmiyorum da
Evet canım onu bende biliyorum. Evimde hayvan resimli bi kahvaltı takımım var onu da farketmemişiz

Selamun aleyküm kızlar, senin mesajin altında herkesin cumasını tebrik edeyim canım. Evi taşıdık çok şükür ama internet çekmiyor bu evde.
O yüzden girip yazamıyorum. Haber vereyim dedim tatlım. Bilerek yazmadığımı düşünmeyin

Sabah 8 den itibaren,zoraki yaptıklarım:

Yataklar düzeltildi
Kahvaltı hazırlandı
Kahvaltı sofrası,mutfak toplandı
Ardiyeyi düzenledim (sonradan koyduklarımı düzelttim çok dağınık değildi)
Yatak odasında koltukların yerini değiştirdim,kurtulamadım şunlardan

Senin kızın çamaşır falan topluyordu yanlış hatırlamıyorsam :) çamaşır topluyor ama çişi altına mı yapıyor

Nego evde ne mobil ne de sabit internet çekiyor.
Buraya da kendi sayfamı da takip edemiyorum. Haberin olsun canım.

Çocuk defterini 2 numarayla kapattın yani. Ama kız çocuklar çok şeker. Belki kızınız olurdu

Sabahtan beri yapılanlar
Bugünde oruçluyum eyyam ı biyz oruçları imiş yarında tutacağım inşallah sahurada kalkamadım bugün halsizim baya yatakları topladım kahvaltı bulaşığını kaldırdım bulaşık makinesini boşalttım elde çok yıkanacak vardı onları yıkadım oyuncakları topladım patlıcan kurusu haşladım iç hazırladım dolduracağm oğlanı okula götürdüm çamaşır makinesini çalıştırdım onları astım evi gırgırladım tesbihimi çektim birde mantı yapacağım akşam yemeğine onun içini hazırladım şimdi mügeyi izleyerek elişi yapıyorum

Allah kabul etsin.Bu halsizlikle mantıyı nasıl yapacaksın

Belki de erkek olur,kıza kadar deniyelim mi
Allah isteyenlere nasip etsin.
Benim ruh sağlığım da çok şeker,canım kendim
Şimdi UcanSupurge çamaşırlar kurumadan topluyor annesinden titiz dedi sende odalarına süpürge tutup duvarları siliyorlar dedin. Ben hiç böyle tahmin etmemiştim

Allah kolaylık versin canım
Şimdi UcanSupurge çamaşırlar kurumadan topluyor annesinden titiz dedi sende odalarına süpürge tutup duvarları siliyorlar dedin. Ben hiç böyle tahmin etmemiştim
Allah eksiklerini göstermesin çocuklar çok tatlılar bir o kadar da zorlar canım

Herkese hayırlı cumalar
Ben bugün annemdeyim, hazır kahvaltıya oturmak ne güzel birşey Yarabbimm gözlerim açıldı resmen
Buraya gelince kendimi tatil köyüne gelmiş gibi hissediyorum
Sabah kızımı doyurma, alt değiştirmez uyutma ve kahvaltı faslı sonrası yataklar toplandı, salon toplandı, süpürüldü, bulaşıklar makineye yerlesti, tezgah silindi. Annem yemeği ocağa koydu.
Bir kahve içip devam edicez inşaallah.

Allah razı olsun canım sağolasın
Gerçekten çocuğum olduğunu dahabyeni anlıyor gibiyim, bu zaman dek çocuk gazdan ağlıyor ben hep susturmaya calisiyrium vs seklinde gecti. çocuğu boşluk bulup sevemiyordum bile. Rabbim sağlık versin inşaallah büyüdüğünü de görelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…